Elessi Theme - en to sr_RS translation catalogue (1354 entries)

en:  &mdash; In Stock
sr_RS: &mdash; На лагеру

en:  - Out of Stock
sr_RS: - Нема на залихи

en: %s &#8220;%s&#8221; already exists.
sr_RS: %s &#8220;%s&#8221; већ постоји.

en: %s installed and activated successfully.
sr_RS: %s је успешно постављен и активиран.

en: %s installed successfully.
sr_RS: %s је успешно инсталиран.

en: %s is a required field | %s are required fields
sr_RS[0]: %s - обавезно поље
sr_RS[1]: %s - обавезна поља
sr_RS[2]: %s - обавезна поља

en: %s out of 5
sr_RS: %s oд 5

en: %s quantity
sr_RS: број, %s

en: %s result
sr_RS: %s резултат

en: %s results
sr_RS: %s rezultata

en: %s reviews
sr_RS: %s рецензија

en: %s&nbsp;Discount
sr_RS: Попуст %s

en: %s&nbsp;Product Discount
sr_RS: %s&nbsp;Попуста на робу

en: &larr; Older Comments
sr_RS: &larr; Старији Коментари

en: &larr; Previous
sr_RS: &larr; Претходна

en: &nbsp;Filters
sr_RS: &nbsp;Filteri

en: (estimated for %s)
sr_RS: (процењује на %s)

en: + Show more
sr_RS: + Прикажи више

en: - Select -
sr_RS: - Изаберите -

en: - Show less
sr_RS: - Прикажи мање

en: 1 Column
sr_RS: 1 Колона

en: 1 Level
sr_RS: 1 Ниво

en: 1 column
sr_RS: 1 колона

en: 1 result | %d results
sr_RS[0]: 1 rezultat
sr_RS[1]: %d rezultata
sr_RS[2]: %d rezultata

en: 1.5 column
sr_RS: 1.5 колону

[ctx: 1: date, 2: time]
en: %1$s at %2$s
sr_RS: %1$s у %2$s

en: 2 Columns
sr_RS: 2 Колоне

en: 2 Levels
sr_RS: 2 Нивоа

en: 2 columns
sr_RS: 2 колоне

en: 3 Columns
sr_RS: 3 Колоне

en: 3 Levels
sr_RS: 3 Нивоа

en: 3 columns
sr_RS: 3 колоне

en: 360&#176; Badge Color
sr_RS: Боја значке од 360&#176;

en: 4 Columns
sr_RS: 4 Колоне

en: 4 columns
sr_RS: 4 колоне

en: 5 Columns
sr_RS: 5 Колона

en: 5 columns
sr_RS: 5 колона

en: 6 Columns
sr_RS: 6 Колона

en: 6 columns
sr_RS: 6 колона

en: <a class="comment-link" href="#respond" title="Post a comment">Post a comment</a> or leave a trackback: <a class="trackback-link" href="%s" title="Trackback URL for your post" rel="trackback">Trackback URL</a>.
sr_RS: <а class="comment-link" href="#respond" title="Пост а цоммент">Поставите коментар</а> или оставите трацкбацк: <а class="trackback-link" href="%s" title="Трацкбацк УРЛ фор иоур пост" rel="trackback">Трацкбацк УРЛ</а>.

en: <h4 class="nasa-success-congrat">Congratulations!</h4><h4 class="nasa-success">Now you have successfully registered. You can now close this tab, or visit <a class="link-your-dashboard primary-color" href="%s">your dashboard</a>.</h4>
sr_RS: <h4 class="nasa-success-congrat">Čestitamo!</h4><h4 class="nasa-success">Sada ste se uspešno registrovali. Sada možete da zatvorite ovu karticu ili da posetite <a class="link-your-dashboard primary-color" href="%s">vašu kontrolnu tablu</a>.</h4>

en: <h4 class="nasa-success-congrat">Congratulations!</h4><h4 class="nasa-success">You are now successfully authenticated. You can now close this tab, or visit <a class="link-your-dashboard primary-color" href="%s">your dashboard</a>.</h4>
sr_RS: <h4 class="nasa-success-congrat">Čestitamo!</h4><h4 class="nasa-success">Sada ste uspešno potvrđeni. Sada možete da zatvorite ovu karticu ili da posetite <a class="link-your-dashboard primary-color" href="%s">vašu kontrolnu tablu</a>.</h4>

en: <li>Please Define menu in <b>Apperance > Menus</b></li>
sr_RS: <li>Definišite meni u <b>Izgled > Meniji</b></li>

en: <span class="fa fa-caret-left"></span> Previous
sr_RS: <span class="fa fa-caret-left"></span> Претходна

en: <span class="meta-author">By <a class="url fn n nasa-bold" href="%5$s" title="%6$s" rel="author">%7$s</a>.</span> Posted on <a href="%1$s" title="%2$s" rel="bookmark"><time class="entry-date nasa-bold" datetime="%3$s">%4$s</time></a>
sr_RS: <span class="meta-author">Od <a class="url fn n nasa-bold" href="%5$s" title="%6$s" rel="author">%7$s</a>.</span> Postavljeno <a href="%1$s" title="%2$s" rel="bookmark"><time class="entry-date nasa-bold" datetime="%3$s">%4$s</time></a>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Previous
sr_RS: <span class="meta-nav">&larr;</span> Претходно

en: <span>Availability:</span>
sr_RS: <span>Доступност:</span>

en: <strong>Category:</strong> | <strong>Categories:</strong>
sr_RS[0]: <strong>Kategorija:</strong>
sr_RS[1]: <strong>Kategorije:</strong>
sr_RS[2]: <strong>Kategorije:</strong>

en: <strong>Tag:</strong> | <strong>Tags:</strong>
sr_RS[0]: <strong>Tag:</strong>
sr_RS[1]: <strong>Tagovi:</strong>
sr_RS[2]: <strong>Tagovi:</strong>

en: A Premium and Responsive WooCommerce - WordPress Theme, designed for E-Commerce websites
sr_RS: Част и адаптивни тема Вооцоммерце - Уордпресс тема дизајниран за е-цоммерце сајтова

en: A cloud of your most used tags.
sr_RS: Облак вашим најчешће коришћених ознака.

en: A link to set a new password will be sent to your email address.
sr_RS: Link za postavljanje nove lozinke biće poslat na vašu adresu e-pošte.

en: A new version of this importer is available. Please update to version %s to ensure compatibility with newer export files.
sr_RS: Доступна је нова верзија овог увозник. Молимо вас да ажурирате на верзију %s, да се обезбеди компатибилност са новим датотекама извоза.

en: A user could not be found with this email address.
sr_RS: Nije moguće pronaći korisnika sa ovom adresom e-pošte.

en: AJAX add to cart button on Single And Quickview
sr_RS: Дугме АЈАКС "Додај у корпу" у Сингле и Куицквиев

en: ALL PRODUCTS LOADED !
sr_RS: СВИ ПРОИЗВОДИ ПРЕУЗЕТИ !

en: AND
sr_RS: И

en: Accept
sr_RS: Узети

en: Access denied.
sr_RS: Приступ одбијен.

en: Access fobidden
sr_RS: Приступ забрањен

en: Account
sr_RS: Налог

en: Account On Main Screen - Mobile Layout
sr_RS: Налог На почетном екрану - Мобилни распоред

en: Account Options
sr_RS: Подешавања налога

en: Account pages
sr_RS: Странице налога

en: Activate
sr_RS: Активирај

en: Activate %2$s
sr_RS: Активирај %2$s

en: Active
sr_RS: Активни

en: Add
sr_RS: Додајте

en: Add Icon Image (Using for Section of Tabs)
sr_RS: Додајте слику иконе (користећи за одељка картица)

en: Add Icon NasaTheme (Using for Section of Tabs)
sr_RS: Додајте икону NasaTheme (користи се за одељка картица)

en: Add New Slide
sr_RS: Додајте Нови слајд

en: Add To Cart in Grid
sr_RS: Додај у корпу на мрежи

en: Add a review &ldquo;%s&rdquo;
sr_RS: Додајте рецензију &ldquo;%s&rdquo;

en: Add icons for categories.
sr_RS: Додајте иконе за категорије.

en: Add more width site (px)
sr_RS: Додај сајт веће ширине (пкс)

en: Add note
sr_RS: Додајте белешку

en: Add to Compare
sr_RS: Додај у поређењу

en: Add to Wishlist
sr_RS: Додајте жеље

en: Add to cart
sr_RS: Додај у корпу

en: Add to wishlist
sr_RS: Dodaj u listu želja

en: Add your custom Favicon image. 16x16 - 32x32 *.ico or *.png required. (Recommended 16x16 *.ico)
sr_RS: Додајте своју прилагођену икону слику. потребно 16к16 - 32x32 * .ицо или * .пнг. (Препоручује се 16к16 * .ицо)

en: Added to Compare
sr_RS: Додато за поређење

en: Added to Wishlist
sr_RS: Објављено у листу жеља

en: Added to wishlist
sr_RS: Објављено у листу жеља

en: Adding
sr_RS: Додавање

en: Adding cart
sr_RS: Додавање корпе

en: Addition Homepage Success!
sr_RS: Додавање на почетну страницу Успешно!

en: Addon Options
sr_RS: Опције додатка

en: Advance Content Options
sr_RS: Напредна подешавања садржаја

en: Advanced options
sr_RS: Напредне опције

en: After Breadcrumb - Only for Shop Page
sr_RS: Након панировки - Само за страницу продавнице

en: After Tabs Title (Using for Section of Tabs)
sr_RS: После наслова картице (користи се за одељка картица)

en: After WooCommerce Tabs
sr_RS: После картица Вооцоммерце

en: Age Verification
sr_RS: Провера узраста

en: Ajax Load
sr_RS: Преузимање Ајакс

en: Ajax Review Load
sr_RS: Ајак Ревиев Лоад

en: All
sr_RS: Све

en: All Done. Have fun!
sr_RS: Све је спремно. Забавите се!

en: All installations and activations have been completed.
sr_RS: Све инсталације и активације су завршени.

en: All installations have been completed.
sr_RS: Све инсталације су завршени.

en: All plugins installed and activated successfully. %1$s
sr_RS: Сви додаци успешно инсталиран и активирати. %1$s

en: All transactions are secure and encrypted.
sr_RS: Sve transakcije su bezbedne i šifrovane.

en: Allow Comments Images upload
sr_RS: Дозволи преузимање слика са коментарима

en: Allow Comments Video upload
sr_RS: Дозволи постављање коментара

en: Already got an account?
sr_RS: Već imate nalog?

en: An error has occurred. Please reload the website and try again.
sr_RS: Дошло је до грешке. Поново учитајте веб локацију и покушајте поново.

en: An error occurred while installing %1$s: <strong>%2$s</strong>.
sr_RS: Дошло је до грешке при инсталирању %1$s: <strong>%2$s</strong>.

en: Animation Effect
sr_RS: Анимирани ефекат

en: App Simulation
sr_RS: Симулација апп

en: Apply
sr_RS: Primeni

en: Apply coupon
sr_RS: Primeni kupon

en: Arabic
sr_RS: Арапски

en: Archive Layout
sr_RS: Распоред архиве

en: Archive Options
sr_RS: Опције за архивирање

en: Archive Products Page
sr_RS: Страница са Архивными Производима

en: Are you over 18?
sr_RS: Више од 18 година?

en: Are you sure you want to remove it?
sr_RS: Да ли сте сигурни да желите да га избришете?

en: Arial
sr_RS: Ариал

en: Arrow
sr_RS: Стрела

en: Arrows for Main Slide
sr_RS: Стрелице за главну слајда

en: Asides
sr_RS: Нежељени ефекти

en: Assign Authors
sr_RS: Именује аутора

en: Async
sr_RS: Асинхрони

en: Attribute
sr_RS: Атрибут

en: Author - Date info
sr_RS: Информације о аутору - Датум

en: Author Archives: %s
sr_RS: Аутор архиве: %s

en: Author info
sr_RS: Информације о аутору

en: Auto Slide
sr_RS: Аутоматско Клизање

en: Auto Slide - Related | You may also like&hellip;
sr_RS: Ауто Слиде - Повезано | Можда ће ти се свидети и&hellip;

en: Auto Update - Cart Page
sr_RS: Аутоматско ажурирање - Страна корпе

en: Automatically displays 9+ if the number is greater than or equal to 10
sr_RS: Аутоматски се приказује 9+, ако је број већи или једнак 10

en: Available Coupon
sr_RS: Доступан купон

en: Available on backorder
sr_RS: Доступан за унапред наручити

en: Available version:
sr_RS: Доступна верзија:

en: Average
sr_RS: Prosek

en: Average rating
sr_RS: Prosečna ocena

en: Awaiting product image
sr_RS: Чека слике производа

en: BACK TO STEP 1
sr_RS: ВРАТИМО СЕ НА КОРАК 1

en: BROWSE
sr_RS: Преглед

en: Back
sr_RS: Назад

en: Back Image in Mobile Layout
sr_RS: Супротно слику у мобилном распореду

en: Back to Blog
sr_RS: Назад на блогу

en: Back to Dashboard
sr_RS: Назад на контролној табли

en: Back to Top
sr_RS: Nazad na vrh

en: Background Color
sr_RS: Боја позадине

en: Background Color Header
sr_RS: Боја позадине Заглавља

en: Background Color Header - Sticky
sr_RS: Боја позадине заглавља - Лепљив

en: Background Color Of Product Items In The Shop
sr_RS: Боја позадине робних позиција у Продавници

en: Background Image
sr_RS: Позадина Слика

en: Background Image - Mobile Layout Mode
sr_RS: Позадинску слику - Режим мобилне припрема

en: Background Mode
sr_RS: Позадина режим

en: Background Parallax
sr_RS: Позадина Параллак

en: Backorder Allowed Badge
sr_RS: Можете Обрнути ред Икона

en: Backorders
sr_RS: Резервне наређења

en: Backorders Badge Color
sr_RS: Икона Боја Унапред Наручити

en: Backup Options
sr_RS: Опције за прављење резервних копија

en: Backup and Import
sr_RS: Бацкуп и увоз

en: Backup and Restore Options
sr_RS: Подешавања бацкуп и враћање

en: Badge - Options
sr_RS: Икона - Опције

en: Banner font
sr_RS: Фонт банер

en: Be the first to review &ldquo;%s&rdquo;
sr_RS: Будите први који ће коментарисати "%s"

en: Before Footer
sr_RS: Пред Нижим колонтитулом

en: Before Tabs Title (Using for Section of Tabs)
sr_RS: Пре насловом картица (користи се за одељка картица)

en: Begin activating plugin | Begin activating plugins
sr_RS[0]: Почетак активирање додатка
sr_RS[1]: Почните да активирате плугин
sr_RS[2]: Почните да активирате плугин

en: Begin installing plugin | Begin installing plugins
sr_RS[0]: Почели да инсталирате плугин
sr_RS[1]: Почните инсталацију додатака
sr_RS[2]: Почните инсталацију додатака

en: Begin updating plugin | Begin updating plugins
sr_RS[0]: Почети ажурирање додатка
sr_RS[1]: Почните да ажурирате додатке
sr_RS[2]: Почните да ажурирате додатке

en: Billing address
sr_RS: Адреса за обрачун

en: Blog
sr_RS: Блог

en: Blog Options
sr_RS: Подешавања блога

en: Blog Sidebar
sr_RS: Сидебар Блог

en: Bold
sr_RS: Храбар

en: Bold - 500
sr_RS: Болд - 500

en: Bold - 600
sr_RS: Болд - 600

en: Bold - 700
sr_RS: Болд - 700

en: Bold - 800
sr_RS: Болд - 800

en: Bold Italic
sr_RS: Болд Италиц

en: Border Wrapper
sr_RS: Гранична Омот

en: Both comments and trackbacks are currently closed.
sr_RS: У данашње време, као и коментари и повратне везе затворен.

en: Bottom To Top
sr_RS: Одоздо На Горе

en: Boxed
sr_RS: Упакован у кутију

en: Breadcrumb
sr_RS: Панировочный кекс

en: Browse Categories
sr_RS: Погледај категорија

en: Build-in Mobile
sr_RS: Уграђен мобилни телефон

en: Builder - Suport WPBakery
sr_RS: Произвођач - Супорт WPBakery

en: Builder - Support HFE-Elementor
sr_RS: Конструктор - Подршка HFE-Елементор

en: Built-in - Widgets Place
sr_RS: Место за уграђене виџета

en: Built-in Dark
sr_RS: Буилт-ин тхе дарк

en: Built-in Light 1
sr_RS: Уграђен лампе 1

en: Built-in Light 2
sr_RS: Уграђена лампа 2

en: Built-in Light 3
sr_RS: Уграђена лампа 3

en: Bulk Discount Badge Color
sr_RS: Икона Боја На Велико Попуст

en: Bundle product for
sr_RS: Интегрисани производ за

en: Buttons Background Color
sr_RS: Боја позадине дугмади

en: Buttons Background Color Hover
sr_RS: Боја позадине дугмади Када је Курсор миша

en: Buttons Border Color
sr_RS: Гранични боју дугмади

en: Buttons Border Color Hover
sr_RS: Тражење Курсор Миша на Боју Границе тастера

en: Buttons Border Width
sr_RS: Ширина Границе тастера

en: Buttons Radius
sr_RS: Радијус акције тастера

en: Buttons Style Options
sr_RS: Параметри стил дугмади

en: Buttons Text Color
sr_RS: Боја текста тастера

en: Buttons Text Color Hover
sr_RS: Дугме Боја текста Када је Курсор миша

en: Buy Now
sr_RS: Kupi

en: Buy Now Background Color
sr_RS: Купи Сада Боју позадине

en: Buy Now Background Color Hover
sr_RS: Купи сада Боју позадине Када је Курсор миша

en: Buy one of this item
sr_RS: Купите једну од ових производа

en: Buy this bundle and get off to ${saved}
sr_RS: Купите овај пакет и идите на ${saved}

en: By
sr_RS: Од стране

en: CART
sr_RS: KORPA

en: CATEGORIES
sr_RS: Категорије

en: CLOSED
sr_RS: ЗАТВОРЕНА

en: CONTINUE
sr_RS: НАСТАВИТИ

en: CONTINUE READING  &#10142;
sr_RS: НАСТАВИТЕ ЧИТАЊЕ &#10142;

en: Cancel
sr_RS: Укидање

en: Captcha Code
sr_RS: Код Цаптцха

en: Captcha Error!
sr_RS: Грешка са капчей!

en: Captcha For Register Form
sr_RS: Капча За Регистрацију облика

en: Cart
sr_RS: Korpa

en: Catalog Mode - Disable Add To Cart Feature
sr_RS: Режим каталога - искључите функцију Додате у корпу

en: Categories
sr_RS: Категорије

en: Categories Included List (ID or Slug, separated by ",". Ex: 1, 2 or slug-1, slug-2)
sr_RS: Списак укључених категорија (идентификатор или Слуг раздвојене симбол ",". На пример: 1, 2 или слуг-1, слуг-2)

en: Categories Map
sr_RS: Категорије Мапа

en: Categories info
sr_RS: Информације о категоријама

en: Category Archives: %s
sr_RS: Архиве категорија: %s

en: Category Order
sr_RS: Редослед категорија

en: Category Post
sr_RS: Публикација у категорији

en: Category bottom content
sr_RS: Доњи садржај категорије

en: Category top content
sr_RS: Најбољи садржај категорије

en: Center
sr_RS: Центар

en: Change
sr_RS: Izmeni

en: Change Shop Layout Mode
sr_RS: Промените Режим локације продавница

en: Change View Mode (Only Desktop Mode)
sr_RS: Промените режим прегледа (само десктоп режим)

en: Change View Mode Mobile (Only Mobile App Layout Mode)
sr_RS: Промените режим приказа за мобилне уређаје (само режим приказа мобилне апликације)

en: Change address
sr_RS: Izmeni adresu

en: Change primary color. Used for primary buttons, link hover, background, etc.
sr_RS: Промените основне боје. Користи се за главне дугмад, навођење курсора на линк, позадине итд

en: Character Sub-sets
sr_RS: Подскуп карактера

en: Checkout
sr_RS: Цхецкоут

en: Checkout - Options
sr_RS: Плаћање - Опције

en: Checkout Details
sr_RS: Detalji narudžbine

en: Checkout Layout
sr_RS: Шема наручивања

en: Checkout Your Items List
sr_RS: Proverite listu svojih artikala

en: Choose a WXR (.xml) file to upload, then click Upload file and import.
sr_RS: Изаберите фајл WXR (.xml) за преузимање, затим кликните на "Отпреми датотеку и увези".

en: Classic
sr_RS: Цлассиц

en: Classic 2D
sr_RS: Класична 2Д

en: Classic 2D - Has BG color
sr_RS: Класична 2Д - Боја БГ

en: Classic 2D - No border
sr_RS: Класична 2Д - format Без граница

en: Classic 2D - Radius
sr_RS: Класична 2Д - Радијус

en: Classic 2D - Radius - Dash
sr_RS: Класична 2Д - Радијус - Хатцхинг

en: Classic 3D
sr_RS: Класична 3Д

en: Clear All
sr_RS: Да Обришете Све

en: Click Here To View Online Documentation
sr_RS: Кликните Овде да видите Онлине и документацију

en: Click here to Apply this coupon.
sr_RS: Kliknite ovde da biste primenili ovaj kupon.

en: Click here to Edit
sr_RS: Кликните овде да бисте изменили

en: Click here to enter your code
sr_RS: Kliknite ovde da unesete svoj kod

en: Click here to login
sr_RS: Кликните овде да се пријавите на систем

en: Click select icon for
sr_RS: Кликните на икону за одабир за

en: Close
sr_RS: Затвори

en: Close (Esc)
sr_RS: Затвори (Есц)

en: Close search
sr_RS: Затворите тражи

en: Closed
sr_RS: Затворена

en: Colors Options
sr_RS: Опције боја

en: Columns
sr_RS: Колоне

en: Columns - Classic Sidebar or Canvas Sidebar
sr_RS: Колоне - Класична трака или трака Canvas

en: Columns Related in Tablet
sr_RS: Колоне које се односе на таблета

en: Columns Related in desktop
sr_RS: Колоне које се односе на радној површини

en: Columns Related in mobile
sr_RS: Колоне које се односе на апликацији за мобилне уређаје

en: Columns Related | You may also like&hellip;
sr_RS: Цолумнс Релатед | Можда ће ти се свидети и&hellip;

en: Columns Related | You may also like&hellip; for Mobile
sr_RS: Цолумнс Релатед | Можда ће вам се такође свидети&hellip; за мобилне уређаје

en: Columns Related | You may also like&hellip; for Tablet
sr_RS: Цолумнс Релатед | Можда ће вам се допасти и&hellip; за таблет

en: Columns in Mobile
sr_RS: Звучници у вашем Мобилном

en: Columns in Tablet
sr_RS: Колоне у таблету

en: Columns in desktop
sr_RS: Колоне на радној површини

en: Comment Count info
sr_RS: Информације о броју коментара

en: Comment navigation
sr_RS: Навигација по коментарима

en: Comments
sr_RS: Коментари

en: Comments are closed, but you can leave a trackback: <a class="trackback-link" href="%s" title="Trackback URL for your post" rel="trackback">Trackback URL</a>.
sr_RS: Коментари су затворени, али можете оставити трацкбацк: <a class="trackback-link" href="%s" title="Trackback URL for your post" rel="trackback">Трацкбацк УРЛ</a>.

en: Comments are closed.
sr_RS: Коментари су затворени.

en: Compact Number - Cart, Wishlist, Compare (9+)
sr_RS: Компактан школа - Корпа, Листа жеља, Поређење (9+)

en: Compare
sr_RS: Упоредите

en: Compare Options
sr_RS: Упоредите Опције

en: Compare Product
sr_RS: Упоредите Производ

en: Compare Products
sr_RS: Поређење производа

en: Compare and Wishlist
sr_RS: Поређење и листу жеља

en: Compare products were empty !
sr_RS: Упореди производи су празни !

en: Congratulations! You've got free shipping.
sr_RS: Честитамо! Имате фрее схиппинг.

en: Contact
sr_RS: Kontakt

en: Contact information
sr_RS: Kontakt informacije

en: Content Width
sr_RS: Ширина садржаја

en: Continue To Payment
sr_RS: Nastavite na plaćanje

en: Continue To Shipping
sr_RS: Nastavite do isporuke

en: Coupon
sr_RS: Купон

en: Coupon code
sr_RS: Kod kupona

en: Coupon has been removed.
sr_RS: Купон је уклоњен.

en: Coupon:
sr_RS: Купон:

en: Create an account
sr_RS: Napravi nalog

en: Cross-Sells Products
sr_RS: Цросс-продаје Производа

en: Currencies Switcher
sr_RS: Прекидач Валутама

en: Current value:
sr_RS: Тренутна вредност:

en: Custom Badge Color
sr_RS: Кориснички Икона Боја

en: Custom Block
sr_RS: Кориснички блок

en: Custom Content
sr_RS: Кориснички Генерисан Садржај

en: Custom font
sr_RS: Прилагођени фонт

en: Customer in country purchased a
sr_RS: Клијент у земљи стекао

en: Cyrillic
sr_RS: Ћирилица

en: Cyrillic Extended
sr_RS: Проширена ћирилица

en: Daily Archives: %s
sr_RS: Дневне архиве: %s

en: Dark
sr_RS: Дарк

en: Dark Mode
sr_RS: Тамно режим

en: Dashed
sr_RS: Сломљена

en: Date
sr_RS: Datum

en: Datetime info
sr_RS: Информације о датуму и времену

en: Deal Badge Color
sr_RS: Икона Боја Трансакције

en: Deal Time in Single or Quickview
sr_RS: Време обраде у режиму Сингле или Куицквиев

en: Default
sr_RS: Подразумевано

en: Default (%symbol%) %code%. You can custom for this. Ex (%name% (%symbol%) - %code%)
sr_RS: Код подразумевано (%symbol%) %%. Можете да прилагодите за то. Пример (%name% (%symbol%) - %code%)

en: Default - 130px
sr_RS: Подразумевана вредност је - 130px

en: Default - Yith WooCommerce Compare
sr_RS: Поређење подразумевано са Вооцоммерце

en: Default View
sr_RS: Подразумевани преглед

en: Default font
sr_RS: Подразумевани фонт

en: Default sorting
sr_RS: Podrazumevano

en: Default use primary color
sr_RS: Подразумевано се користи основна боја

en: Delay Overlay (ms)
sr_RS: Наметање кашњење (мс)

en: Delay time to show (seconds)
sr_RS: Време кашњења испоруке (секунде)

en: Demo data successfully imported. Please refresh your site and Click Save All Changes NasaTheme options.
sr_RS: На демонстрацијама су подаци успешно увезена. Молимо вас да освежите свој сајт и кликните на Сачувај све измене у подешавањима NasaTheme.

en: Demo data was imported. If you want import demo data again, You should need reset data of your site.
sr_RS: Демо подаци су увезени. Ако желите да увезете демо податке опет, мораћете да вратите податке вашег сајта.

en: Description (optional)
sr_RS: Опис (опционо)

en: Details are shown above. The importer will now try again with a different parser...
sr_RS: Детаљи су приказани изнад. Сада увозник поновити покушај са другим парсер...

en: Disable - Progress Bar loading ajax
sr_RS: Искључите - Индикатор обављање преузимања ајакс

en: Disable Ajax Shop
sr_RS: Онемогућите Ајакс Продавница

en: Disable Login/Register
sr_RS: Искључите Пријава / Регистрација

en: Disable Quick View
sr_RS: Онемогући Брзи

en: Disable Refill - Contact Form 7
sr_RS: Искључите депоновање - Контакт формулар 7

en: Disable top level of categories follow current category archive (Use for Multi stores)
sr_RS: Искључите горњи ниво категорија, пратити тренутне архиве категорија (користите за неколико продавница)

en: Dismiss this notice
sr_RS: Одбаци ово обавештење

en: Display a list of alphabet to filter products.
sr_RS: Прикажите листу абецеде за филтрирање производа.

en: Display a list of categories to filter products.
sr_RS: Прикажите листу категорија за филтрирање производа.

en: Display a list of prices to filter products.
sr_RS: Прикажите листу цена за филтрирање производа.

en: Display a list of status to filter products.
sr_RS: Прикажите листу стања за филтрирање производа.

en: Display a list of tags to filter products.
sr_RS: Прикажите листу ознака за филтрирање производа.

en: Display button reset filter.
sr_RS: Приказ дугме ресет филтер.

en: Display product Categories
sr_RS: Приказ категорија производа

en: Display product SKU
sr_RS: Покажите бр производа

en: Display product categories with Accordion.
sr_RS: Приказ категорија производа као хармоника.

en: Display yith product brands with Accordion.
sr_RS: Покажите све брендове производа уз хармонику.

en: Dokan
sr_RS: Докан

en: Don't show this popup again
sr_RS: Не делите ову поп-уп прозор поново

en: Done. Please wait for continuing to import data
sr_RS: Решио / ла. Молимо вас, сачекајте наставак увоз података

en: Dots for Main Slide
sr_RS: Тачке за главну слајда

en: Dotted
sr_RS: Пунктирный

en: Double Rows
sr_RS: Двоструким редовима

en: Double Thumbnails
sr_RS: Дупле Минијатуре

en: Download and import file attachments
sr_RS: Преузимање и увоз прилога

en: Edit
sr_RS: Уреди

en: Effect Before Load Site
sr_RS: Ефекат Пре Учитавања Сајта

en: Effect for show more and show less
sr_RS: Ефекат тако да приказује више и показати мање

en: Elementor - Header, Footer & Custom Block
sr_RS: Елементор – заглавље, подножје и прилагођени блок

en: Elementor - Homepage List
sr_RS: Елементор - Списак страницама

en: Elessi Theme
sr_RS: Тема Элесси

en: Email
sr_RS: Е-маил

en: Email *
sr_RS: Емаил *

en: Email address
sr_RS: Email adresa

en: Email incorrect format.
sr_RS: Netačan format e-pošte.

en: Enable - Review Helpful
sr_RS: Омогући - Рецензија је корисна

en: Enable Button Filter
sr_RS: Укључите филтер тастера

en: Enable Mobile Layout
sr_RS: Укључите Мобилне Распоред

en: Enable Portfolio
sr_RS: Укључите Портфолио

en: Enable Promotion Gifts featured icon
sr_RS: Омогући икону "Препоручени промотивне поклоне"

en: Enter a different address
sr_RS: Унесите другу адресу

en: Enter your address to view shipping options.
sr_RS: Унесите своју адресу да бисте видели опције испоруке.

en: Error
sr_RS: Greška

en: Error!
sr_RS: Greška!

en: Error.
sr_RS: Greška.

en: Error:
sr_RS: Грешка:

en: Estimate shipping rates
sr_RS: Молимо вас да Оцените трошкове испоруке

en: Event After Add to Cart
sr_RS: Догађај након додавања у колица

en: Extends Desktop
sr_RS: Шири Радни сто

en: Extends from Desktop
sr_RS: Шири са радног стола

en: External Source
sr_RS: Спољни извор

en: Extra class name
sr_RS: Име додатног разреда

en: Fade
sr_RS: Да бледи

en: Fade In
sr_RS: Бледи У

en: Fade In Down
sr_RS: Нестати У Дубини

en: Fade In Up
sr_RS: Бледи У Узлазни Ток

en: Fade In-Out
sr_RS: Слабљење Унутра-Споља У

en: Failed to create new user for %s. Their posts will be attributed to the current user.
sr_RS: Kreiranje novog korisnika za %s nije uspelo. Njihove objave će biti pripisane trenutnom korisniku.

en: Failed to import %s %s
sr_RS: Не могу да увезем %s %s

en: Failed to import %s &#8220;%s&#8221;
sr_RS: Увоз %s &#8220;%s&#8221; није успео

en: Failed to import &#8220;%s&#8221;: Invalid post type %s
sr_RS: Увоз &#8220;%s&#8221; није успео: Неважећи тип поста %s

en: Failed to import author %s. Their posts will be attributed to the current user.
sr_RS: Није могао да увезе author %s. Њихови радови ће бити приписати текућем кориснику.

en: Failed to import category %s
sr_RS: Није успео увести категорију %s

en: Failed to import post tag %s
sr_RS: Није могао да увезе ознака post %s

en: Favicon
sr_RS: Икона

en: Favicon Options
sr_RS: Опције икона

en: Featured
sr_RS: Фаворити

en: Featured Badge
sr_RS: Препоручени Икону

en: Featured Badge Color
sr_RS: Препоручени Икона Боја

en: Fetching attachments is not enabled
sr_RS: Узорак прилога није укључена

en: Filter
sr_RS: Филтер

en: Filter by
sr_RS: Филтрирати по

en: Filter by Alphabet
sr_RS: Филтрирај по абецеди

en: Filter by Tags
sr_RS: Филтрирати по таговима

en: Filter by price
sr_RS: Филтрирати по цени

en: Filter by status
sr_RS: Филтрирати по дан

en: Filter by:
sr_RS: Филтрирање по:

en: Filters
sr_RS: Filteri

en: Fit Rows
sr_RS: Уградњу редова

en: Flexible - Menu Resizing (Desktop and Tablet)
sr_RS: Флексибилна промена величине мени (за стоне рачунаре и таблете)

en: Flip Horizontal
sr_RS: Флип Хоризонтално

en: Focus Main Image
sr_RS: Усредсредите Главна Слика

en: Focus main image after active variation product
sr_RS: Усредсредите главна слика након активног промене производа

en: Font Icons
sr_RS: Иконе фонтова

en: Font Nasa icons
sr_RS: Фонт Наса иконе

en: Font Options
sr_RS: Подешавања фонта

en: Font Size
sr_RS: Величина фонта

en: Font Size (px)
sr_RS: Величина фонта (пкс)

en: Font Size (px) - Mobile
sr_RS: Величина фонта (пкс) - Мобилни

en: Font Size Title
sr_RS: Величина фонта за Наслов

en: Font Weight
sr_RS: Тежина фонта

en: Font size
sr_RS: Величина фонта

en: Fontawesome icons
sr_RS: Шрифтовые иконе

en: Footer
sr_RS: Подножје

en: Footer Built-In Support (Widgets Builder)
sr_RS: Уграђена подршка подножју подручју (конструктор додаци)

en: Footer Dark ( No.1 )
sr_RS: Подножје дарк (бр. 1 )

en: Footer Dark ( No.2 )
sr_RS: Подножје дарк (број 2 )

en: Footer Global
sr_RS: Подножје Глобални

en: Footer Layout
sr_RS: Распоред подножју подручју

en: Footer Light 1 ( No.1 )
sr_RS: Индикатор доње заглавље 1 (број 1 )

en: Footer Light 1 ( No.2 )
sr_RS: Индикатор доње заглавље 1 (број 2 )

en: Footer Light 1 ( No.3 )
sr_RS: Индикатор доње заглавље 1 ( № 3 )

en: Footer Light 1 ( No.4 )
sr_RS: Индикатор доње заглавље 1 (бр. 4 )

en: Footer Light 1 ( No.5 )
sr_RS: Индикатор доње заглавље 1 (бр. 5 )

en: Footer Light 1 ( No.6 )
sr_RS: Индикатор доње заглавље 1 ( № 6 )

en: Footer Light 2 ( No.1 )
sr_RS: Индикатор доње заглавље 2 ( № 1 )

en: Footer Light 2 ( No.2 )
sr_RS: Индикатор доње заглавље 2 (број 2 )

en: Footer Light 2 ( No.3 )
sr_RS: Индикатор доње заглавље 2 ( № 3 )

en: Footer Light 2 ( No.4 )
sr_RS: Индикатор доње заглавље 2 (број 4 )

en: Footer Light 2 ( No.5 )
sr_RS: Индикатор доње заглавље 2 ( № 5 )

en: Footer Light 2 ( No.6 )
sr_RS: Индикатор доње заглавље 2 ( № 6 )

en: Footer Light 2 ( No.7 )
sr_RS: Индикатор доње заглавље 2 (број 7 )

en: Footer Light 3 ( No.1 )
sr_RS: Индикатор подножју подручју 3 ( № 1 )

en: Footer Light 3 ( No.2 )
sr_RS: Индикатор подножју подручју 3 (број 2 )

en: Footer Mobile
sr_RS: Подножје Мобилног

en: Footer Mobile Layout
sr_RS: Мобилни распоред подножју подручју

en: Footer Options
sr_RS: Параметри подножју подручју

en: Form Options
sr_RS: Параметри форме

en: Format Currency - Only Apply for WPML
sr_RS: Валута формата - важи само за ВПМЛ

en: Free Shipping Bar - WooCommerce Advanced Free Shipping
sr_RS: Панел фрее испоруке - Вооцоммерце Advanced Бесплатна испорука

en: Full
sr_RS: Комплетан

en: Full Width
sr_RS: Пуна Ширина

en: Full width to left
sr_RS: Целу ширину лево

en: Full width to right
sr_RS: Целу ширину десно

en: Fullwidth ?
sr_RS: Пуна ширина ?

en: Fullwidth Main Menu
sr_RS: Главни мени пуне ширине

en: GDPR Notice
sr_RS: Обавештење о GDPR

en: GDPR Options
sr_RS: Параметри GDPR

en: GDPR Policies Link
sr_RS: Линк на Политику GDPR

en: GO TO HOME
sr_RS: IDI NA POČETNU

en: Gallery - Carousel
sr_RS: Галерија - Кружни Ток

en: General
sr_RS: Опште информације

en: General Options
sr_RS: Општа подешавања

en: General options
sr_RS: Општа подешавања

en: Georgia
sr_RS: Грузија

en: Global Options
sr_RS: Глобалне опције

en: Global Site
sr_RS: Глобални Сајт

en: Go to Theme Options
sr_RS: Идите на Параметре теме

en: Good
sr_RS: Добро

en: Google font
sr_RS: Гоогле Фонт

en: Gray Effect
sr_RS: Ефекат сиве

en: Gray Mode
sr_RS: Сива режим

en: Great to have you back!
sr_RS: Odlično što ste se vratili!

en: Great to see you here!
sr_RS: Драго ми је да те видим овде!

en: Greek
sr_RS: Грчки

en: Greek Extended
sr_RS: Грчки Напредна

en: Grid
sr_RS: Мрежа

en: Grid Products - Options
sr_RS: Нето производи - Опције

en: Grid Rows
sr_RS: Линије мреже

en: Have a coupon code?
sr_RS: Imate kod kupona?

en: Have a coupon?
sr_RS: Imate kupon?

en: Header
sr_RS: Наслов

en: Header Builder
sr_RS: Конструктор наслова

en: Header Elementor Builder
sr_RS: Конструктор елемената заглавља

en: Header Global
sr_RS: Глобални Наслов

en: Header Icons
sr_RS: Иконе у заглављу

en: Header Icons - Sticky
sr_RS: Иконе у наслову - Лепљива

en: Header Icons Hover
sr_RS: Пређите Курсором преко иконе наслова

en: Header Icons Hover - Sticky
sr_RS: Иконе наслова Када је курсор - Лепљива

en: Header Layout
sr_RS: Распоред заглавља

en: Header Options
sr_RS: Опције заглавља

en: Header Search
sr_RS: Претрага по титулу

en: Header Theme Builder
sr_RS: Конструктор тема за заглавља

en: Header icons Cart | Wishlist | Compare
sr_RS: Иконе заглавља Корпа | Листа жеља | Упоредити

en: Header search form
sr_RS: Форма за претрагу на наслов

en: Heading fonts (H1, H2, H3, H4, H5, H6)
sr_RS: Фонтови наслова (Х1, Х2, Х3, Х4, Х5, Х6)

en: Heading for Archive Page
sr_RS: Наслов странице Архиве

en: Heading for Blog Page
sr_RS: Наслов Странице Блога

en: Height
sr_RS: Висина

en: Height - Logo
sr_RS: Висина - Лого

en: Height - Mobile Logo
sr_RS: Висина - Мобилни Лого

en: Height - Sticky Logo
sr_RS: Лого, Приклеенный по висини

en: Height For Mobile
sr_RS: Висина За мобилне уређаје

en: Hello, %s!
sr_RS: Здраво, %s!

en: Helvetica
sr_RS: Гельветика

en: Hide "View Cart" Button in Mini Cart
sr_RS: Сакриј дугме "Погледај корпу" у мини-корпи

en: Hide Additional Information Tab
sr_RS: Сакриј картицу "Додатне информације"

en: Hide First Section ?
sr_RS: Сакриј Први део ?

en: Hide categories empty product - Top Filter Categories
sr_RS: Сакриј категорије празан производ - Категорије највишег филтера

en: Hide decimal price
sr_RS: Сакриј децимала цену

en: Hide empty
sr_RS: Сакрије празан

en: Hide empty categories
sr_RS: Сакријте празне категорије

en: Hide empty price ranges
sr_RS: Сакријте празне цена опсези

en: Hide in Mobile (width site small less 640px OR Mobile Layout)
sr_RS: Сакриј у мобилној апликацији (ширина сајта мали, мање од 640 пиксела, ИЛИ мобилни распоред)

en: Highest Rating
sr_RS: Највиша оцена

en: Home
sr_RS: Početna

en: Horizontal
sr_RS: Хоризонтална

en: Hover - Product Card Styles - Effect
sr_RS: Тражење курсор миша - Стилови картица робе - Ефекат

en: Hover Zoom Image
sr_RS: Поставите Показивач миша на Увећану слику

en: Howdy! Upload your WordPress eXtended RSS (WXR) file and we&#8217;ll import the posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags into this site.
sr_RS: Здраво! Отпремите своју ВордПресс еКстендед РСС (ВКСР) датотеку и ми ћемо увести постове, странице, коментаре, прилагођена поља, категорије и ознаке на ову локацију.

en: Hurry up! Sale end in:
sr_RS: Пожурите! Распродаја се завршава у:

en: I am 18 or older
sr_RS: Ја сам 18 година или старији

en: I am under 18
sr_RS: Ми још нема 18 година

en: I'm shopping for ...
sr_RS: Upišite traženu reč...

en: INFORMATION
sr_RS: INFORMACIJE

en: Icon Add To Cart in Grid
sr_RS: Икону "Додај у корпу" у мрежу

en: Icon Mini Cart in Header
sr_RS: Икона Мини-баскет у заглављу

en: If Turn on, the live search Ajax feature will be lost
sr_RS: Ако је укључите, функција Ајакс претрага у реалном времену ће бити изгубљена

en: If a new user is created by WordPress, a new password will be randomly generated and the new user&#8217;s role will be set as %s. Manually changing the new user&#8217;s details will be necessary.
sr_RS: Ako VordPress kreira novog korisnika, nova lozinka će biti nasumično generisana i uloga novog korisnika će biti podešena kao %s. Biće neophodna ručna promena podataka o novom korisniku.

en: If you have a coupon code, please apply it below.
sr_RS: Ako imate kod kupona, primenite ga ispod.

en: If you have shopped with us before, please enter your details below. If you are a new customer, please proceed to the Billing section.
sr_RS: Ако сте направили куповину код нас раније, молимо вас, унесите своје податке испод. Ако сте нови купац, молим вас, идите на наплату.

en: If you wish to style particular content element differently, then use this field to add a class name and then refer to it in your css file.
sr_RS: Ако желите да се другачије поставите одређену ставку садржаја, користите ово поље да додате име класе, а затим да се односи на њега у вашем цсс фајлу.

en: Ignore on Mobile
sr_RS: Игнорисати на мобилном уређају

en: Image Product - Checkout Page
sr_RS: Слика робе - Страна наручивања

en: Image URL
sr_RS: УРЛ адреса слике

en: Images
sr_RS: Слике

en: Images Columns
sr_RS: Колоне Слике

en: Images Style
sr_RS: Стил слике

en: Import Attachments
sr_RS: Увоз прилога

en: Import Data (Media, Posts, Products, Categories...)
sr_RS: Увоз података (медији, Пости, Производи, категорије,...)

en: Import Homes
sr_RS: Увоз куће

en: Import More Demos
sr_RS: Увоз Више демо верзије

en: Import Options
sr_RS: Параметри увоза

en: Import Sliders
sr_RS: Увоз Клизачи

en: Import Widgets Sidebars
sr_RS: Увоз Бочним виџета

en: Import WordPress
sr_RS: Увоз Уордпресс

en: Import author:
sr_RS: Аутор увоз:

en: Imported!
sr_RS: Увозни!

en: In Group Icons - Header
sr_RS: У иконама групе - Наслов

en: In Stock
sr_RS: У присуству

en: In Topbar - Header
sr_RS: У горњем панелу - Header

en: In order to provide you a personalized shopping experience, our site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our
sr_RS: Да вам пружи персонализовану искуство куповине, наш сајт користи колачиће. Настављајући да користите овај сајт, ви пристајете на наше

en: In stock
sr_RS: У присуству

en: Inactive Tab
sr_RS: Неактивна картица

en: Inactive Tab Notification Content
sr_RS: Садржај обавештења о неактивној картици

en: Include Theme Version when call css files
sr_RS: Садржи верзију теме када позовете цсс датотеке

en: Include Theme Version when call js files
sr_RS: Садржи верзију теме када позовете јс фајлове

en: Infinite - Only using for Ajax
sr_RS: Инфините - користи се само за Ајакс

en: Infinite Slide
sr_RS: Бескрајне Клизи

en: Infinite Slide In Quickview
sr_RS: Бескрајна слајд У Куицквиев

en: Infomations Columns
sr_RS: Колоне са информацијама

en: Inputs Radius
sr_RS: Радијус улазних сигнала

en: Install
sr_RS: Сет

en: Install %2$s
sr_RS: Инсталирајте %2$s

en: Install Elessi Theme - Child
sr_RS: Инсталирајте тему Elessi - Сестра

en: Install Plugins
sr_RS: Инсталација Додатака

en: Install Required Plugins
sr_RS: Инсталирајте Неопходне Додатке

en: Installed But Not Activated
sr_RS: Је инсталиран, Али није Активиран

en: Installed version:
sr_RS: Инсталирана верзија:

en: Installing Plugin
sr_RS: Инсталирајте Плуг-Ин

en: Installing Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
sr_RS: Подешавање додатка %1$s (%2$d/%3$d)

en: Installing Plugin: %s
sr_RS: Постављање додатка: %s

en: Installing and Activating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
sr_RS: Инсталација и активирање додатка %1$s (%2$d/%3$d)

en: Invalid file type
sr_RS: Неисправан тип датотеке

en: Isotope Layout Mode
sr_RS: Режим распореда изотопа

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
sr_RS: Изгледа да не можемо да пронађемо оно што тражите. Можда претраживање може да помогне.

en: Italic
sr_RS: Наменски курзив

en: Items
sr_RS: Роба

en: LOAD MORE ...
sr_RS: ПРЕУЗМИТЕ ВИШЕ ...

en: Languages Switcher
sr_RS: Прекидач језика

en: Large
sr_RS: Велики

en: Large Spacing
sr_RS: Велика удаљеност

en: Last Backup :
sr_RS: Последња резервна копија:

en: Latest
sr_RS: Najnovije

en: Latin
sr_RS: Латински

en: Latin Extended
sr_RS: Проширена Латински

en: Layout
sr_RS: Распоред

en: Layout Option
sr_RS: Опција распореда

en: Layout Options
sr_RS: Опције за распоред

en: Layout Review Defaulf
sr_RS: Преглед распореда Подразумевано

en: Layout Single or Double rows.
sr_RS: Распоред једноструки или двоструки или дуплих редова.

en: Layout Style
sr_RS: Стил Распоред

en: Leave a Reply to %s
sr_RS: Оставите одговор на %s

en: Left
sr_RS: Са леве стране

en: Left Sidebar
sr_RS: Лева трака

en: Left Sidebar - Classic
sr_RS: Лева бочна трака - Класична

en: Left Sidebar - Off-canvas
sr_RS: Лева бочна трака - Ван платна

en: Left To Right
sr_RS: С Лева На Десно

en: Less -
sr_RS: Мање -

en: Let's Compare!
sr_RS: Хајде да упоредимо!

en: Let's choose the homepage layout that you want to use on your website and click on the Start Import button.
sr_RS: Хајде да изабере изглед почетне странице, који желите да користите на свом веб-сајту, и кликнете на дугме Старт увоз.

en: Let's install some essential WordPress plugins to set up your site.
sr_RS: Хајде неколико неопходних додатака за Вордпресс подешавања вашег сајта.

en: Light
sr_RS: Светло

en: Light Mode
sr_RS: Светлосни режим

en: Lightbox Image
sr_RS: Слика Лайтбокса

en: Limit Posts
sr_RS: Рестриктивне поруке

en: Limit Products Per Page
sr_RS: Ограничите број производа На Страници

en: Limit widgets to show more. (Input "All" will be show all widgets)
sr_RS: Ограничите број виџета, да покаже више. (Унесите "Све", и да ће бити приказани сви додаци)

en: Limited
sr_RS: Ограничен

en: Link URL (optional)
sr_RS: УРЛ референце (опционо)

en: Links
sr_RS: Линкови

en: List
sr_RS: Списак

en: List - 2 Columns
sr_RS: Листу - 2 колоне

en: List 2
sr_RS: Листа 2

en: List 2 Columns
sr_RS: Листу од 2 колоне

en: List Files JS Delay - Delay JavaScript Execution
sr_RS: List Files ЈС Кашњење - Кашњење извршења Јавасцрипт

en: Live Search Ajax Products
sr_RS: Производи Ајакс за Живог претраге

en: Live Search Layout - (Header type 1, 2, 5, 7)
sr_RS: Распоред претраге у реалном времену - (Тип заглавља 1, 2, 5, 7)

en: Load Css Canvas
sr_RS: Преузмите Цсс Canvas

en: Load More - Only using for Ajax
sr_RS: Преузмите више - користите само за Ајакс

en: Load more
sr_RS: Учитај више

en: Login
sr_RS: Улаз

en: Login / Register
sr_RS: Пријављивање / Региструјете

en: Login/Register
sr_RS: Prijava/Registracija

en: Login/Register by Ajax form
sr_RS: Пријава / Регистрација са Ајакс-облици

en: Logo
sr_RS: Лого

en: Logo Options
sr_RS: Опције лого

en: Logo and Favicon
sr_RS: Лого и икона

en: Lost your password?
sr_RS: Izbubljena Lozinka?

en: Lost?
sr_RS: Izgubljena?

en: Lowest Rating
sr_RS: Најнижа оцена

en: Main Image
sr_RS: Главна Слика

en: Main Menu
sr_RS: Главни мени

en: Main Menu > Vertical Menu
sr_RS: Главни мени > Вертикални мени

en: Main Menu Background Color
sr_RS: Боја позадине Главног менија

en: Main Menu Background Color - Sticky
sr_RS: Боју позадине менија - Лепљив

en: Main Menu Text Color
sr_RS: Боја текста Главног менија

en: Main Menu Text Color - Sticky
sr_RS: Боја текста главног менија - лепљив

en: Main navigation
sr_RS: Основна навигација

en: Manage Your Items List
sr_RS: Upravljajte svojom listom stavki

en: Masonry
sr_RS: Зидање

en: Masonry Isotope
sr_RS: Изотоп зиданих

en: Masonry Isotope - Grid - Blog style
sr_RS: Зидање изотопа мреже - Тема блога

en: Max Depth Level - Top Filter Categories
sr_RS: Максимални ниво дубине - Горњи Категорије филтера

en: Max Height - Logo
sr_RS: Максимална Висина - Лого

en: Max Height - Sticky Logo
sr_RS: Максимална Висина - Лепљив Лого

en: Max Height Logo - Mobile
sr_RS: Лого Максималне висине - Мобилни

en: Max Size Comments Images upload (kb)
sr_RS: Максимална величина преузимање слика са коментарима (кб)

en: Max Size Comments Video upload (kb)
sr_RS: Максимална величина Коментари Отпремање видеа (кб)

en: Max files Comments Images upload
sr_RS: Максималан број преузетих датотека Коментара Слике

en: Max files Comments Video upload
sr_RS: Максималан број фајлова Коментари Видео отпремање

en: Max image size allowed: %s kB
sr_RS: Максимална дозвољена величина: %s мб у секунди

en: Max price
sr_RS: Максимална цена

en: Max price ranges
sr_RS: Максималне домете цена

en: Max products compare
sr_RS: Максималан поређење производа

en: Max video size allowed: %s kB
sr_RS: Максимална дозвољена величина видео снимка: %s кБ

en: Maximum file size is %s kB, max %s file | Maximum file size is %s kB, max %s files
sr_RS[0]: Максимална величина датотеке је %s кБ, максимална датотека %s
sr_RS[1]: Максимална величина датотеке је %s кБ, максимална датотека %s
sr_RS[2]: Максимална величина датотеке је %s кБ, максимална датотека %s

en: Maximum file size is %s kB, max %s files
sr_RS: Максимална величина датотеке је %s кБ, максимално %s датотека

en: Maximum number of image files allowed is: %s file(s)
sr_RS: Максималан разрешенное број датотека: %s фајл(с)

en: Maximum number of video files allowed is: %s file(s)
sr_RS: Максимални дозвољени број видео датотека је: %s фајл(е)

en: Media
sr_RS: Медији

en: Medium
sr_RS: Просечна

en: Medium Spacing
sr_RS: Просечна Интервал

en: Menu Font Size (Desktop and Tablet)
sr_RS: Величина фонта мени (за стоне рачунаре и таблете)

en: Menu Map
sr_RS: Мапа менија

en: Menu Options
sr_RS: Опције менија

en: Menu item skipped due to invalid menu slug: %s
sr_RS: Мени прескочи због инвалид кашњења у мени: %s

en: Menu item skipped due to missing menu slug
sr_RS: Мени прескочи због недостатка фрагмента мени

en: Meta Info - Blog Style
sr_RS: Мета - Инфо - Стил блог

en: Meta Infomations (SKU, Categories, Tags, etc...)
sr_RS: Мета-информације (бројеве делова, категорије, ознаке, итд)

en: Meta Infomations Position
sr_RS: Положај са Метаинформацией

en: Method
sr_RS: Начин

en: Min price
sr_RS: Минимална цена

en: Mini Cart - Change variation in mini cart
sr_RS: Мини баскет - Промените варијација у мини-корпи

en: Mini Cart - Coupon
sr_RS: Мини Баскет - Купон

en: Mini Cart - Note
sr_RS: Мини - Колица - Напомена

en: Mini Cart - Options
sr_RS: Мини-Колица - Опције

en: Mini Cart - Shipping
sr_RS: Мини-Колица - Испорука

en: Mini Cart - Sidebar Layout
sr_RS: Мини колица - Изглед бочне траке

en: Mini Cart - Simple
sr_RS: Мини-Колица - Је Једноставна

en: Mini Cart - You may be interested in…
sr_RS: Мини-колица - Можда ће вас интересовати...

en: Minify Fonts Icons
sr_RS: Смањите Величину Икона фонтова

en: Minimum required version:
sr_RS: Минимална потребна верзија:

en: Mobile Bottom Bar
sr_RS: Покретни Доња Плоча

en: Mobile Bottom Bar Content
sr_RS: Садржај Доњем панелу Мобилног уређаја

en: Mobile Bottom Bar Options
sr_RS: Опције За Мобилни Дну Траке

en: Mobile Columns
sr_RS: Мобилни Колоне

en: Mobile Layout
sr_RS: Мобилни Распоред

en: Mobile Layout Mode
sr_RS: Режим мобилног Распоред

en: Mobile Logo
sr_RS: Мобилни Лого

en: Mobile Logo Options
sr_RS: Опције за мобилни лого

en: Mobile Menu Layout
sr_RS: Изглед мобилног мени

en: Mobile Mini Cart Options
sr_RS: Опције за мобилне Мини-Колица

en: Mobile Single Product Options
sr_RS: Опције за мобилне Појединачних производа

en: Mode
sr_RS: Режим

en: Modern
sr_RS: Модеран

en: Modern - As demo Site
sr_RS: Модеран - Као демо Сајту

en: Modern - No Header, No Footer
sr_RS: Модерно - Без горњег и доњег колонтитулов

en: Monthly Archives: %s
sr_RS: Месечне архиве: %s

en: More +
sr_RS: Још више +

en: More Results
sr_RS: Више резултата

en: Move To Top
sr_RS: Иди на Врх

en: My Account
sr_RS: Мој налог

en: My Cart
sr_RS: Korpa

en: NEXT
sr_RS: Даље

en: Name
sr_RS: Име

en: Name *
sr_RS: име *

en: Nasa - Filter Product by Price (slide)
sr_RS: Наса - Филтрирате робу по цени (слајд)

en: Nasa - Product Categories in Sidebar Off-Canvas of Mobile layout
sr_RS: Наса - Категорије робе на бочној траци напољу мобилни распоред

en: Nasa widget displays recent posts
sr_RS: Додатак Наса приказује најновије поруке

en: NasaTheme
sr_RS: Насатема

en: NasaTheme Wishlist Feature
sr_RS: Функција Листе жеља NasaTheme

en: Never expire
sr_RS: Никада не истиче

en: New
sr_RS: Ново

en: New Badge - Automatically add Badge "NEW" for new products
sr_RS: Нови пазар - Аутоматски додаје иконицу "НОВИ" за нове производе.

en: New Badge Color
sr_RS: Нова Боја Иконе

en: Newer Comments &rarr;
sr_RS: Нови коментари →

en: Newsletter
sr_RS: Слање

en: Newsletter Popup
sr_RS: Поп-уп прозор Информативни билтен

en: Next &rarr;
sr_RS: Следећи →

en: Next (arrow right)
sr_RS: Следеће (стрелица десно)

en: Next - Previous Product
sr_RS: Следећи - Претходни производ

en: Next <span class="fa fa-caret-right"></span>
sr_RS: Следећи <span class="fa fa-caret-right"></span>

en: Next <span class="meta-nav">&rarr;</span>
sr_RS: Следеће <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: No
sr_RS: НЕМА

en: No Effect
sr_RS: Никакав ефекат

en: No Sidebar
sr_RS: Нема сидебар

en: No Sidebar (Centered)
sr_RS: Нема бочној траци (центар)

en: No action taken. Plugin %1$s was already active.
sr_RS: Никаква акција није предузет. Додатак %1$s је већ био активан.

en: No backups yet.
sr_RS: Резервне копије док нема.

en: No plugins are available to be activated at this time.
sr_RS: У овом тренутку нема додатака није доступна за активацију.

en: No plugins are available to be installed at this time.
sr_RS: У овом тренутку нема додатака нису доступне за инсталацију.

en: No plugins are available to be updated at this time.
sr_RS: У овом тренутку нема додатака који нису на располагању за упдате.

en: No plugins to install, update or activate.
sr_RS: Нема додатака за инсталацију, надоградњу или активирање.

en: No plugins were selected to be activated. No action taken.
sr_RS: Нису били изабрани додаци су за активирали. Никаква акција није предузет.

en: No plugins were selected to be installed. No action taken.
sr_RS: Нису били изабрани додаци за инсталације. Никаква акција није предузет.

en: No plugins were selected to be updated. No action taken.
sr_RS: Нису били изабрани додатака за ажурирање. Никаква акција није предузет.

en: No product added to compare !
sr_RS: Роба није додат за поређење !

en: No product categories exist.
sr_RS: Категорија робе не постоји.

en: No products in the cart.
sr_RS: Nema proizvoda u korpi.

en: No products in the wishlist.
sr_RS: Nema proizvoda na listi želja.

en: No products were found matching your selection.
sr_RS: Nismo pronašli nijedan proizvod koji odgovara Vašem izboru.

en: No products were found of this vendor!
sr_RS: Производи овог продавца није пронађен!

en: No shipping method has been selected. Please double check your address, or contact us if you need any help.
sr_RS: Начин испоруке није изабран. Молимо вас да проверите своју адресу или нас контактирајте ако вам је потребна било какве помоћи.

en: No shipping options were found for %s.
sr_RS: За %s није пронађен опције испоруке.

en: No vendor found!
sr_RS: Провајдер није пронађен!

en: None
sr_RS: Нема

en: Normal
sr_RS: Нормално

en: Not Found Products
sr_RS: Не Налазе Производи

en: Not Installed
sr_RS: Није инсталиран

en: Not Set
sr_RS: Није Утврђено

en: Not Show
sr_RS: Не Показују

en: Not a member?
sr_RS: Nisi korisnik?

en: Not only is layout responsive, but also the theme uses the device detect technology to switch the web layout compatible on each type of user device
sr_RS: Тема не само прилагођен макету, али и користи технологију одређивања уређаја за пребацивање веб-распоред компатибилан са сваким типом уређаја корисника

en: Not that bad
sr_RS: Није тако лоше

en: Not use Mobile App - Simulator
sr_RS: Не користите апликацију за Мобилне уређаје - Симулатор

en: Note
sr_RS: Напомена

en: Note: Consider disabling this feature if you are using a third-party plugin developed for the Add to Cart feature in the Single Product Page!
sr_RS: Напомена: Можете да онемогућите ову функцију, ако користите независног додатак, дизајниран за функцију "Додај у корпу" на страници робу!

en: Note: Images at demo are not included in the download package and they are replaced with placeholders in demo data.
sr_RS: Напомена: Слике у демо-верзији нису укључени у пакет за преузимање, и они су замењени пунила у демо података.

en: Note: This feature does not apply to mobiles or devices with small screens
sr_RS: Напомена: Ова функција се не односи на мобилне телефоне или уређаје са малим екранима

en: Note: don't using for Sidebar Off-canvas and Toggle Sidebar Classic
sr_RS: Напомена: не користите за бочне траке Офф-canvas и пребацивање бочне траке Цлассиц

en: Nothing Found
sr_RS: Nije pronađeno

en: Number Categories
sr_RS: Нумберед категорије

en: Number Show Quickview Thumbnail
sr_RS: Број Приказује Сличицу Брзи Преглед

en: Number Tags
sr_RS: Регистарских таблица ознаке

en: Number for related blog
sr_RS: Школа за одговарајуће блог

en: Number for related products
sr_RS: Школа за сродних производа

en: Number of posts to show:
sr_RS: Број постова за приказивање:

en: OR
sr_RS: или

en: Off
sr_RS: ОФФ

en: Off-Canvas
sr_RS: Ван платна

en: Oldest
sr_RS: Најстарији

en: On
sr_RS: Он .

en: On All Pages
sr_RS: На Свим страницама

en: On Archive Product Pages
sr_RS: На страницама Архивских производа

en: On Backorders
sr_RS: Према Прелиминарним Налозима

en: On Sale
sr_RS: У продаји

en: Only %s item(s) left in stock.
sr_RS: На лагеру има само %s производ(а).

en: Only Display 1 Time
sr_RS: Приказ само 1 пут

en: Only Show Buttons
sr_RS: Прикажи само Дугме

en: Only Show one Shipping Method in Cart Page
sr_RS: На страници Корпа се приказује само један начин испоруке

en: Only effective for style 1, style 2(Images style : slide images), style 6 and style 7
sr_RS: Важи само за стил 1, стил 2 (стил слике: слике слајдова), стила 6 и 7 стила

en: Only format image accepted: JPG, JPEG, BMP, PNG, GIF
sr_RS: Дозвољено је само формат: JPG, JPEG, BMP, PNG, GIF

en: Only format video accepted: MP4, AVI, MPEG, MOV
sr_RS: Прихвата се само видео формат: MP4, AVI, MPEG, MOV

en: Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
sr_RS: Оставите коментар могу само регистровани корисници који су купили овај производ.

en: Only show children of the current category
sr_RS: Прикажи потомачке ставке само тренутне категорије

en: Only show title product on one line if it is too long.
sr_RS: Поделите назив производа само у једној линији, ако се сувише дуго.

en: Only use for Accordion.
sr_RS: Користите само за хармонику.

en: Only use for Visual Composer Template.
sr_RS: Користите само за шаблон Висуал Цомпосер.

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
sr_RS: Ups! Tražena stranica se ne može pronaći.

en: Open
sr_RS: Отворите

en: Open Cart Sidebar
sr_RS: Отворите трака Корпе

en: Open Sidebar
sr_RS: Отворите трака

en: Opp! please try to install the plugins here
sr_RS: Гапп! молимо покушајте да инсталирате плугин овде

en: Option Product Column Select To Display
sr_RS: Опција Product Column Изаберите За приказ

en: Options Reset
sr_RS: Ресет подешавања

en: Options Updated
sr_RS: Ажуриране Опције

en: Or login with
sr_RS: Или се пријавите помоћу

en: Order Complete
sr_RS: Narudžbina završena

en: Order Number
sr_RS: Broj narudžbine

en: Order by
sr_RS: Да резервишу преко

en: Order by - Top Filter Categories
sr_RS: Поступак по категоријама горњег филтера

en: Ordering Mobile Menu
sr_RS: Мобилна Мени за наручивање

en: Out of stock
sr_RS: Нема на лагеру

en: Overflows: + 0.5 items
sr_RS: Стацк: + 0,5 поена

en: PAYMENT
sr_RS: PLAĆANJE

en: PREVIOUS
sr_RS: Претходна страна

en: Page view compare products
sr_RS: Приказ странице поређење производа

en: Pages:
sr_RS: Странице:

en: Pagination Layout
sr_RS: Слом на странице

en: Palatino
sr_RS: Палатино

en: Password
sr_RS: Lozinka

en: Password is required.
sr_RS: Zahteva se šifra.

en: Pay
sr_RS: Плати

en: Payment Method
sr_RS: Način plaćanja

en: Payment Methods
sr_RS: Načini plaćanja

en: Pe7s icons
sr_RS: Иконе Pe7s

en: Perfect
sr_RS: Савршен

en: Performance - Assets
sr_RS: Показатељи - Средства

en: Phone
sr_RS: Телефон

en: Phone incorrect format.
sr_RS: Telefon je neispravan format.

en: Pingback:
sr_RS: Повратни позив:

en: Play Video
sr_RS: Репродукција видео

en: Please Install Yith WooCommerce Compare Plugin
sr_RS: Молимо инсталирајте Yith додатак Поређење Вооцоммерце

en: Please click on the item you want to add to your site to do the Homepage.
sr_RS: Молимо вас, кликните на ставку коју желите да додате на свој сајт, да бисте отишли на почетну страницу.

en: Please contact the administrator of this site for help.
sr_RS: Молимо вас, обратите се за помоћ администратору овог сајта.

en: Please contact the plugin provider and ask them to package their plugin according to the WordPress guidelines.
sr_RS: Молимо вас, контактирајте добављача додатке и питајте их спаковати свој додатак у складу са препорукама Вордпресс.

en: Please create Static Blocks (or Custom Block of Elementor Header & Footer Builder) and select here.
sr_RS: Молимо вас, направите статичке блокове (или кориснички блок Елементор Header & Footer Буилдер) и изаберите овде.

en: Please enter an address to continue.
sr_RS: Молимо вас, унесите урл, да настави.

en: Please fill in your details above to see available payment methods.
sr_RS: Унесите своје податке изнад да бисте видели доступне начине плаћања.

en: Please select some product options before adding this product to your cart.
sr_RS: Молимо вас да изаберете неколико опција робе, пре него што га додате у корпу.

en: Please verify your age to enter.
sr_RS: Молимо потврдите своју старост да бисте ушли.

en: Please waiting in a few minutes, The process is running...
sr_RS: Молимо вас, сачекајте неколико минута, процес је покренут...

en: Please, Install Yith WooCommerce Compare Plugin!
sr_RS: Молимо вас да инсталирате плугин Yith Вооцоммерце Compare!

en: Plugin
sr_RS: Додатак

en: Plugin activated successfully.
sr_RS: Додатак је успешно активиран.

en: Plugin activation failed.
sr_RS: Не могу да активирате плугин.

en: Plugin not activated. A higher version of %s is needed for this theme. Please update the plugin.
sr_RS: Додатак се не активира. За ову тему је потребна већа верзија %s. Молимо вас да ажурирате плугин.

en: Plus
sr_RS: Плус

en: Popular Keywords - (Header type 1, 2, 5, 7)
sr_RS: Популарне кључне речи - (тип заглавља 1, 2, 5, 7)

en: Popular Searches:
sr_RS: Popularne pretrage

en: Popularity
sr_RS: Popularnost

en: Popup Background
sr_RS: Поп-Уп Позадина

en: Popup Background Color
sr_RS: Боја позадине поп-уп прозора

en: Popup Classical - Not use with Mobile App Simulation
sr_RS: Класични поп-уп прозор - Не користи се при креирању мобилних апликација

en: Popup Content
sr_RS: Поп-уп садржај

en: Popup Exit Intent
sr_RS: Намера Изласка из поп-уп прозора

en: Popup Exit Intent Background Color
sr_RS: Боја позадине Намере Изласка из поп-уп прозора

en: Popup Exit Intent Content
sr_RS: Поп-уп прозор са Намером изласка из садржаја

en: Popup Exit Intent Width (Max)
sr_RS: Ширина намере изласка из искачућег прозора (Макс.)

en: Popup Height
sr_RS: Висина поп-уп прозора

en: Popup Static Block
sr_RS: Статични блок искачућих прозора

en: Popup Width
sr_RS: Ширина поп-уп прозора

en: Popup Your Order v1 - Not use with Mobile App Simulation
sr_RS: Поп-уп прозор Вашег налога в1 - Не користи симулације са мобилне апликације

en: Popup Your Order v2 - Not use with Mobile App Simulation
sr_RS: Поп-уп прозор Вашег налога в2 - Не користи симулације са мобилне апликације

en: Portfolio
sr_RS: Портфолио

en: Portfolio Columns
sr_RS: Колоне Портфолио

en: Portfolio Comments
sr_RS: Коментари на Портфолио

en: Portfolio Count
sr_RS: Број Портфолио

en: Portfolio Lightbox
sr_RS: Фасциклу за Портфолио

en: Position Account Icon
sr_RS: Икона Позиционного рачуна

en: Position Filter Categories
sr_RS: Категорије Филтер позиција

en: Position Filter Categories - Type 3
sr_RS: Категорије позиционного филтер - Тип 3

en: Posts
sr_RS: Публикације

en: Pre-Packaged
sr_RS: Претходно упаковане

en: Preload Fonts Icons
sr_RS: Учитај унапред Икона фонтова

en: Previous (arrow left)
sr_RS: Претходно (стрелица лево)

en: Price
sr_RS: Цена

en: Price Color
sr_RS: Боја цене

en: Price font
sr_RS: Фонт цене

en: Price range size
sr_RS: Величина опсега цена

en: Price:
sr_RS: Cena:

en: Price: Ascending
sr_RS: Cena: rastuća

en: Price: Descending
sr_RS: Цена: опадајући

en: Primary Color
sr_RS: Основна боја

en: Proceed to checkout
sr_RS: Nastavite na kasu

en: Product
sr_RS: Proizvod

en: Product Brands
sr_RS: Марке производа

en: Product Card Styles
sr_RS: Стилови картица робе

en: Product Categories
sr_RS: Категорије производа

en: Product Column Icon Style
sr_RS: Стил икону колоне производа

en: Product Description Wrapper - Apply with Tabs Classic
sr_RS: Опис производа Boost - Примењује се помоћу картица Цлассиц

en: Product Global Options
sr_RS: Глобалне Опције производа

en: Product Pagination
sr_RS: Пагинација производа

en: Product Sidebar
sr_RS: Сидебар производа

en: Product Sidebar Position
sr_RS: Позиција на бочној траци производа

en: Product Spacing
sr_RS: Удаљеност између производима

en: Product added to cart successfully!
sr_RS: Производ је успешно додати у корпу!

en: Product added to compare !
sr_RS: Производ је додат за поређење !

en: Product added to wishlist successfully!
sr_RS: Proizvod je uspešno dodat na listu želja!

en: Product already exists in Compare list !
sr_RS: Производ већ постоји у списку за поређење !

en: Product not already exists in Compare list !
sr_RS: Робе још није на листи поређење!

en: Product quantity
sr_RS: Број производа

en: Product quantity updated successfully!
sr_RS: Количина робе је успешно ажуриран!

en: Product removed from wishlist successfully!
sr_RS: Proizvod je uspešno uklonjen sa liste želja!

en: Product successfully removed!
sr_RS: Производ је успешно избрисана!

en: Product title
sr_RS: Име производа

en: Products
sr_RS: Производи

en: Project Category
sr_RS: Категорија пројекта

en: Project Name
sr_RS: Назив пројекта

en: Promotion Gifts
sr_RS: Промотивни Поклони

en: Promotion News
sr_RS: Вести акције

en: Public Coupons - Mini Cart (one per line)
sr_RS: Јавне купони - Мини-баскет (један по реду)

en: Published <span class="entry-date"><time class="entry-date" datetime="%1$s">%2$s</time></span> at <a href="%3$s" title="Link to full-size image">%4$s &times; %5$s</a> in <a href="%6$s" title="Return to %7$s" rel="gallery">%8$s</a>
sr_RS: Objavljeno <span class="entry-date"><time class="entry-date" datetime="%1$s">%2$s</time></span> na <a href="%3$s" title="Link do slike u punoj veličini">%4$s &times; %5$s</a> u <a href="%6$s" title="Povratak na %7$s" rel="gallery">%8$s</a>

en: Quantity
sr_RS: Број

en: Quantity Input - Checkout Page
sr_RS: Унос количине - Страна наручивања

en: Quantity Input - Mini Cart
sr_RS: Унос количине - Мини-баскет

en: Query type
sr_RS: Тип захтева

en: Quick View
sr_RS: Brzi pogled

en: Quickview Layout
sr_RS: Брз поглед на распоред

en: Quickview Options
sr_RS: Опције за брже претраживање

en: Quotes
sr_RS: Цитат

en: RETURN TO CART
sr_RS: POVRATAK U KORPU

en: RETURN TO INFORMATION
sr_RS: POVRATAK NA INFORMACIJE

en: RETURN TO SHOP
sr_RS: POVRATAK U PRODAVNICU

en: RTL - Banner font
sr_RS: РТЛ - Фонт банер

en: RTL - Heading fonts (H1, H2, H3, H4, H5, H6)
sr_RS: РТЛ - Фонтови наслова (Х1, Х2, Х3, Х4, Х5, Х6)

en: RTL - Main navigation
sr_RS: РТЛ - Основна навигација

en: RTL - Price font
sr_RS: РТЛ - Фонт цене

en: RTL - Select Custom Font
sr_RS: РТЛ - Изаберите прилагођену фонт

en: RTL - Text fonts (paragraphs, etc..)
sr_RS: РТЛ - Текст фонтови (ставови, итд.)

en: Rate&hellip;
sr_RS: Оцените...

en: Rated %s out of 5
sr_RS: Номинална %s са 5

en: Reach Free Shipping Effect - WooCommerce Advanced Free Shipping
sr_RS: Да се постигне ефекат бесплатне испоруке - Проширена бесплатна достава Вооцоммерце

en: Read more
sr_RS: Više

en: Readmore
sr_RS: Прочитајте Више

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
sr_RS: Spremni da objavite svoj prvi post? <a href="%1$s">Započnite ovde</a>.

en: Recent Posts
sr_RS: Недавне поруке

en: Recent Projects
sr_RS: Најновије пројекте

en: Recommend Turn Off to use Builder Mode
sr_RS: Препоручујемо вам да онемогућите да користите режим дизајнер

en: Recommendation
sr_RS: Препорука

en: Recommended
sr_RS: Препоручене

en: Registered Users Are Allowed Only - Review Helpful
sr_RS: Регистровани корисници су дозвољени само - Преглед је користан

en: Registered users are allowed only.
sr_RS: Дозвољени су само регистровани корисници.

en: Related
sr_RS: Слично

en: Related Products
sr_RS: Slični proizvodi

en: Related | You may also like&hellip;
sr_RS: Релатед | Можда ће ти се свидети и&hellip;

en: Reload
sr_RS: Напуните

en: Remember
sr_RS: Zapamti

en: Remember me
sr_RS: Zapamti me

en: Remote file is incorrect size
sr_RS: Фајл има неисправну величину

en: Remote file is too large, limit is %s
sr_RS: Даљински датотека је превелика, ограничење је и даље %s

en: Remote server did not respond
sr_RS: Удаљени сервер није одговорио

en: Remote server returned error response %1$d %2$s
sr_RS: Удаљени сервер је вратио одговор на грешку %1$d %2$s

en: Remove
sr_RS: Уклонити

en: Remove
sr_RS: Уклони

en: Remove %s from cart
sr_RS: Уклонити %s из корпе за отпатке

en: Remove this product
sr_RS: Уклоните овај производ

en: Removed all products from compare !
sr_RS: Уклонити све ставке из "Поређење" !

en: Removed product from compare !
sr_RS: Уклоњен је роба из поређења !

en: Require ZIP file.
sr_RS: Потребно ЗИП фајл.

en: Required
sr_RS: Потребан

en: Required Update not Available
sr_RS: Обавезно ажурирање није доступно

en: Requires Update
sr_RS: Потребно Је Ажурирање

en: Requires WPML
sr_RS: Потребно ВПМЛ

en: Requires WPML | FOX - Currency Switcher Professional for WooCommerce | CURCY - Multi Currency for WooCommerce
sr_RS: Захтева ВПМЛ | ФОКС - Цурренци Свитцхер Профессионал за ВооЦоммерце | ЦУРЦИ - Мулти валута за ВооЦоммерце

en: Reset
sr_RS: Ресет

en: Reset WordPress plugin
sr_RS: Ресет Вордпресс плугин

en: Results Ajax Search (Limit Products)
sr_RS: Резултати претраге Ајакс (Ограничену количину робе)

en: Results info in top
sr_RS: Информације о резултатима у врху

en: Retina Logo
sr_RS: Лого Ретина

en: Return to Cart
sr_RS: Povratak u korpu

en: Return to Previous Page
sr_RS: Вратите се на Претходну страницу

en: Return to Required Plugins Installer
sr_RS: Вратите се на Програм за инсталацију неопходних додатака

en: Return to shop
sr_RS: Повратак у продавницу

en: Return to the Dashboard
sr_RS: Вратите се на контролни панел

en: Returning customer?
sr_RS: Возвращающийся клијент?

en: Review Options
sr_RS: Опције прегледа

en: Review Product By Images
sr_RS: Прегледајте производ По сликама

en: Review Product by Images
sr_RS: Прегледајте производ по сликама

en: Review Your Order
sr_RS: Pregledajte porudžbinu

en: Reviews
sr_RS: Рецензије

en: Right
sr_RS: Правилно

en: Right Sidebar
sr_RS: Десна трака

en: Right Sidebar - Classic
sr_RS: Десна бочна трака - Класична

en: Right Sidebar - Off-canvas
sr_RS: Десна бочна трака - Ван платна

en: Right To Left
sr_RS: Са Десна На Лево

en: SELECT ALL HOMEPAGES
sr_RS: ИЗАБЕРИТЕ СВЕ ПОЛАЗНЕ

en: SETUP YOUR ACCOUNT
sr_RS: PODEŠITE ​​VAŠ NALOG

en: SHIPPING
sr_RS: POŠTARINA

en: SIGN IN TO YOUR ACCOUNT
sr_RS: PRIJAVITE SE NA VAŠ NALOG

en: SKU:
sr_RS: БР:

en: START IMPORT SAMPLE DATA
sr_RS: ПОЧЕТИ УВОЗ УЗОРАКА ПОДАТАКА

en: Sale
sr_RS: Цлосеоут

en: Sale Badge Color
sr_RS: Икона Боја Цлосеоут

en: Same as shipping address
sr_RS: Ista kao Adresa slanja

en: Save
sr_RS: Сачувај

en: Save All Changes
sr_RS: Сачувајте Све промене

en: Scroll Images
sr_RS: Померање Слике

en: Search
sr_RS: Pretraga

en: Search Anything After Submit
sr_RS: Потражите нешто Након Слања

en: Search Bar Effect
sr_RS: Ефекат траци за претрагу

en: Search Options
sr_RS: Опције претраге

en: Search Results for: %s
sr_RS: Резултати претраге за: %s

en: Search here
sr_RS: Потражите овде

en: Search homepage ...
sr_RS: Пронађите почетну страницу ...

en: Search icon
sr_RS: Икону претраге

en: Search..
sr_RS: Pretraži...

en: See
sr_RS: Видети

en: Seems like an error has occured. Please double check the imported data. If incorrect, please use %s and try again
sr_RS: Izgleda da je došlo do greške. Proverite još jednom uvezene podatke. Ako nije tačno, koristite %s i pokušajte ponovo

en: Select
sr_RS: Изаберите

en: Select Contact Form
sr_RS: Изаберите Контакт форме

en: Select Custom Font
sr_RS: Изаберите Цустом фонт

en: Select Options
sr_RS: Изаберите Опције

en: Select Options button to Quickview
sr_RS: Кликните на дугме "Опције" за брзо гледање

en: Select an available coupon
sr_RS: Изаберите приступачне купон

en: Select category
sr_RS: Изаберите категорију

en: Select page view Portfolio
sr_RS: Изаберите видите страницу Портфолио

en: Select page view compare
sr_RS: Изаберите страницу да видите да упоредите

en: Select the Contact Form
sr_RS: Изаберите контакт форме

en: Select the Footer Elementor
sr_RS: Изаберите ставку подножју подручју

en: Select the Footer Type
sr_RS: Изаберите тип подножју подручју

en: Select the Header Builder
sr_RS: Изаберите конструктор наслова

en: Select the Header Elementor
sr_RS: Изаберите ставку заглавља

en: Select the address that matches your card or payment method.
sr_RS: Izaberite adresu koja odgovara vašoj kartici ili načinu plaćanja.

en: Set Popup Repeat Time
sr_RS: Подесите Време Одлагања поп-уп прозора

en: Setup Theme Options
sr_RS: Подешавање Параметара теме

en: Share
sr_RS: Објави

en: Share icons
sr_RS: Поделите иконама

en: Ship to
sr_RS: Isporučiti do

en: Shipping
sr_RS: Poštarina

en: Shipping Methods
sr_RS: Načini isporuke

en: Shipping address
sr_RS: Adresa za dostavu

en: Shipping costs are calculated during checkout.
sr_RS: Трошкови испоруке се рачуна приликом наручивања.

en: Shipping options will be updated during checkout.
sr_RS: Опције испоруке ће бити ажуриран када поруџбине.

en: Shipping to %s.
sr_RS: Испорука у %s.

en: Shop
sr_RS: Продавница

en: Shop Background Color
sr_RS: Боја позадине продавнице

en: Shop Sidebar
sr_RS: Сидебар продавнице

en: Shop Sidebar Layout
sr_RS: Распоред бочне траке продавнице

en: Shop With Background Color
sr_RS: Продавница Са Позадинском Бојом

en: Shop Without Background Color
sr_RS: Продавница Без Боје позадине

en: Shop order
sr_RS: Ред у продавници

en: Shopping Cart
sr_RS: KORPA ZA KUPOVINU

en: Shopping Cart - Options
sr_RS: Корпа за куповину - Опције

en: Short description (Only use for Blog Grid layout)
sr_RS: Кратак опис (користи се само за изглед мреже блог)

en: Show
sr_RS: Показати

en: Show Mini Account
sr_RS: Прикажи Мини-налог

en: Show Mini Cart
sr_RS: Прикажи Мини-Корпу

en: Show Mini Compare
sr_RS: Прикажи Мини-Поређење

en: Show Mini Wishlist
sr_RS: Прикажи Мини-Листа Жеља

en: Show Multi
sr_RS: Прикажи Више

en: Show Notice
sr_RS: Прикажи Обавештење

en: Show Title In Line
sr_RS: Прикажи наслов у реду

en: Show as Accordion
sr_RS: Да се покаже као Хармоника

en: Show default numbers items
sr_RS: Прикажи ставке са бројевима подразумевано

en: Show hierarchy
sr_RS: Показати хијерархију

en: Show items (0 ~ All)
sr_RS: Прикажи ставке (0 ~ Све)

en: Show less
sr_RS: Прикажи мање

en: Show more ...
sr_RS: Покажите више...

en: Show product counts
sr_RS: Приказује количину производа

en: Showing %3$s - %2$s of %1$s media review | Showing %3$s - %2$s of %1$s media reviews
sr_RS[0]: Приказује се %3$s - %2$s од %1$s медијске рецензије
sr_RS[1]: Приказује се %3$s - %2$s од %1$s медијске рецензије
sr_RS[2]: Приказује се %3$s - %2$s од %1$s медијске рецензије

en: Showing %3$s - %2$s of %1$s review | Showing %3$s - %2$s of %1$s reviews
sr_RS[0]: Приказује се %3$s - %2$s од %1$s рецензије
sr_RS[1]: Приказује се %3$s - %2$s од %1$s рецензије
sr_RS[2]: Приказује се %3$s - %2$s од %1$s рецензије

en: Shows a custom attribute in a widget which lets you narrow down the list of products when viewing product categories.
sr_RS: Показује кориснички атрибут у виџет који вам омогућава да сузите листу производа у прегледу категорија производа.

en: Shows a price filter slider in a widget which lets you narrow down the list of shown products when viewing product categories.
sr_RS: Приказује клизач цена филтера у виџет који вам омогућава да сузите листу показала баш онако робе при прегледу категорија производа.

en: Side
sr_RS: Страна

en: Side Canvas
sr_RS: Бочни Платно

en: Side Classic
sr_RS: Бочна Класика

en: Sidebar Classic - Sticky
sr_RS: Класична сидебар - Лепљива

en: Sign in here
sr_RS: Prijavite se ovde

en: Simple
sr_RS: Једноставан

en: Since your browser does not support JavaScript, or it is disabled, please ensure you click the %1$sUpdate Totals%2$s button before placing your order. You may be charged more than the amount stated above if you fail to do so.
sr_RS: Пошто ваш претраживач не подржава ЈаваСцрипт или је онемогућен, обавезно кликните на дугме %1$sАжурирај укупне вредности%2$s пре него што пошаљете поруџбину. Можда ће вам бити наплаћено више од горе наведеног износа ако то не учините.

en: Single Blog page
sr_RS: Посебна страница блога

en: Single Layout
sr_RS: Јединствени Распоред

en: Single Page
sr_RS: Једна Страна

en: Single Product - Mobile - Top Navigation
sr_RS: Један производ - Мобилни навигација - Top Navigation

en: Single Product - Mobile - Top Navigation - Custom Tabs
sr_RS: Посебан производ - Мобилни уређаји - Горња навигација - Цустом картице

en: Single Product Layout
sr_RS: Јединствени Распоред производа

en: Single Product Page
sr_RS: Посебна Страница Производа

en: Single Row
sr_RS: Један број

en: Single Thumbnail
sr_RS: Један Скица

en: Site Background Color - Boxed Layout
sr_RS: Боји распоред позадину сајта У бокед

en: Site Background Image - Boxed Layout
sr_RS: Позадинску слику сајта - мало кутија распоред

en: Site Layout
sr_RS: Изглед сајта

en: Skip Load - Files CSS - Checkin it if you don't want your site call
sr_RS: Прескочите преузимање ЦСС фајлова - види ово ако не желите да се ваш сајт вызывался

en: Slide
sr_RS: Клизи

en: Slide Images
sr_RS: Слиде слике

en: Slide Show
sr_RS: Слајд-шоу

en: Slide Up-Down
sr_RS: Клизи Горе-Доле

en: Small
sr_RS: Мали

en: Small Spacing
sr_RS: Мала удаљеност

en: Sold By:
sr_RS: Продаје:

en: Sold Out
sr_RS: Rasprodato

en: Solid
sr_RS: Солидан

en: Something went wrong with the plugin API.
sr_RS: Нешто је пошло наопако са API-је додатка.

en: Sorry but your import failed. Most likely, it cannot work with your webhost. You will have to ask your webhost to increase your PHP max_execution_time (or any other webserver timeout to at least 300 secs) and memory_limit (to at least 196M) temporarily.
sr_RS: Жао ми је, али ваш увоз није успео. Пре свега, он не може да ради са вашим веб-хостингом. Ви ћете морати да замолите свог хостинг привремено повећати време вашег ПХП max_execution_time (или било које друго време чекања веб сервера најмање до 300 секунди) и memory_limit (најмање до 196 МБ).

en: Sorry there was a problem removing this coupon.
sr_RS: Жао ми је настао проблем са уклањањем овог купона.

en: Sorry, Maybe product empty in stock.
sr_RS: Жао нам је, можда, робе нема на лагеру.

en: Sorry, Product is not existing.
sr_RS: Нажалост, производ не постоји.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
sr_RS: Жао нам је, али ништа не одговара вашем упит за претрагу. Молимо вас, покушајте поново, користећи друге кључне речи.

en: Sorry, but the page you are looking for is not found. Please, make sure you have typed the current URL.
sr_RS: Žao nam je, ali stranica koju tražite nije pronađena. Uverite se da ste uneli trenutni URL.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
sr_RS: Жао нам је, изгледа да нема доступних начина плаћања. Молимо контактирајте нас ако вам је потребна помоћ или желите да направите алтернативни аранжман.

en: Sorry, no products matched your selection. Please choose a different combination.
sr_RS: Нажалост, ни један производ не одговара вашем избору. Молимо изаберите другу комбинацију.

en: Sorry, there has been an error.
sr_RS: Жао нам је, десила се грешка.

en: Sorry, this product is unavailable. Please choose a different combination.
sr_RS: Нажалост, овај производ није доступан. Молимо изаберите другу комбинацију.

en: Sorry. No results match your search.
sr_RS: Nema rezultata koji odgovaraju vašoj pretrazi.

en: Sort by
sr_RS: Sortiraj po

en: Source
sr_RS: Извор

en: Spend %s more to reach <strong>FREE SHIPPING!</strong> <a class="continue-cart hide-in-cart-sidebar" href="%s" title="Continue Shopping">Continue Shopping</a>
sr_RS: Potrošite %s više da biste ostvarili <strong>BESPLATNU DOSTAVU!</strong> <a class="continue-cart hide-in-cart-sidebar" href="%s" title="Continue Shopping">Nastavite sa kupovinom</a>

en: Standard
sr_RS: Стандардни

en: Start typing ...
sr_RS: Počnite da kucate...

en: Status
sr_RS: Статус

en: Step 1: Install Plugins
sr_RS: Корак 1: Инсталирајте плугин

en: Step 2: Choose Homepage Layout
sr_RS: Корак 2: Изаберите распоред почетну страницу

en: Step 3: Import Content
sr_RS: Корак 3: Увоз садржаја

en: Step Change
sr_RS: Промена корака

en: Sticky
sr_RS: Лепљив

en: Sticky Add To Cart
sr_RS: Лепљив Додати У Корпу

en: Sticky Add To Cart In Mobile
sr_RS: Лепљив Додати У Корпу за куповину У апликацији за Мобилне уређаје

en: Sticky Buy Now - Desktop
sr_RS: Стицки Купи сада - Стони рачунар

en: Sticky Logo
sr_RS: Лепљив Лого

en: Sticky Logo Options
sr_RS: Опције са Лепљив Лого

en: Sticky Sidebar
sr_RS: Лепљива трака

en: Stock Progress Bar
sr_RS: Индикатор Обављање залиха

en: Store Closed
sr_RS: Продавница Је Затворена

en: Store Header Template
sr_RS: Шаблон заглавља продавнице

en: Store Open
sr_RS: Продавница Је Отворена

en: Store Sidebar Position
sr_RS: Сачувај Положај сидебар

en: Store is Closed
sr_RS: Продавница је затворена

en: Store is Open
sr_RS: Продавница је отворена

en: Style
sr_RS: Стил

en: Style and Colors
sr_RS: Стил и Боја

en: Subcategories:
sr_RS: поткатегорије:

en: Submit
sr_RS: Пошаљи

en: Subtotal
sr_RS: Ukupno

en: Subtotal for Item - Mini Cart
sr_RS: Средњи резултат производ - Мини-баскет

en: Subtotal&nbsp;&nbsp;&nbsp;
sr_RS: Ukupno

en: Success Color
sr_RS: Боја Успеха

en: Successfully added to your cart.
sr_RS: Успешно додат у вашу корпу.

en: Suggested Keywords - (Header type 1, 2, 5, 7)
sr_RS: Предложене кључне речи – (тип заглавља 1, 2, 5, 7)

en: Support Font Icons
sr_RS: Подршка Икона фонтова

en: Support Search By SKU
sr_RS: Подршка Претраживање По артикулу

en: Support Upload ICO medias
sr_RS: Подршка Преузимање средстава ИЦО

en: Support Upload SVG medias
sr_RS: Подршка Преузимање SVG-медија

en: Sync
sr_RS: Синхронизација

en: Tab Global
sr_RS: Таб Глобал (Глобални)

en: Tablet Columns
sr_RS: Колоне за таблете

en: Tabs Align
sr_RS: Поравнање пројекције

en: Tabs Background color
sr_RS: Боја позадине језичка

en: Tabs Layouts
sr_RS: Распореди картице

en: Tabs text color
sr_RS: Боја текста картице

en: Tag Archives: %s
sr_RS: Таг архива: %s

en: Tagged %1$s
sr_RS: Означена %1$s

en: Tags
sr_RS: Ознаке

en: Tags info
sr_RS: Информације о ознакама

en: Tahoma, Geneva
sr_RS: Тахома, Женева

en: Taxonomy:
sr_RS: Таксономија:

en: Text Align
sr_RS: Поравнање текста

en: Text Color
sr_RS: Боја текста

en: Text Promotion Color
sr_RS: Боја Унапређење текста

en: Text fonts (paragraphs, etc..)
sr_RS: Фонтови текста (ставови, итд.)

en: Thank you!
sr_RS: Хвала вам!

en: The Block Under Header
sr_RS: Блок Под Насловом

en: The Block beside Logo in Header Type 2
sr_RS: Блок поред лого у заглављу Тип 2

en: The Block beside Main menu in Header Type 4, 6
sr_RS: Блок близу Главни мени у заглављу Тип 4, 6

en: The block editor from managing widgets
sr_RS: Уредник блокова за управљање виџетима

en: The export file could not be found at <code>%s</code>. It is likely that this was caused by a permissions problem.
sr_RS: Није могуће пронаћи датотеку за извоз на <code>%s</code>. Вероватно је то узроковано проблемом са дозволама.

en: The file does not exist, please try again.
sr_RS: Фајл не постоји, молимо вас, покушајте поново.

en: The file you are trying to upload is not a .zip file. Please try again.
sr_RS: Датотека коју покушавате да учитате, није ЗИП-фајл. Покушајте још једном.

en: The following plugin needs to be updated to its latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s. | The following plugins need to be updated to their latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s.
sr_RS[0]: Следећи додатак потребно је да ажурирате на најновију верзију да обезбеди максималну компатибилност са овом темом: %1$s.
sr_RS[1]: Следеће додатке је потребно да ажурирате на најновију верзију да обезбеди максималну компатибилност са овом темом: %1$s.
sr_RS[2]: Следеће додатке је потребно да ажурирате на најновију верзију да обезбеди максималну компатибилност са овом темом: %1$s.

en: The following plugin was activated successfully:
sr_RS: Следећи додатак је успешно активиран:

en: The following recommended plugin is currently inactive: %1$s. | The following recommended plugins are currently inactive: %1$s.
sr_RS[0]: Следећи препоручени додатак у овом тренутку искључено: %1$s.
sr_RS[1]: Следеће препоручене додатке у овом тренутку неактивни: %1$s.
sr_RS[2]: Следеће препоручене додатке у овом тренутку неактивни: %1$s.

en: The following required plugin is currently inactive: %1$s. | The following required plugins are currently inactive: %1$s.
sr_RS[0]: Следећи неопходан додатак у овом тренутку искључено: %1$s.
sr_RS[1]: Следеће потребне додатке у овом тренутку неактивни: %1$s.
sr_RS[2]: Следеће потребне додатке у овом тренутку неактивни: %1$s.

en: The installation and activation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
sr_RS: Почиње процес инсталације и активације. На неким хостингах овај процес може да потраје, тако да вас молимо, будите стрпљиви.

en: The installation of %1$s failed.
sr_RS: Не могу да инсталирам %1$s.

en: The installation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
sr_RS: Почиње процес инсталације. На неким домаћина овај процес може да потраје, тако да вас молимо, будите стрпљиви.

en: The max-width of your site will be INPUT + 1200 (pixel).
sr_RS: Максимална ширина вашег сајта ће бити једнака подацима које уносте + 1200 (у пикселима).

en: The maximum spend for this coupon is&nbsp;%s
sr_RS: Максимални износ расхода по том купон је %s

en: The minimum spend for this coupon is&nbsp;%s
sr_RS: Минимални износ потрошен на овај купон је %s

en: The mobile top navigation will only appears when the website is in mobile app mode
sr_RS: Горња навигација за мобилне уређаје ће бити приказан само када веб-сајт, налази се у режиму мобилне апликације

en: The page location you are viewing is marked with
sr_RS: Локација странице коју гледате је означена са

en: The remote plugin package consists of more than one file, but the files are not packaged in a folder.
sr_RS: Пакет даљински додатак се састоји од више од једног фајла, али датотека не пакује у фолдер.

en: The remote plugin package does not contain a folder with the desired slug and renaming did not work.
sr_RS: Пакет даљински плугин не садржи фасцикле са потребним слуг, и преименовање није успело.

en: The tag cloud will not be displayed since there are no taxonomies that support the tag cloud widget.
sr_RS: Облак се неће приказати, јер не постоји чланова, подржавају додатак "Облак".

en: The time unit in the line is calculated in hours and must be greater than 0. EX: 24, 32, 48,..
sr_RS: Јединица времена у реду се израчунава у сатима и мора бити већи од 0. На ПРИМЕР: 24, 32, 48,..

en: Theme Options
sr_RS: Опције теме

en: Theme Setup
sr_RS: Подешавање теме

en: Theme has not been installed or enabled Wishlist Feature.
sr_RS: Тема није била успостављена је и функција листе жеља није била укључена.

en: There are no media reviews yet.
sr_RS: Још нема медијских рецензија.

en: There are no reviews yet.
sr_RS: Нема рецензија

en: There are no shipping options available. Please ensure that your address has been entered correctly, or contact us if you need any help.
sr_RS: Доступне опције испоруке не. Молимо вас, проверите да ли је адреса исправно унета, или контактирајте нас ако вам је потребна нека помоћ.

en: There are one or more required or recommended plugins to install, update or activate.
sr_RS: Постоји један или више обавезних или препоручених додатака за инсталацију, надоградњу или активирање.

en: There is <span class="primary-color"> %s item</span> in your cart. | There are <span class="primary-color"> %s items</span> in your cart.
sr_RS[0]: Postoji <span class="primary-color"> %s artikala</span> u vašoj korpi.
sr_RS[1]: U vašoj korpi ima <span class="primary-color"> %s artikala</span>.
sr_RS[2]: U vašoj korpi ima <span class="primary-color"> %s artikala</span>.

en: There is an update available for: %1$s. | There are updates available for the following plugins: %1$s.
sr_RS[0]: Упдате је доступан за: %1$s долар.
sr_RS[1]: Доступне исправке за следеће додатке: %1$s.
sr_RS[2]: Доступне исправке за следеће додатке: %1$s.

en: There was an error when reading this WXR file
sr_RS: Приликом читања ове WXR датотеку дошло је до грешке

en: This WXR file (version %s) may not be supported by this version of the importer. Please consider updating.
sr_RS: Овај фајл WXR (верзија %s) не може бити подржан овом верзијом увозник. Молимо вас да размотрите могућност надоградње.

en: This does not appear to be a WXR file, missing/invalid WXR version number
sr_RS: Изгледа, то не WXR датотеку, недостаје / неприхватљив број верзије WXR

en: This field is required.
sr_RS: Polje je obavezno.

en: This plugin needs to be updated to be compatible with your theme.
sr_RS: Овај плуг-ин треба да ажурирате, да је он био компатибилан са својом темом.

en: This theme recommends the following plugin: %1$s. | This theme recommends the following plugins: %1$s.
sr_RS[0]: Ова тема препоручује следећи додатак: %1$s.
sr_RS[1]: У овој теми се препоручују следеће додатке: %1$s.
sr_RS[2]: У овој теми се препоручују следеће додатке: %1$s.

en: This theme requires the following plugin: %1$s. | This theme requires the following plugins: %1$s.
sr_RS[0]: За ову тему је потребно следећи додатак: %1$s.
sr_RS[1]: За ову тему су потребне следеће додатке: %1$s.
sr_RS[2]: За ову тему су потребне следеће додатке: %1$s.

en: This width applies to desktops and medium screens (screens with a width smaller than the width you are setting will automatically have a width of 90% of the full screen).
sr_RS: Ова ширина примењује на радним столовима и екрана средње величине (екрани са ширином мањом од релевантности, аутоматски ће имати ширину 90% од целог екрана).

en: This wizard will set up your theme, install plugins, import content. It is optional & should take only a few minutes.
sr_RS: Овај мастер прилагодити своју тему, да ће инсталирати додатке, увози садржај. То је неопходно и да би требало да траје само неколико минута.

en: Thumbnail Layout
sr_RS: Распоред минијатуре

en: Time ago
sr_RS: Давно

en: Times New Roman
sr_RS: Тимес Нев Роман

en: Tiny
sr_RS: Мали

en: Title
sr_RS: Име

en: Title:
sr_RS: Име:

en: To Activate <span class="count">(%s)</span> | To Activate <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[0]: За активирање <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[1]: За активирање <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[2]: За активирање <span class="count">(%s)</span>

en: To Install <span class="count">(%s)</span> | To Install <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[0]: За инсталирање <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[1]: За инсталирање <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[2]: За инсталирање <span class="count">(%s)</span>

en: To make it easier for you to edit and save the imported content, you may want to reassign the author of the imported item to an existing user of this site. For example, you may want to import all the entries as <code>admin</code>s entries.
sr_RS: Da biste olakšali uređivanje i čuvanje uvezenog sadržaja, možda ćete želeti da ponovo dodelite autora uvezene stavke postojećem korisniku ovog sajta. Na primer, možda ćete želeti da uvezete sve unose kao <code>admin</code>s unose.

en: Toggle Icon
sr_RS: Икона преклопни

en: Toggle Sidebar
sr_RS: Пребацивање Бочне траке

en: Toggle Top Bar
sr_RS: Подесите Горњи Панел

en: Toggle Top Bar - Initialize
sr_RS: Подесите Горњи панел - Покрене

en: Toggle Widget Content
sr_RS: Мењати садржај виџета

en: Toggle Widget Content - Always Close
sr_RS: Мењати садржај додатак - Увек затворите

en: Toggle fullscreen
sr_RS: Укључите цео екран

en: Top
sr_RS: На спрату

en: Top Bar
sr_RS: Горња Плоча Је

en: Top Bar Content
sr_RS: Садржај горњем панелу

en: Top Bar Limit widgets to Show More
sr_RS: Горњи панел Ограничава број виџета, да покаже више

en: Top Bar Options
sr_RS: Опције Горњем панелу

en: Top Bar Promotion News
sr_RS: Најбоље Вести на промоцији бара

en: Top Bar Promotion News Auto Scroll
sr_RS: Топ Бар Промоција Вести Ауто Сцролл

en: Top Bar Promotion News Scroll Direction
sr_RS: Горња трака Промоција вести Смер померања

en: Top Bar Type 2
sr_RS: Горња плоча Тип 2

en: Top Bar Type 3
sr_RS: Горња плоча Типа 3

en: Top Filter Categories
sr_RS: Најбоље категорије Филтера

en: Top Menu - Only show level 1
sr_RS: Горњи мени - само показује ниво 1

en: Top To Bottom
sr_RS: Од Врха До Дна

en: Topbar Background
sr_RS: Позадина горњем панелу

en: Topbar Text color
sr_RS: Боја текста на горњем панелу

en: Topbar Text color hover
sr_RS: Тражење курсор миша на боју текста горњем панелу

en: Total
sr_RS: Ukupno

en: Trackbacks are closed, but you can <a class="comment-link" href="#respond" title="Post a comment">post a comment</a>.
sr_RS: Povratne informacije su zatvorene, ali možete da <a class="comment-link" href="#respond" title="Post a comment">postavite komentar</a>.

en: Transfer Theme Options Data
sr_RS: Пренос података Параметара теме

en: Transition Loading
sr_RS: Преузимање када пређе

en: Trebuchet
sr_RS: Требуше

en: Turn Off Sidebar on Mobile Device
sr_RS: Искључите трака на мобилном уређају

en: Turn off auto close form after Login/Register
sr_RS: Искључите образац за аутоматско затварање након пријаве/регистрације

en: Type
sr_RS: Тип

en: Type Font
sr_RS: Унесите Фонт

en: Type Show
sr_RS: Унесите Покаже

en: Type of Template
sr_RS: Тип шаблона

en: Typography
sr_RS: Типографија

en: Uncategorized Product
sr_RS: Производ без категорије

en: Unfortunately <strong>we do not ship %s</strong>. Please enter an alternative shipping address.
sr_RS: Нажалост, <strong>не шаљемо %s</strong>. Унесите алтернативну адресу за испоруку.

en: Unfortunately your order cannot be processed as the originating bank/merchant has declined your transaction. Please attempt your purchase again.
sr_RS: Нажалост, ваш налог не може бити обрађен, јер банка пошиљалац/продавац одбио вашу трансакцију. Молимо вас, покушајте поново за куповину.

en: Unknown
sr_RS: Непознат

en: Unlimited
sr_RS: Неограничен

en: Update
sr_RS: Надоградите

en: Update %2$s
sr_RS: Ажурирање %2$s

en: Update Available <span class="count">(%s)</span> | Update Available <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[0]: Доступно ажурирање <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[1]: Доступно ажурирање <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[2]: Доступно ажурирање <span class="count">(%s)</span>

en: Update Cart
sr_RS: Надоградите Вашу Корпу

en: Update Required
sr_RS: Потребно је ажурирање

en: Update recommended
sr_RS: Препоручена ажурирање

en: Update totals
sr_RS: Ажурирајте укупне вредности

en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
sr_RS: Ажурирање додатка %1$s (%2$d/%3$d)

en: Updating Plugin: %s
sr_RS: Ажурирање додатка: %s

en: Upgrade message from the plugin author:
sr_RS: Поруку о исправци од аутора додатка:

en: Upgrade your version of WordPress for full media support.
sr_RS: Освежите своју верзију Уордпресс за добијање пуну медијску подршку.

en: Upload
sr_RS: Преузимање

en: Upload Custom Font
sr_RS: Преузимање корисничког фонта

en: Upload new custom font success!
sr_RS: Преузмите нови прилагођени фонт success!

en: Upload photos
sr_RS: Отпремите фотографије

en: Upload video | Upload videos
sr_RS[0]: Отпреми видео
sr_RS[1]: Отпреми видео
sr_RS[2]: Отпреми видео

en: Use a different billing address
sr_RS: Користите другачији обрачун адресу

en: Username
sr_RS: Корисничко име

en: Username is required.
sr_RS: Корисничко име је обавезно.

en: Username or email
sr_RS: Korisničko ime ili e-mail

en: VIEW DETAIL
sr_RS: ПРЕГЛЕД ДЕТАЉА

en: Valid until
sr_RS: Важи до

en: Variants Badge Color
sr_RS: Опције Боја Иконе

en: Verdana, Geneva
sr_RS: Вердана, Женева

en: Verified
sr_RS: Доказано

en: Version
sr_RS: Верзија

en: Vertical
sr_RS: Вертикална

en: Vertical Menu
sr_RS: Вертикални мени

en: Vertical Menu > Main Menu
sr_RS: Вертикални мени > Главни мени

en: Vertical Menu Background - Focus
sr_RS: Позадина вертикални мени - Фокус

en: Vertical Menu Background - Focus - Sticky
sr_RS: Вертикална позадине менија - Фокус - Лепљив

en: Vertical Menu Text Color - Focus
sr_RS: Боја текста вертикални мени - Фокус

en: Vertical Menu Text Color - Focus - Sticky
sr_RS: Боја текста вертикални мени - Фокус - Лепљив

en: Vertical Root Level - Limit
sr_RS: Вертикални ниво корена - Ограничење

en: Vertical Root Level - Parent - 0
sr_RS: Вертикални Основни ниво - Родитељ - 0

en: Very poor
sr_RS: Веома сиромашан

en: Video Badge Color
sr_RS: Икона Боја Видео

en: Videos
sr_RS: Видео

en: Vietnamese
sr_RS: Вијетнамски

en: View
sr_RS: Поглед

en: View Product Information
sr_RS: Погледајте информације О производу

en: View all posts by %s
sr_RS: Погледај све поруке у %s

en: View cart
sr_RS: Погледај корпу

en: View more
sr_RS: Погледајте још

en: View the promotion gifts
sr_RS: Погледајте промотивни поклони

en: View your website
sr_RS: Погледајте вашег веб-сајта

en: Visit Store
sr_RS: Посетите Продавницу

en: WPBakery - Homepage List
sr_RS: WPBakery - Списак страницама

en: Warning- This options panel will not work properly without javascript!
sr_RS: Упозорење - Ова панел подешавања неће радити исправно без јавасцрипт!

en: Web Mobile
sr_RS: Веб-Мобилни

en: Weekly Store Timing
sr_RS: Недељни Распоред Рада Продавнице

en: Welcome
sr_RS: Добродошли

en: When this option is enabled, all custom tabs will be displayed
sr_RS: Када је ова опција омогућена, ће бити приказан све корисничке картице

en: When you move your mouse outside the page you are interacting with, there will be a pop-up window containing the information you selected in the section (Popup Exit Intent Content).
sr_RS: Када померате миша изван странице са којима је у интеракцији, појављује се искачући прозор који садржи информације које сте изабрали у одељку (Садржај поп-уп Exit Интент).

en: Where You Are
sr_RS: Где си ти

en: Wide
sr_RS: Широк

en: Widget Options
sr_RS: Опције виџета

en: Width - Logo
sr_RS: Ширина - Лого

en: Width - Mobile Logo
sr_RS: Ширина - Мобилни Лого

en: Width - Sticky Logo
sr_RS: Лого на лепљиве основу ширине

en: Width full side
sr_RS: Ширина на целој страни

en: Wishlist
sr_RS: Lista želja

en: Wishlist Options
sr_RS: Опције листе жеља

en: Wishlist Page
sr_RS: Страна Листе Жеља

en: Wishlist Sidebar Layout
sr_RS: Распоред бочне траке Листе жеља

en: With Background
sr_RS: Са Предысторией

en: With or Without Background.
sr_RS: Са предысторией или без ње.

en: Without Background - Default use Background Color
sr_RS: Без позадине - подразумевана боја позадине

en: Without Border Wrapper
sr_RS: Без Бордюрной Папир За

en: WooCommerce Tabs - Options
sr_RS: Картице Вооцоммерце - Опције

en: WooCommerce Tabs - Read more / Show less (Mobile App - Simulator)
sr_RS: Картице Вооцоммерце - Прочитајте више / Прикажи мање (Мобилна апликација симулатор)

en: WooCommerce Tabs Off - Canvas in Mobile (Not use Mobile App - Simulator)
sr_RS: Картице Вооцоммерце ван платна у мобилној апликацији (не користите апликацију за мобилне уређаје - симулатор)

en: WooCommerce Tools
sr_RS: Алати Вооцоммерце

en: WordPress Repository
sr_RS: Уордпресс Спремиште

en: Working...
sr_RS: Радим...

en: Wrapper Widget - Sidebar Classic
sr_RS: Додатак-шкољка - Класична Сидебар

en: Write a review
sr_RS: Напишите коментар

en: X-Large
sr_RS: Кс-Велики

en: Yearly Archives: %s
sr_RS: Годишње архиве: %s

en: Yes
sr_RS: ДА

en: Yes, Please!
sr_RS: Да, молим вас!

en: You are implementing an unavailable function.
sr_RS: Примењујете недоступну функцију.

en: You are trying to make an invalid request.
sr_RS: Покушавате да пошаљете неважећи захтев.

en: You can tranfer the saved options data between different installs by copying the text inside the text box. To import data from another install, replace the data in the text box with the one from another install and click "Import Options".
sr_RS: Можете да преносите сачуване податке параметара између различитих ставова, копирањем текста унутар текстуалног поља. Да бисте увезли податке из друге инсталације, замените податке у поље за текст подацима из друге инсталације и кликните на дугме "Увези подешавања".

en: You can use the two buttons below to backup your current options, and then restore it back at a later time. This is useful if you want to experiment on the options but would like to keep the old settings in case you need it back.
sr_RS: Можете да користите два тастера испод да направите резервну копију ваших тренутних параметара, а затим га вратите касније. Ово је корисно ако желите да експериментишете са опцијама, али желите да задржите старе поставке на случај, ако су вам потребне назад.

en: You may also like&hellip;
sr_RS: Вам се такође свиди...

en: You may be interested in&hellip;
sr_RS: Можда ће вас интересовати...

en: You must be %1$slogged in%2$s to post a review.
sr_RS: Имате мора бити %1$slogged у%2$s да поставите коментар.

en: You must be 18 years of age or older to view page.
sr_RS: За преглед странице да би требало да буде не мање од 18 година.

en: You must be logged in to checkout.
sr_RS: Морате да се пријавите да поставите свој налог.

en: Your Order
sr_RS: Vaše narudžbine

en: Your access is restricted because of your age.
sr_RS: Ваш приступ је ограничен због свог узраста.

en: Your cart is currently empty.
sr_RS: У овом тренутку ваша корпа је празна.

en: Your cart is currently empty.<span class="nasa-extra-empty">Before proceed to checkout you must add some products to shopping cart.<br />You will find a lot of interesting products on our "Shop" page.</span>
sr_RS: Vaša korpa je trenutno prazna.<span class="nasa-extra-empty">Pre nego što nastavite sa plaćanjem, morate dodati neke proizvode u korpu za kupovinu.<br />Na našoj stranici „Prodavnica“ naći ćete mnogo zanimljivih proizvoda. </span>

en: Your checkout time has expired.
sr_RS: Време вашег каси је истекло.

en: Your comment is awaiting moderation.
sr_RS: Ваш коментар чекање на модерирање.

en: Your order notes saved.
sr_RS: Белешке о вашем налогу сачувана.

en: Your rating
sr_RS: Ваш рејтинг

en: Your review
sr_RS: Ваш коментар

en: Your review *
sr_RS: Ваша рецензија *

en: Your review has been submitted
sr_RS: Ваша рецензија је послата

en: Your theme has been all setup. Enjoy your new theme.
sr_RS: Ваша тема у потпуности прилагодити. Уживајте у свом новом темом.

en: Your website will just be a product introduction website.
sr_RS: Ваш веб сајт ће бити само сајт за упознавање са производом.

en: Zero size file downloaded
sr_RS: Преузету датотеку величине нула

en: Zoom
sr_RS: Скалирање

en: Zoom in/out
sr_RS: Увећајте/умањите

en: as a new user:
sr_RS: као нови корисник:

[ctx: as in: "version nr unknown"]
en: unknown
sr_RS: непознат

en: assign posts to an existing user:
sr_RS: именује снимање постојећу кориснику:

en: cookie policy
sr_RS: Политика употребу колачића

en: items
sr_RS: Роба

en: or assign posts to an existing user:
sr_RS: или доделите снимање постојећу кориснику:

en: or create new user with login name:
sr_RS: ili kreirajte novog korisnika sa imenom za prijavu:

[ctx: plugin A *and* plugin B]
en: and
sr_RS: и

[ctx: plugins]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[0]: све <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[1]: све <span class="count">(%s)</span>
sr_RS[2]: све <span class="count">(%s)</span>

en: search
sr_RS: pretraga
