Elessi Theme - en to el translation catalogue (1324 entries)

en:  &mdash; In Stock
el:  &mdash; Σε απόθεμα

en:  - Out of Stock
el: - Εκτός αποθέματος

en: %s &#8220;%s&#8221; already exists.
el: %s &#8220;%s&#8221; υπάρχει ήδη.

en: %s installed and activated successfully.
el: Το %s εγκαταστάθηκε και ενεργοποιήθηκε με επιτυχία.

en: %s installed successfully.
el: Το %s εγκαταστάθηκε με επιτυχία.

en: %s is a required field | %s are required fields
el[0]: Το %s είναι υποχρεωτικό πεδίο
el[1]: Τα %s είναι υποχρεωτικά πεδία

en: %s out of 5
el: %s από 5

en: %s quantity
el: %s ποσότητα

en: %s result
el: %s αποτέλεσμα

en: %s results
el: %s αποτελέσματα

en: %s reviews
el: %s κριτικές

en: %s&nbsp;Discount
el: Έκπτωση&nbsp;%s

en: %s&nbsp;Product Discount
el: Έκπτωση προϊόντος&nbsp;%s

en: &larr; Older Comments
el: &larr; Παλαιότερα σχόλια

en: &larr; Previous
el: &larr; Προηγούμενο

en: &nbsp;Filters
el: &nbsp;Φίλτρα

en: (estimated for %s)
el: (εκτιμάται για %s)

en: + Show more
el: + Εμφάνιση περισσότερων

en: - Select -
el: - Επιλογή -

en: - Show less
el: - Δείξε λιγότερο

en: 1 Column
el: 1 Στήλη

en: 1 Level
el: 1 Επίπεδο

en: 1 column
el: 1 στήλη

en: 1 result | %d results
el[0]: 1 αποτέλεσμα
el[1]: %d αποτελέσματα

en: 1.5 column
el: 1,5 στήλη

[ctx: 1: date, 2: time]
en: %1$s at %2$s
el:  %1$s σε %2$s

en: 2 Columns
el: 2 Στήλες

en: 2 Levels
el: 2 Επίπεδα

en: 2 columns
el: 2 στήλες

en: 3 Columns
el: 3 Στήλες

en: 3 Levels
el: 3 Επίπεδα

en: 3 columns
el: 3 στήλες

en: 360&#176; Badge Color
el: Χρώμα σήματος 360&#176;

en: 4 Columns
el: 4 Στήλες

en: 4 columns
el: 4 στήλες

en: 5 Columns
el: 5 στήλες

en: 5 columns
el: 5 στήλες

en: 6 Columns
el: 6 Στήλες

en: 6 columns
el: 6 στήλες

en: <a class="comment-link" href="#respond" title="Post a comment">Post a comment</a> or leave a trackback: <a class="trackback-link" href="%s" title="Trackback URL for your post" rel="trackback">Trackback URL</a>.
el: <a class="comment-link" href="#respond" title="Post a comment">Δημοσιεύστε ένα σχόλιο</a> ή αφήστε ένα trackback: <a class="trackback-link" href="%s" title="Trackback URL για την ανάρτησή σας" rel="trackback">Διεύθυνση URL παρακολούθησης</a>.

en: <h4 class="nasa-success-congrat">Congratulations!</h4><h4 class="nasa-success">Now you have successfully registered. You can now close this tab, or visit <a class="link-your-dashboard primary-color" href="%s">your dashboard</a>.</h4>
el: <h4 class="nasa-success-congrat">Συγχαρητήρια!</h4><h4 class="nasa-success">Τώρα εγγραφήκατε με επιτυχία. Τώρα μπορείτε να κλείσετε αυτήν την καρτέλα ή να επισκεφτείτε τον <a class="link-your-dashboard main-color" href="%s">τον πίνακα ελέγχου σας</a>.</h4>

en: <h4 class="nasa-success-congrat">Congratulations!</h4><h4 class="nasa-success">You are now successfully authenticated. You can now close this tab, or visit <a class="link-your-dashboard primary-color" href="%s">your dashboard</a>.</h4>
el: <h4 class="nasa-success-congrat">Συγχαρητήρια!</h4><h4 class="nasa-success">Έχετε πλέον επαληθευτεί με επιτυχία. Τώρα μπορείτε να κλείσετε αυτήν την καρτέλα ή να επισκεφτείτε τον <a class="link-your-dashboard main-color" href="%s">τον πίνακα ελέγχου σας</a>.</h4>

en: <li>Please Define menu in <b>Apperance > Menus</b></li>
el: <li>Ορίστε το μενού στο <b>Εμφάνιση > Μενού</b></li>

en: <span class="fa fa-caret-left"></span> Previous
el: <span class="fa fa-caret-left"></span> Προηγούμενος

en: <span class="meta-author">By <a class="url fn n nasa-bold" href="%5$s" title="%6$s" rel="author">%7$s</a>.</span> Posted on <a href="%1$s" title="%2$s" rel="bookmark"><time class="entry-date nasa-bold" datetime="%3$s">%4$s</time></a>
el: <span class="meta-author">Από <a class="url fn n nasa-bold" href="%5$s" title="%6$s" rel="author">%7$s< /a>.</span> Δημοσιεύτηκε στις <a href="%1$s" title="%2$s" rel="bookmark"><time class="entry-date nasa-bold" datetime="%3$s">%4$s</time></a>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Previous
el: <span class="meta-nav">&larr;</span> Προηγούμενο

en: <span>Availability:</span>
el: <span>Διαθεσιμότητα:</span>

en: <strong>Category:</strong> | <strong>Categories:</strong>
el[0]: <strong>Κατηγορία:</strong>
el[1]: <strong>Κατηγορίες:</strong>

en: <strong>Tag:</strong> | <strong>Tags:</strong>
el[0]: <strong>Ετικέτα:</strong>
el[1]: <strong>Ετικέτες:</strong>

en: A Premium and Responsive WooCommerce - WordPress Theme, designed for E-Commerce websites
el: Ένα Premium και Responsive WooCommerce - Θέμα WordPress, σχεδιασμένο για ιστότοπους ηλεκτρονικού εμπορίου

en: A cloud of your most used tags.
el: Ένα σύννεφο από τις πιο χρησιμοποιούμενες ετικέτες σας.

en: A link to set a new password will be sent to your email address.
el: Ένας σύνδεσμος για να ορίσετε νέο κωδικό πρόσβασης θα σταλεί στη διεύθυνση email σας.

en: A new version of this importer is available. Please update to version %s to ensure compatibility with newer export files.
el: Μια νέα έκδοση αυτού του εισαγωγέα είναι διαθέσιμη. Ενημερώστε την έκδοση %s για να διασφαλίσετε τη συμβατότητα με νεότερα αρχεία εξαγωγής.

en: A user could not be found with this email address.
el: Δεν ήταν δυνατή η εύρεση χρήστη με αυτήν τη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου.

en: AJAX add to cart button on Single And Quickview
el: Κουμπί προσθήκης AJAX στο καλάθι στο Single And Quickview

en: ALL PRODUCTS LOADED !
el: ΟΛΑ ΤΑ ΠΡΟΪΟΝΤΑ ΦΟΡΤΩΘΗΚΑΝ !

en: AND
el: ΚΑΙ

en: Accept
el: Αποδέχομαι

en: Access denied.
el: Δεν επιτρέπεται η πρόσβαση.

en: Access fobidden
el: Απαγορεύεται η πρόσβαση

en: Account
el: λογαριασμός

en: Account On Main Screen - Mobile Layout
el: Λογαριασμός στην κύρια οθόνη - Διάταξη κινητού

en: Account Options
el: Επιλογές λογαριασμού

en: Account pages
el: Σελίδες λογαριασμού

en: Activate
el: Δραστηριοποιώ

en: Activate %2$s
el: Ενεργοποίηση %2$s

en: Active
el: Ενεργός

en: Add
el: Προσθήκη

en: Add Icon Image (Using for Section of Tabs)
el: Προσθήκη εικόνας εικονιδίου (Χρήση για ενότητα καρτελών)

en: Add Icon NasaTheme (Using for Section of Tabs)
el: Προσθήκη εικονιδίου NasaTheme (Χρήση για ενότητα καρτελών)

en: Add New Slide
el: Προσθήκη νέας διαφάνειας

en: Add To Cart in Grid
el: Προσθήκη στο καλάθι στο Grid

en: Add a review &ldquo;%s&rdquo;
el: Προσθήκη κριτικής &ldquo;%s&rdquo;

en: Add icons for categories.
el: Προσθήκη εικονιδίων για κατηγορίες.

en: Add more width site (px)
el: Προσθήκη ιστότοπου μεγαλύτερου πλάτους (px)

en: Add note
el: Προσθήκη σημείωσης

en: Add to Compare
el: Προσθήκη στη Σύγκριση

en: Add to Wishlist
el: Πρόσθεσε στην λίστα επιθυμιών

en: Add to cart
el: Προσθήκη στο καλάθι

en: Add to wishlist
el: Πρόσθεσε στην λίστα επιθυμιών

en: Add your custom Favicon image. 16x16 - 32x32 *.ico or *.png required. (Recommended 16x16 *.ico)
el: Προσθέστε την προσαρμοσμένη εικόνα Favicon σας. Απαιτείται 16x16 - 32x32 *.ico ή *.png. (Συνιστάται 16x16 *.ico)

en: Added to Compare
el: Προστέθηκε στη Σύγκριση

en: Added to Wishlist
el: Προστέθηκε στη λίστα επιθυμιών

en: Added to wishlist
el: Προστέθηκε στη λίστα επιθυμιών

en: Adding
el: Προσθέτωντας

en: Adding cart
el: Προσθήκη καλαθιού

en: Addition Homepage Success!
el: Προσθήκη Αρχική σελίδα Επιτυχία!

en: Addon Options
el: Επιλογές πρόσθετου

en: Advance Content Options
el: Προηγμένες επιλογές περιεχομένου

en: Advanced options
el: Προχωρημένες επιλογές

en: After Breadcrumb - Only for Shop Page
el: After Breadcrumb - Μόνο για τη σελίδα Shop

en: After Tabs Title (Using for Section of Tabs)
el: Τίτλος μετά από καρτέλες (Χρήση για ενότητα καρτελών)

en: After WooCommerce Tabs
el: Μετά τις καρτέλες WooCommerce

en: Age Verification
el: Επαλήθευση ηλικίας

en: Ajax Load
el: Φορτίο Ajax

en: Ajax Review Load
el: Φορτίο αναθεώρησης Ajax

en: All
el: Ολα

en: All Done. Have fun!
el: Ολα τελείωσαν. Καλα να περνας!

en: All installations and activations have been completed.
el: Όλες οι εγκαταστάσεις και οι ενεργοποιήσεις έχουν ολοκληρωθεί.

en: All installations have been completed.
el: Όλες οι εγκαταστάσεις έχουν ολοκληρωθεί.

en: All plugins installed and activated successfully. %1$s
el: Όλα τα πρόσθετα εγκαταστάθηκαν και ενεργοποιήθηκαν με επιτυχία. %1$s

en: All transactions are secure and encrypted.
el: Όλες οι συναλλαγές είναι ασφαλείς και κρυπτογραφημένες.

en: Allow Comments Images upload
el: Να επιτρέπεται η μεταφόρτωση εικόνων σχολίων

en: Allow Comments Video upload
el: Να επιτρέπεται η μεταφόρτωση βίντεο σχολίων

en: Already got an account?
el: Έχετε ήδη λογαριασμό;

en: An error has occurred. Please reload the website and try again.
el: Παρουσιάστηκε σφάλμα. Επαναλάβετε τη φόρτωση του ιστότοπου και δοκιμάστε ξανά.

en: An error occurred while installing %1$s: <strong>%2$s</strong>.
el: Παρουσιάστηκε σφάλμα κατά την εγκατάσταση του %1$s: <strong>%2$s</strong>.

en: Animation Effect
el: Εφέ κινουμένων σχεδίων

en: App Simulation
el: Προσομοίωση εφαρμογής

en: Apply
el: Ισχύουν

en: Apply coupon
el: Εφάρμοσε το κουπόνι

en: Arabic
el: αραβικός

en: Archive Layout
el: Διάταξη αρχείου

en: Archive Options
el: Επιλογές αρχείου

en: Archive Products Page
el: Αρχείο Σελίδα Προϊόντων

en: Are you over 18?
el: Εισαι ΑΝΩ των 18?

en: Are you sure you want to remove it?
el: Είστε βέβαιοι ότι θέλετε να το καταργήσετε;

en: Arrow
el: Βέλος

en: Arrows for Main Slide
el: Βέλη για την κύρια διαφάνεια

en: Asides
el: Εκτός

en: Assign Authors
el: Αναθέστε Συγγραφείς

en: Async
el: Ασύγ

en: Attribute
el: Χαρακτηριστικό

en: Author - Date info
el: Συγγραφέας - Πληροφορίες ημερομηνίας

en: Author Archives: %s
el: Αρχεία συγγραφέα: %s

en: Author info
el: Πληροφορίες συγγραφέα

en: Auto Slide
el: Αυτόματη διαφάνεια

en: Auto Slide - Related | You may also like&hellip;
el: Auto Slide - Σχετικά | Μπορεί να σου αρέσει επίσης…

en: Auto Update - Cart Page
el: Αυτόματη ενημέρωση - Σελίδα καλαθιού

en: Automatically displays 9+ if the number is greater than or equal to 10
el: Εμφανίζει αυτόματα το 9+ εάν ο αριθμός είναι μεγαλύτερος ή ίσος με 10

en: Available Coupon
el: Διαθέσιμο κουπόνι

en: Available on backorder
el: Διατίθεται κατόπιν παραγγελίας

en: Available version:
el: Διαθέσιμη έκδοση:

en: Average
el: Μέση τιμή

en: Average rating
el: Μέση βαθμολογία

en: Awaiting product image
el: Αναμονή εικόνας προϊόντος

en: BACK TO STEP 1
el: ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΟ ΒΗΜΑ 1

en: BROWSE
el: ΞΕΦΥΛΛΙΖΩ

en: Back
el: Πίσω

en: Back Image in Mobile Layout
el: Πίσω εικόνα σε διάταξη κινητού

en: Back to Blog
el: Επιστροφή στο Blog

en: Back to Dashboard
el: Επιστροφή στον Πίνακα ελέγχου

en: Back to Top
el: Επιστροφή στην κορυφή

en: Background Color
el: Χρώμα του φόντου

en: Background Color Header
el: Κεφαλίδα χρώματος φόντου

en: Background Color Header - Sticky
el: Κεφαλίδα χρώματος φόντου - Κολλώδης

en: Background Color Of Product Items In The Shop
el: Χρώμα φόντου των αντικειμένων προϊόντων στο κατάστημα

en: Background Image
el: Εικόνα φόντου

en: Background Image - Mobile Layout Mode
el: Εικόνα φόντου - Λειτουργία διάταξης κινητού

en: Background Mode
el: Λειτουργία φόντου

en: Background Parallax
el: Παράλλαξη φόντου

en: Backorder Allowed Badge
el: Σήμα Επιτρεπόμενης Παραγγελίας

en: Backorders
el: Παραγγελίες παραγγελιών

en: Backorders Badge Color
el: Χρώμα σήματος παραγγελιών

en: Backup Options
el: Επιλογές δημιουργίας αντιγράφων ασφαλείας

en: Backup and Import
el: Δημιουργία αντιγράφων ασφαλείας και εισαγωγή

en: Backup and Restore Options
el: Επιλογές δημιουργίας αντιγράφων ασφαλείας και επαναφοράς

en: Badge - Options
el: Σήμα - Επιλογές

en: Banner font
el: Γραμματοσειρά banner

en: Be the first to review &ldquo;%s&rdquo;
el: Γίνετε ο πρώτος που θα αξιολογήσει το &ldquo;%s&rdquo;

en: Before Footer
el: Πριν από το υποσέλιδο

en: Before Tabs Title (Using for Section of Tabs)
el: Πριν από τις καρτέλες Τίτλος (Χρήση για ενότητα καρτελών)

en: Begin activating plugin | Begin activating plugins
el[0]: Ξεκινήστε την ενεργοποίηση της προσθήκης
el[1]: Ξεκινήστε την ενεργοποίηση των προσθηκών

en: Begin installing plugin | Begin installing plugins
el[0]: Ξεκινήστε την εγκατάσταση του plugin
el[1]: Ξεκινήστε την εγκατάσταση πρόσθετων

en: Begin updating plugin | Begin updating plugins
el[0]: Ξεκινήστε την ενημέρωση του plugin
el[1]: Ξεκινήστε την ενημέρωση των προσθηκών

en: Billing address
el: Διεύθυνση χρέωσης

en: Blog
el: Ιστολόγιο

en: Blog Options
el: Επιλογές ιστολογίου

en: Blog Sidebar
el: Πλαϊνή γραμμή ιστολογίου

en: Bold
el: Τολμηρός

en: Bold - 500
el: Έντονη - 500

en: Bold - 600
el: Έντονη - 600

en: Bold - 700
el: Έντονη - 700

en: Bold - 800
el: Έντονη - 800

en: Bold Italic
el: Εντονα πλαγιαστά

en: Border Wrapper
el: Περιτύλιγμα περιγράμματος

en: Both comments and trackbacks are currently closed.
el: Τα σχόλια και τράκμπακ είναι κλειστά επί του παρόντος.

en: Bottom To Top
el: Από κάτω προς τα πάνω

en: Boxed
el: Κουτιά

en: Breadcrumb
el: Φρυγανιά

en: Browse Categories
el: Περιήγηση σε κατηγορίες

en: Build-in Mobile
el: Ενσωματωμένο κινητό

en: Builder - Suport WPBakery
el: Builder - Υποστήριξη WPBakery

en: Builder - Support HFE-Elementor
el: Builder - Υποστήριξη HFE-Elementor

en: Built-in - Widgets Place
el: Ενσωματωμένο - Θέση γραφικών στοιχείων

en: Built-in Dark
el: Ενσωματωμένο Dark

en: Built-in Light 1
el: Ενσωματωμένο φως 1

en: Built-in Light 2
el: Ενσωματωμένο φως 2

en: Built-in Light 3
el: Ενσωματωμένο φως 3

en: Bulk Discount Badge Color
el: Χρώμα σήματος μαζικής έκπτωσης

en: Bundle product for
el: Πακέτο προϊόντος για

en: Buttons Background Color
el: Χρώμα φόντου κουμπιών

en: Buttons Background Color Hover
el: Χρώμα φόντου κουμπιών αιωρούνται

en: Buttons Border Color
el: Χρώμα περιγράμματος κουμπιών

en: Buttons Border Color Hover
el: Χρώμα περιγράμματος κουμπιών

en: Buttons Border Width
el: Πλάτος περιγράμματος κουμπιών

en: Buttons Radius
el: Ακτίνα κουμπιών

en: Buttons Style Options
el: Επιλογές στυλ κουμπιών

en: Buttons Text Color
el: Χρώμα κειμένου κουμπιών

en: Buttons Text Color Hover
el: Χρώμα κειμένου κουμπιών Τοποθετήστε το δείκτη του ποντικιού

en: Buy Now
el: Αγορασε τωρα

en: Buy Now Background Color
el: Αγορά τώρα Χρώμα φόντου

en: Buy Now Background Color Hover
el: Αγορά τώρα Χρώμα φόντου Hover

en: Buy one of this item
el: Αγοράστε ένα από αυτό το αντικείμενο

en: Buy this bundle and get off to ${saved}
el: Αγοράστε αυτό το πακέτο και μεταβείτε στο ${saved}

en: By
el: Με

en: CART
el: ΚΑΡΟΤΣΑΚΙ

en: CATEGORIES
el: ΚΑΤΗΓΟΡΙΕΣ

en: CLOSED
el: ΚΛΕΙΣΤΟ

en: CONTINUE
el: ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙ

en: CONTINUE READING  &#10142;
el: ΣΥΝΕΧΙΣΤΕ ΤΗΝ ΑΝΑΓΝΩΣΗ &#10142;

en: Cancel
el: Ματαίωση

en: Captcha Code
el: Κωδικό επαλήθευσης

en: Captcha Error!
el: Σφάλμα Captcha!

en: Captcha For Register Form
el: Captcha Για Φόρμα Εγγραφής

en: Cart
el: Καροτσάκι

en: Catalog Mode - Disable Add To Cart Feature
el: Λειτουργία καταλόγου - Απενεργοποιήστε τη δυνατότητα προσθήκης στο καλάθι

en: Categories
el: Κατηγορίες

en: Categories Included List (ID or Slug, separated by ",". Ex: 1, 2 or slug-1, slug-2)
el: Λίστα περιλαμβανόμενων κατηγοριών (ID ή Slug, διαχωρισμένα με ","". Π.χ.: 1, 2 ή slug-1, slug-2)

en: Categories Map
el: Χάρτης Κατηγοριών

en: Categories info
el: Πληροφορίες για τις κατηγορίες

en: Category Archives: %s
el: Αρχεία Κατηγορίας: %s

en: Category Order
el: Παραγγελία κατηγορίας

en: Category Post
el: Κατηγορία Post

en: Category bottom content
el: Περιεχόμενο στο κάτω μέρος της κατηγορίας

en: Category top content
el: Κορυφαίο περιεχόμενο κατηγορίας

en: Center
el: Κέντρο

en: Change
el: Αλλαγή

en: Change Shop Layout Mode
el: Αλλάξτε τη λειτουργία διάταξης καταστήματος

en: Change View Mode (Only Desktop Mode)
el: Αλλαγή λειτουργίας προβολής (μόνο λειτουργία επιφάνειας εργασίας)

en: Change View Mode Mobile (Only Mobile App Layout Mode)
el: Αλλαγή λειτουργίας προβολής για κινητά (μόνο λειτουργία διάταξης εφαρμογής για κινητά)

en: Change address
el: Αλλαξε διεύθυνση

en: Change primary color. Used for primary buttons, link hover, background, etc.
el: Αλλάξτε το κύριο χρώμα. Χρησιμοποιείται για κύρια κουμπιά, αιώρηση συνδέσμου, φόντο κ.λπ.

en: Character Sub-sets
el: Υποσύνολα χαρακτήρων

en: Checkout
el: Αποχώρηση

en: Checkout - Options
el: Ταμείο - Επιλογές

en: Checkout Details
el: Λεπτομέρειες ολοκλήρωσης αγοράς

en: Checkout Layout
el: Διάταξη ολοκλήρωσης αγοράς

en: Checkout Your Items List
el: Ελέγξτε τη λίστα των αντικειμένων σας

en: Choose a WXR (.xml) file to upload, then click Upload file and import.
el: Επιλέξτε ένα αρχείο WXR (.xml) για μεταφόρτωση και, στη συνέχεια, κάντε κλικ στην επιλογή Μεταφόρτωση αρχείου και εισαγωγή.

en: Classic
el: Κλασσικός

en: Classic 2D
el: Κλασικό 2D

en: Classic 2D - Has BG color
el: Classic 2D - Έχει χρώμα BG

en: Classic 2D - No border
el: Κλασικό 2D - Χωρίς περίγραμμα

en: Classic 2D - Radius - Dash
el: Κλασικό 2D - Radius - Dash

en: Classic 3D
el: Κλασικό 3D

en: Clear All
el: Τα καθαρίζω όλα

en: Click Here To View Online Documentation
el: Κάντε κλικ εδώ για να δείτε την ηλεκτρονική τεκμηρίωση

en: Click here to Apply this coupon.
el: Κάντε κλικ εδώ για να εφαρμόσετε αυτό το κουπόνι.

en: Click here to Edit
el: Κάντε κλικ εδώ για Επεξεργασία

en: Click here to enter your code
el: Κάντε κλικ εδώ για να εισαγάγετε τον κωδικό σας

en: Click here to login
el: Κάντε κλικ εδώ για να συνδεθείτε

en: Click select icon for
el: Κάντε κλικ στο εικονίδιο επιλογής για

en: Close
el: Κλείσε

en: Close (Esc)
el: Κλείσιμο (Esc)

en: Close search
el: Κλείσιμο αναζήτησης

en: Closed
el: Κλειστό

en: Colors Options
el: Επιλογές χρωμάτων

en: Columns
el: Στήλες

en: Columns - Classic Sidebar or Canvas Sidebar
el: Στήλες - Κλασική πλευρική γραμμή ή πλευρική γραμμή καμβά

en: Columns Related in Tablet
el: Στήλες Σχετικές στο Tablet

en: Columns Related in desktop
el: Στήλες που σχετίζονται στην επιφάνεια εργασίας

en: Columns Related in mobile
el: Στήλες Σχετικές στο κινητό

en: Columns Related | You may also like&hellip;
el: Σχετικές Στήλες | Μπορεί να σου αρέσει επίσης…

en: Columns Related | You may also like&hellip; for Mobile
el: Σχετικές Στήλες | Μπορεί επίσης να σας αρέσει… για Κινητό

en: Columns Related | You may also like&hellip; for Tablet
el: Σχετικές Στήλες | Μπορεί επίσης να σας αρέσει… για Tablet

en: Columns in Mobile
el: Στήλες στο κινητό

en: Columns in Tablet
el: Στήλες στο Tablet

en: Columns in desktop
el: Στήλες στην επιφάνεια εργασίας

en: Comment Count info
el: Πληροφορίες καταμέτρησης σχολίων

en: Comment navigation
el: Πλοήγηση στα σχόλια

en: Comments
el: Σχόλια

en: Comments are closed, but you can leave a trackback: <a class="trackback-link" href="%s" title="Trackback URL for your post" rel="trackback">Trackback URL</a>.
el: Τα σχόλια είναι κλειστά, αλλά μπορείτε να αφήσετε ένα trackback: <a class="trackback-link" href="%s" title="Trackback URL για την ανάρτησή σας" rel="trackback">Διεύθυνση URL παρακολούθησης</a>.

en: Comments are closed.
el: Τα σχόλια είναι κλειδωμένα.

en: Compact Number - Cart, Wishlist, Compare (9+)
el: Συμπαγής αριθμός - Καλάθι, Λίστα επιθυμιών, Σύγκριση (9+)

en: Compare
el: Συγκρίνω

en: Compare Options
el: Επιλογές σύγκρισης

en: Compare Product
el: Συγκρίνετε το προϊόν

en: Compare Products
el: Συγκρίνετε προϊόντα

en: Compare and Wishlist
el: Σύγκριση και λίστα επιθυμιών

en: Compare products were empty !
el: Συγκρίνετε τα προϊόντα ήταν άδεια!

en: Congratulations! You've got free shipping.
el: Συγχαρητήρια! Έχετε δωρεάν αποστολή.

en: Contact
el: Επικοινωνία

en: Contact information
el: Στοιχεία επικοινωνίας

en: Content Width
el: Πλάτος περιεχομένου

en: Continue To Payment
el: Συνέχεια στην πληρωμή

en: Continue To Shipping
el: Συνέχεια στην αποστολή

en: Coupon
el: Κουπόνι

en: Coupon code
el: Κωδικός κουπονιού

en: Coupon has been removed.
el: Το κουπόνι έχει αφαιρεθεί.

en: Coupon:
el: Κουπόνι:

en: Create an account
el: Δημιουργία λογαριασμού

en: Cross-Sells Products
el: Προϊόντα διασταυρούμενων πωλήσεων

en: Currencies Switcher
el: Εναλλάκτης νομισμάτων

en: Current value:
el: Τρέχουσα τιμή:

en: Custom Badge Color
el: Χρώμα προσαρμοσμένου σήματος

en: Custom Block
el: Προσαρμοσμένο μπλοκ

en: Custom Content
el: Προσαρμοσμένο περιεχόμενο

en: Custom font
el: Προσαρμοσμένη γραμματοσειρά

en: Customer in country purchased a
el: Πελάτης στη χώρα αγόρασε α

en: Cyrillic
el: κυριλλικό

en: Cyrillic Extended
el: Κυριλλικό Εκτεταμένο

en: Daily Archives: %s
el: Ημερήσια Αρχεία: %s

en: Dark
el: Σκοτάδι

en: Dark Mode
el: Σκοτεινή λειτουργία

en: Dashed
el: Διακεκομμένη

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Datetime info
el: Πληροφορίες ημερομηνίας

en: Deal Badge Color
el: Χρώμα σήματος προσφοράς

en: Deal Time in Single or Quickview
el: Χρόνος συμφωνίας σε Single ή Quickview

en: Default
el: Προκαθορισμένο

en: Default (%symbol%) %code%. You can custom for this. Ex (%name% (%symbol%) - %code%)
el: Προεπιλογή (%symbol%) %κωδικός%. Μπορείτε να προσαρμόσετε για αυτό. Πχ (%name% (%symbol%) - %code%)

en: Default - 130px
el: Προεπιλογή - 130 εικονοστοιχεία

en: Default - Yith WooCommerce Compare
el: Προεπιλογή - Yith WooCommerce Σύγκριση

en: Default View
el: Προεπιλεγμένη προβολή

en: Default font
el: Προεπιλεγμένη γραμματοσειρά

en: Default sorting
el: Προεπιλεγμένη ταξινόμηση

en: Default use primary color
el: Προεπιλεγμένη χρήση κύριου χρώματος

en: Delay Overlay (ms)
el: Επικάλυψη καθυστέρησης (ms)

en: Delay time to show (seconds)
el: Χρόνος καθυστέρησης εμφάνισης (δευτερόλεπτα)

en: Demo data successfully imported. Please refresh your site and Click Save All Changes NasaTheme options.
el: Τα δεδομένα επίδειξης εισήχθησαν με επιτυχία. Ανανεώστε τον ιστότοπό σας και κάντε κλικ στην επιλογή Αποθήκευση όλων των αλλαγών NasaTheme.

en: Demo data was imported. If you want import demo data again, You should need reset data of your site.
el: Έγινε εισαγωγή δεδομένων επίδειξης. Εάν θέλετε να εισαγάγετε ξανά δεδομένα επίδειξης, θα χρειαστείτε επαναφορά δεδομένων του ιστότοπού σας.

en: Description (optional)
el: Περιγραφή (προαιρετική)

en: Details are shown above. The importer will now try again with a different parser...
el: Λεπτομέρειες φαίνονται παραπάνω. Ο εισαγωγέας θα προσπαθήσει ξανά με διαφορετικό αναλυτή...

en: Disable - Progress Bar loading ajax
el: Απενεργοποίηση - Γραμμή προόδου φόρτωση ajax

en: Disable Ajax Shop
el: Απενεργοποιήστε το Ajax Shop

en: Disable Login/Register
el: Απενεργοποίηση σύνδεσης/εγγραφής

en: Disable Quick View
el: Απενεργοποιήστε τη γρήγορη προβολή

en: Disable top level of categories follow current category archive (Use for Multi stores)
el: Απενεργοποίηση ανώτατου επιπέδου κατηγοριών ακολουθήστε το τρέχον αρχείο κατηγορίας (Χρήση για πολλά καταστήματα)

en: Dismiss this notice
el: Παράβλεψη αυτής της ειδοποίησης

en: Display a list of alphabet to filter products.
el: Εμφάνιση λίστας αλφαβήτου για φιλτράρισμα προϊόντων.

en: Display a list of categories to filter products.
el: Εμφάνιση λίστας κατηγοριών για φιλτράρισμα προϊόντων.

en: Display a list of prices to filter products.
el: Εμφάνιση λίστας τιμών για φιλτράρισμα προϊόντων.

en: Display a list of status to filter products.
el: Εμφάνιση λίστας κατάστασης για φιλτράρισμα προϊόντων.

en: Display a list of tags to filter products.
el: Εμφάνιση λίστας ετικετών για φιλτράρισμα προϊόντων.

en: Display button reset filter.
el: Φίλτρο επαναφοράς κουμπιού εμφάνισης.

en: Display product Categories
el: Εμφάνιση κατηγοριών προϊόντων

en: Display product SKU
el: Εμφάνιση SKU προϊόντος

en: Display product categories with Accordion.
el: Εμφάνιση κατηγοριών προϊόντων με Ακορντεόν.

en: Display yith product brands with Accordion.
el: Εμφάνιση επωνυμιών προϊόντων yith με Ακορντεόν.

en: Don't show this popup again
el: Να μην εμφανιστεί ξανά αυτό το αναδυόμενο παράθυρο

en: Done. Please wait for continuing to import data
el: Εγινε. Περιμένετε να συνεχιστεί η εισαγωγή δεδομένων

en: Dots for Main Slide
el: Κουκκίδες για την κύρια διαφάνεια

en: Dotted
el: Διάσπαρτος

en: Double Rows
el: Διπλές σειρές

en: Double Thumbnails
el: Διπλές μικρογραφίες

en: Download and import file attachments
el: Λήψη και εισαγωγή συνημμένων αρχείων

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Effect Before Load Site
el: Εφέ πριν από τη φόρτωση τοποθεσίας

en: Effect for show more and show less
el: Εφέ για εμφάνιση περισσότερο και εμφάνιση λιγότερο

en: Elementor - Header, Footer & Custom Block
el: Elementor - Κεφαλίδα, υποσέλιδο & προσαρμοσμένο μπλοκ

en: Elementor - Homepage List
el: Elementor - Λίστα αρχικής σελίδας

en: Elessi Theme
el: Θέμα Έλεση

en: Email
el: ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ

en: Email *
el: email *

en: Email address
el: Διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου

en: Email incorrect format.
el: Λανθασμένη μορφή email.

en: Enable - Review Helpful
el: Ενεργοποίηση - Χρήσιμη κριτική

en: Enable Button Filter
el: Ενεργοποίηση φίλτρου κουμπιού

en: Enable Mobile Layout
el: Ενεργοποιήστε τη διάταξη για κινητά

en: Enable Portfolio
el: Ενεργοποίηση χαρτοφυλακίου

en: Enable Promotion Gifts featured icon
el: Ενεργοποιήστε το επιλεγμένο εικονίδιο Προώθησης Δώρα

en: Enter a different address
el: Εισαγάγετε διαφορετική διεύθυνση

en: Enter your address to view shipping options.
el: Εισαγάγετε τη διεύθυνσή σας για να δείτε τις επιλογές αποστολής.

en: Error
el: Λάθος

en: Error!
el: Λάθος!

en: Error.
el: Λάθος.

en: Error:
el: Σφάλμα:

en: Estimate shipping rates
el: Υπολογίστε τις τιμές αποστολής

en: Event After Add to Cart
el: Συμβάν μετά από Προσθήκη στο καλάθι

en: Extends Desktop
el: Επεκτείνει την επιφάνεια εργασίας

en: Extends from Desktop
el: Επεκτείνεται από την επιφάνεια εργασίας

en: External Source
el: Εξωτερική πηγή

en: Extra class name
el: Όνομα επιπλέον τάξης

en: Fade
el: Ξεθωριάζει

en: Fade In
el: Ξεθωριάζω

en: Failed to create new user for %s. Their posts will be attributed to the current user.
el: Αποτυχία δημιουργίας νέου χρήστη για %s. Οι αναρτήσεις τους θα αποδοθούν στον τρέχοντα χρήστη.

en: Failed to import %s %s
el: Απέτυχε η εισαγωγή %s %s

en: Failed to import %s &#8220;%s&#8221;
el: Απέτυχε η εισαγωγή %s &#8220;%s&#8221;

en: Failed to import &#8220;%s&#8221;: Invalid post type %s
el: Αποτυχία εισαγωγής &#8220;%s&#8221;: Μη έγκυρος τύπος ανάρτησης %s

en: Failed to import author %s. Their posts will be attributed to the current user.
el: Απέτυχε η εισαγωγή του συγγραφέα %s. Οι αναρτήσεις τους θα αποδοθούν στον τρέχοντα χρήστη.

en: Failed to import category %s
el: Αποτυχία εισαγωγής κατηγορίας %s

en: Failed to import post tag %s
el: Αποτυχία εισαγωγής ετικέτας ανάρτησης %s

en: Favicon Options
el: Επιλογές Favicon

en: Featured
el: Προτεινόμενα

en: Featured Badge
el: Επιλεγμένο σήμα

en: Featured Badge Color
el: Επιλεγμένο χρώμα σήματος

en: Fetching attachments is not enabled
el: Η λήψη συνημμένων δεν είναι ενεργοποιημένη

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Filter by
el: Φιλτράρισμα κατά

en: Filter by Alphabet
el: Φιλτράρισμα κατά αλφάβητο

en: Filter by Tags
el: Φιλτράρισμα ανά ετικέτες

en: Filter by price
el: Φιλτράρισμα ανά τιμή

en: Filter by status
el: Φιλτράρισμα κατά κατάσταση

en: Filter by:
el: Φιλτράρισμα κατά:

en: Filters
el: Φίλτρα

en: Fit Rows
el: Προσαρμογή σειρών

en: Flexible - Menu Resizing (Desktop and Tablet)
el: Ευέλικτο - Αλλαγή μεγέθους μενού (επιτραπέζιου υπολογιστή και tablet)

en: Flip Horizontal
el: Αναποδογυρίστε οριζόντια

en: Focus Main Image
el: Εστίαση στην κύρια εικόνα

en: Focus main image after active variation product
el: Εστίαση της κύριας εικόνας μετά το προϊόν ενεργής παραλλαγής

en: Font Icons
el: Εικονίδια γραμματοσειράς

en: Font Nasa icons
el: Γραμματοσειρά εικονίδια Nasa

en: Font Options
el: Επιλογές γραμματοσειράς

en: Font Size
el: Μέγεθος γραμματοσειράς

en: Font Size (px)
el: Μέγεθος γραμματοσειράς (px)

en: Font Size (px) - Mobile
el: Μέγεθος γραμματοσειράς (px) - Κινητό

en: Font Size Title
el: Τίτλος μεγέθους γραμματοσειράς

en: Font Weight
el: Βάρος γραμματοσειράς

en: Font size
el: Μέγεθος γραμματοσειράς

en: Fontawesome icons
el: Υπέροχα εικονίδια

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Footer Built-In Support (Widgets Builder)
el: Ενσωματωμένη υποστήριξη υποσέλιδου (Εργαλείο δημιουργίας γραφικών στοιχείων)

en: Footer Dark ( No.1 )
el: Footer Dark (Νο. 1)

en: Footer Dark ( No.2 )
el: Footer Dark (Νο. 2)

en: Footer Layout
el: Διάταξη υποσέλιδου

en: Footer Light 1 ( No.1 )
el: Φως υποσέλιδου 1 ( Νο. 1 )

en: Footer Light 1 ( No.2 )
el: Φως υποσέλιδου 1 ( Νο. 2 )

en: Footer Light 1 ( No.3 )
el: Φως υποσέλιδου 1 ( Νο. 3 )

en: Footer Light 1 ( No.4 )
el: Φως υποσέλιδου 1 ( Νο. 4 )

en: Footer Light 1 ( No.5 )
el: Φως υποσέλιδου 1 ( Νο. 5 )

en: Footer Light 1 ( No.6 )
el: Φως υποσέλιδου 1 ( Νο. 6 )

en: Footer Light 2 ( No.1 )
el: Φως υποσέλιδου 2 ( Νο. 1 )

en: Footer Light 2 ( No.2 )
el: Φως υποσέλιδου 2 ( Νο. 2 )

en: Footer Light 2 ( No.3 )
el: Φως υποσέλιδου 2 ( Νο. 3 )

en: Footer Light 2 ( No.4 )
el: Φως υποσέλιδου 2 ( Νο. 4 )

en: Footer Light 2 ( No.5 )
el: Φως υποσέλιδου 2 ( Νο. 5 )

en: Footer Light 2 ( No.6 )
el: Φως υποσέλιδου 2 ( Νο. 6 )

en: Footer Light 2 ( No.7 )
el: Φως υποσέλιδου 2 ( Νο. 7 )

en: Footer Light 3 ( No.1 )
el: Φως υποσέλιδου 3 ( Νο. 1 )

en: Footer Light 3 ( No.2 )
el: Φως υποσέλιδου 3 ( Νο. 2 )

en: Footer Mobile Layout
el: Διάταξη κινητού υποσέλιδου

en: Footer Options
el: Επιλογές υποσέλιδου

en: Form Options
el: Επιλογές φόρμας

en: Format Currency - Only Apply for WPML
el: Μορφοποίηση νομίσματος - Αίτηση μόνο για WPML

en: Free Shipping Bar - WooCommerce Advanced Free Shipping
el: Δωρεάν αποστολή Bar - WooCommerce Advanced Δωρεάν αποστολή

en: Full
el: Γεμάτος

en: Full Width
el: Πλήρες πλάτος

en: Full width to left
el: Πλήρες πλάτος προς τα αριστερά

en: Full width to right
el: Πλήρες πλάτος προς τα δεξιά

en: Fullwidth ?
el: Πλήρες πλάτος ?

en: Fullwidth Main Menu
el: Κύριο μενού πλήρους πλάτους

en: GDPR Notice
el: Ανακοίνωση GDPR

en: GDPR Options
el: Επιλογές GDPR

en: GDPR Policies Link
el: Σύνδεσμος πολιτικών GDPR

en: GO TO HOME
el: ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ

en: Gallery - Carousel
el: Γκαλερί - Καρουζέλ

en: General
el: Γενικός

en: General Options
el: Γενικές επιλογές

en: General options
el: Γενικές επιλογές

en: Georgia
el: Γεωργία

en: Global Options
el: Παγκόσμιες Επιλογές

en: Global Site
el: Παγκόσμιος ιστότοπος

en: Go to Theme Options
el: Μεταβείτε στις Επιλογές θέματος

en: Good
el: Καλός

en: Google font
el: γραμματοσειρά Google

en: Gray Effect
el: Γκρίζο εφέ

en: Gray Mode
el: Γκρι λειτουργία

en: Great to have you back!
el: Χαίρομαι που σε έχω πίσω!

en: Great to see you here!
el: Χαίρομαι που σε βλέπω εδώ!

en: Greek
el: Ελληνικά

en: Grid
el: Πλέγμα

en: Grid Products - Options
el: Προϊόντα Πλέγματος - Επιλογές

en: Grid Rows
el: Γραμμές πλέγματος

en: Have a coupon code?
el: Έχετε κωδικό κουπονιού;

en: Have a coupon?
el: Έχετε ένα κουπόνι;

en: Header
el: Επί κεφαλής

en: Header Icons
el: Εικονίδια κεφαλίδας

en: Header Icons - Sticky
el: Εικονίδια κεφαλίδας - κολλώδη

en: Header Icons Hover
el: Τα εικονίδια κεφαλίδας μετακινούνται

en: Header Icons Hover - Sticky
el: Τα εικονίδια κεφαλίδας αιωρούνται - κολλώδη

en: Header Layout
el: Διάταξη κεφαλίδας

en: Header Options
el: Επιλογές κεφαλίδας

en: Header Search
el: Αναζήτηση κεφαλίδας

en: Header Theme Builder
el: Εργαλείο δημιουργίας θεμάτων κεφαλίδας

en: Header icons Cart | Wishlist | Compare
el: Εικονίδια κεφαλίδας Καλάθι | Λίστα επιθυμιών | Συγκρίνω

en: Header search form
el: Φόρμα αναζήτησης κεφαλίδας

en: Heading fonts (H1, H2, H3, H4, H5, H6)
el: Γραμματοσειρές επικεφαλίδων (H1, H2, H3, H4, H5, H6)

en: Heading for Archive Page
el: Επικεφαλίδα για τη Σελίδα αρχείου

en: Heading for Blog Page
el: Επικεφαλίδα για τη σελίδα ιστολογίου

en: Height
el: Υψος

en: Height - Logo
el: Ύψος - Λογότυπο

en: Height - Mobile Logo
el: Ύψος - Λογότυπο κινητού

en: Height - Sticky Logo
el: Ύψος - Κολλώδες λογότυπο

en: Height For Mobile
el: Ύψος για κινητό

en: Hello, %s!
el: Γεια σας, %s!

en: Hide "View Cart" Button in Mini Cart
el: Απόκρυψη του κουμπιού "Προβολή καλαθιού" στο μίνι καλάθι

en: Hide Additional Information Tab
el: Απόκρυψη καρτέλας πρόσθετων πληροφοριών

en: Hide First Section ?
el: Απόκρυψη πρώτης ενότητας;

en: Hide categories empty product - Top Filter Categories
el: Απόκρυψη κατηγοριών κενών προϊόντων - Κορυφαίες κατηγορίες φίλτρων

en: Hide decimal price
el: Απόκρυψη δεκαδικής τιμής

en: Hide empty
el: Απόκρυψη άδειο

en: Hide empty categories
el: Απόκρυψη κενών κατηγοριών

en: Hide empty price ranges
el: Απόκρυψη κενών σειρών τιμών

en: Hide in Mobile (width site small less 640px OR Mobile Layout)
el: Απόκρυψη σε κινητά (πλάτος ιστότοπου μικρότερο 640 px Ή Διάταξη κινητού)

en: Highest Rating
el: Υψηλότερη Βαθμολογία

en: Home
el: Σπίτι

en: Horizontal
el: Οριζόντιος

en: Hover - Product Card Styles - Effect
el: Hover - Στυλ καρτών προϊόντων - Εφέ

en: Hover Zoom Image
el: Τοποθετήστε το δείκτη ζουμ εικόνας

en: Howdy! Upload your WordPress eXtended RSS (WXR) file and we&#8217;ll import the posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags into this site.
el: Γεια σου! Ανεβάστε το αρχείο σας WordPress εκτεταμένο RSS (WXR) και θα εισαγάγουμε τις αναρτήσεις, τις σελίδες, τα σχόλια, τα προσαρμοσμένα πεδία, τις κατηγορίες και τις ετικέτες σε αυτόν τον ιστότοπο.

en: Hurry up! Sale end in:
el: Βιάσου! Η πώληση λήγει σε:

en: I am 18 or older
el: Είμαι 18 ετών και άνω

en: I am under 18
el: Είμαι κάτω των 18

en: I'm shopping for ...
el: Ψωνίζω για...

en: INFORMATION
el: ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ

en: Icon Add To Cart in Grid
el: Εικονίδιο Προσθήκη στο καλάθι στο Πλέγμα

en: Icon Mini Cart in Header
el: Εικονίδιο μίνι καλάθι στην κεφαλίδα

en: If Turn on, the live search Ajax feature will be lost
el: Εάν ενεργοποιηθεί, η δυνατότητα ζωντανής αναζήτησης Ajax θα χαθεί

en: If a new user is created by WordPress, a new password will be randomly generated and the new user&#8217;s role will be set as %s. Manually changing the new user&#8217;s details will be necessary.
el: Εάν δημιουργηθεί ένας νέος χρήστης από το WordPress, ένας νέος κωδικός πρόσβασης θα δημιουργηθεί τυχαία και ο ρόλος του νέου χρήστη θα οριστεί ως %s. Θα είναι απαραίτητη η μη αυτόματη αλλαγή των στοιχείων του νέου χρήστη.

en: If you have a coupon code, please apply it below.
el: Εάν έχετε κωδικό κουπονιού, εφαρμόστε τον παρακάτω.

en: If you have shopped with us before, please enter your details below. If you are a new customer, please proceed to the Billing section.
el: Εάν έχετε ψωνίσει μαζί μας στο παρελθόν, εισαγάγετε τα στοιχεία σας παρακάτω. Εάν είστε νέος πελάτης, προχωρήστε στην ενότητα Χρέωση.

en: If you wish to style particular content element differently, then use this field to add a class name and then refer to it in your css file.
el: Εάν θέλετε να διαμορφώσετε διαφορετικό στυλ συγκεκριμένου στοιχείου περιεχομένου, χρησιμοποιήστε αυτό το πεδίο για να προσθέσετε ένα όνομα κλάσης και, στη συνέχεια, ανατρέξτε σε αυτό στο αρχείο css.

en: Ignore on Mobile
el: Παράβλεψη στο κινητό

en: Image Product - Checkout Page
el: Προϊόν εικόνας - Σελίδα ολοκλήρωσης αγοράς

en: Image URL
el: Διεύθυνση URL εικόνας

en: Images
el: εικόνες

en: Images Columns
el: Στήλες εικόνων

en: Images Style
el: Στυλ εικόνων

en: Import Attachments
el: Εισαγωγή συνημμένων

en: Import Data (Media, Posts, Products, Categories...)
el: Εισαγωγή δεδομένων (Μέσα, Αναρτήσεις, Προϊόντα, Κατηγορίες...)

en: Import Homes
el: Εισαγωγή Κατοικιών

en: Import More Demos
el: Εισαγωγή περισσότερων επιδείξεων

en: Import Options
el: Επιλογές εισαγωγής

en: Import Sliders
el: Εισαγωγή ρυθμιστικών

en: Import Widgets Sidebars
el: Εισαγωγή πλευρικών γραμμών γραφικών στοιχείων

en: Import WordPress
el: Εισαγωγή WordPress

en: Import author:
el: Εισαγωγή συντάκτη:

en: Imported!
el: Εισαγόμενος!

en: In Group Icons - Header
el: Στα εικονίδια ομάδας - Κεφαλίδα

en: In Stock
el: Σε απόθεμα

en: In Topbar - Header
el: Στο Topbar - Header

en: In order to provide you a personalized shopping experience, our site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our
el: Προκειμένου να σας παρέχουμε μια εξατομικευμένη εμπειρία αγορών, ο ιστότοπός μας χρησιμοποιεί cookies. Συνεχίζοντας να χρησιμοποιείτε αυτόν τον ιστότοπο, συμφωνείτε με τη δική μας

en: In stock
el: Σε απόθεμα

en: Inactive Tab
el: Ανενεργή καρτέλα

en: Inactive Tab Notification Content
el: Περιεχόμενο ειδοποίησης ανενεργής καρτέλας

en: Include Theme Version when call css files
el: Συμπεριλάβετε την έκδοση θέματος κατά την κλήση αρχείων css

en: Include Theme Version when call js files
el: Συμπεριλάβετε την έκδοση θέματος κατά την κλήση αρχείων js

en: Infinite - Only using for Ajax
el: Άπειρο - Χρησιμοποιείται μόνο για Ajax

en: Infinite Slide
el: Άπειρη διαφάνεια

en: Infomations Columns
el: Στήλες Πληροφοριών

en: Inputs Radius
el: Ακτίνα εισόδων

en: Install
el: Εγκαθιστώ

en: Install %2$s
el: Εγκαταστήστε το %2$s

en: Install Elessi Theme - Child
el: Εγκαταστήστε το Elessi Theme - Child

en: Install Plugins
el: Εγκαταστήστε πρόσθετα

en: Install Required Plugins
el: Εγκαταστήστε τα απαιτούμενα πρόσθετα

en: Installed But Not Activated
el: Εγκατεστημένο αλλά δεν έχει ενεργοποιηθεί

en: Installed version:
el: Εγκατεστημένη έκδοση:

en: Installing Plugin
el: Εγκατάσταση πρόσθετου

en: Installing Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
el: Εγκατάσταση προσθήκης %1$s (%2$d/%3$d)

en: Installing Plugin: %s
el: Εγκατάσταση προσθήκης: %s

en: Installing and Activating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
el: Εγκατάσταση και ενεργοποίηση προσθήκης %1$s (%2$d/%3$d)

en: Invalid file type
el: Μη έγκυρος τύπος αρχείου

en: Isotope Layout Mode
el: Λειτουργία διάταξης ισοτόπων

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
el: Φαίνεται ότι δεν μπορούμε να βρούμε αυτό που ψάχνετε. Ίσως η αναζήτηση μπορεί να βοηθήσει.

en: Italic
el: Πλάγια

en: Items
el: Είδη

en: LOAD MORE ...
el: ΦΟΡΤΩΣΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ...

en: Languages Switcher
el: Εναλλαγή γλωσσών

en: Large
el: Μεγάλο

en: Large Spacing
el: Μεγάλη απόσταση

en: Last Backup :
el: Τελευταίο αντίγραφο ασφαλείας:

en: Latest
el: Αργότερο

en: Latin
el: λατινικά

en: Latin Extended
el: Λατινική Εκτεταμένη

en: Layout
el: Διάταξη

en: Layout Option
el: Επιλογή διάταξης

en: Layout Options
el: Επιλογές διάταξης

en: Layout Review Defaulf
el: Προεπιλογή αναθεώρησης διάταξης

en: Layout Single or Double rows.
el: Διάταξη Μονές ή Διπλές σειρές.

en: Layout Style
el: Στυλ Διάταξης

en: Leave a Reply to %s
el: Αφήστε μια απάντηση στο %s

en: Left
el: Αριστερά

en: Left Sidebar
el: Αριστερή πλευρική γραμμή

en: Left Sidebar - Off-canvas
el: Αριστερή πλευρική γραμμή - Εκτός καμβά

en: Left To Right
el: Από αριστερά προς τα δεξιά

en: Less -
el: Πιο λιγο -

en: Let's Compare!
el: Ας Συγκρίνουμε!

en: Let's choose the homepage layout that you want to use on your website and click on the Start Import button.
el: Ας επιλέξουμε τη διάταξη της αρχικής σελίδας που θέλετε να χρησιμοποιήσετε στον ιστότοπό σας και κάντε κλικ στο κουμπί Έναρξη εισαγωγής.

en: Let's install some essential WordPress plugins to set up your site.
el: Ας εγκαταστήσουμε μερικά απαραίτητα πρόσθετα WordPress για να ρυθμίσετε τον ιστότοπό σας.

en: Light
el: Φως

en: Light Mode
el: Λειτουργία φωτός

en: Lightbox Image
el: Εικόνα Lightbox

en: Limit Posts
el: Περιορισμός αναρτήσεων

en: Limit Products Per Page
el: Περιορισμός προϊόντων ανά σελίδα

en: Limit widgets to show more. (Input "All" will be show all widgets)
el: Περιορίστε τα γραφικά στοιχεία για να εμφανίζονται περισσότερα. (Η είσοδος "Όλα" θα εμφανίσει όλα τα γραφικά στοιχεία)

en: Limited
el: Περιορισμένος

en: Link URL (optional)
el: URL συνδέσμου (προαιρετικό)

en: Links
el: Συνδέσεις

en: List
el: Λίστα

en: List - 2 Columns
el: Λίστα - 2 στήλες

en: List 2
el: Λίστα 2

en: List 2 Columns
el: Λίστα 2 στηλών

en: List Files JS Delay - Delay JavaScript Execution
el: Λίστα αρχείων JS Delay - Καθυστέρηση εκτέλεσης JavaScript

en: Live Search Ajax Products
el: Ζωντανή αναζήτηση προϊόντων Ajax

en: Live Search Layout - (Header type 1, 2, 5, 7)
el: Διάταξη Ζωντανής Αναζήτησης - (Τύπος κεφαλίδας 1, 2, 5, 7)

en: Load Css Canvas
el: Φόρτωση καμβά Css

en: Load More - Only using for Ajax
el: Φόρτωση περισσότερων - Χρησιμοποιείται μόνο για Ajax

en: Load more
el: Φορτώστε περισσότερα

en: Login
el: Σύνδεση

en: Login / Register
el: Είσοδος / Εγγραφή

en: Login/Register
el: Είσοδος/Εγγραφή

en: Login/Register by Ajax form
el: Είσοδος/Εγγραφή μέσω φόρμας Ajax

en: Logo
el: Λογότυπο

en: Logo Options
el: Επιλογές λογότυπου

en: Logo and Favicon
el: Λογότυπο και Favicon

en: Lost your password?
el: Έχασες τον κωδικό σου?

en: Lost?
el: Χαμένος?

en: Lowest Rating
el: Χαμηλότερη βαθμολογία

en: Main Image
el: Κύρια Εικόνα

en: Main Menu
el: Κυρίως μενού

en: Main Menu > Vertical Menu
el: Κύριο μενού > Κάθετο μενού

en: Main Menu Background Color
el: Χρώμα φόντου του κύριου μενού

en: Main Menu Background Color - Sticky
el: Κύριο μενού Χρώμα φόντου - Κολλώδες

en: Main Menu Text Color
el: Χρώμα κειμένου κύριου μενού

en: Main Menu Text Color - Sticky
el: Χρώμα κειμένου κύριου μενού - Κολλώδες

en: Main navigation
el: Κύρια πλοήγηση

en: Manage Your Items List
el: Διαχείριση της λίστας αντικειμένων σας

en: Masonry
el: Τοιχοποιία

en: Masonry Isotope
el: Ισότοπο Τοιχοποιίας

en: Masonry Isotope - Grid - Blog style
el: Τοιχοποιία Ισότοπο - Πλέγμα - Στυλ ιστολογίου

en: Max Depth Level - Top Filter Categories
el: Μέγιστο επίπεδο βάθους - Κορυφαίες κατηγορίες φίλτρων

en: Max Height - Logo
el: Μέγιστο ύψος - Λογότυπο

en: Max Height - Sticky Logo
el: Μέγιστο ύψος - Κολλώδες λογότυπο

en: Max Height Logo - Mobile
el: Λογότυπο Max Height - Κινητό

en: Max Size Comments Images upload (kb)
el: Μέγιστο μέγεθος Σχόλια Μεταφόρτωση εικόνων (kb)

en: Max Size Comments Video upload (kb)
el: Μέγιστο μέγεθος Σχόλια Μεταφόρτωση βίντεο (kb)

en: Max files Comments Images upload
el: Μέγιστος αριθμός αρχείων Σχόλια Μεταφόρτωση εικόνων

en: Max files Comments Video upload
el: Μέγιστος αριθμός αρχείων Σχόλια Μεταφόρτωση βίντεο

en: Max image size allowed: %s kB
el: Μέγιστο επιτρεπόμενο μέγεθος: %s kB

en: Max price
el: Μέγιστη τιμή

en: Max price ranges
el: Μέγιστα εύρη τιμών

en: Max products compare
el: Μέγιστη σύγκριση προϊόντων

en: Max video size allowed: %s kB
el: Μέγιστο επιτρεπόμενο μέγεθος βίντεο: %s kB

en: Maximum file size is %s kB, max %s file | Maximum file size is %s kB, max %s files
el[0]: Το μέγιστο μέγεθος αρχείου είναι %s kB, το μέγιστο αρχείο %s
el[1]: Το μέγιστο μέγεθος αρχείου είναι %s kB, το μέγιστο αρχείο %s

en: Maximum file size is %s kB, max %s files
el: Το μέγιστο μέγεθος αρχείου είναι %s kB, το μέγιστο %s αρχεία

en: Maximum number of image files allowed is: %s file(s)
el: Ο μέγιστος επιτρεπόμενος αριθμός αρχείων είναι: %s αρχείο(α)

en: Maximum number of video files allowed is: %s file(s)
el: Ο μέγιστος επιτρεπόμενος αριθμός αρχείων βίντεο είναι: %s αρχείο(α)

en: Media
el: Μέσα ενημέρωσης

en: Medium
el: Μεσαίο

en: Medium Spacing
el: Μεσαία απόσταση

en: Menu Font Size (Desktop and Tablet)
el: Μέγεθος γραμματοσειράς μενού (επιτραπέζιος υπολογιστής και tablet)

en: Menu Map
el: Χάρτης μενού

en: Menu Options
el: Επιλογές μενού

en: Menu item skipped due to invalid menu slug: %s
el: Το στοιχείο μενού παραλείφθηκε λόγω μη έγκυρου σαλιγκαρίσματος μενού: %s

en: Menu item skipped due to missing menu slug
el: Το στοιχείο μενού παραλείφθηκε λόγω έλλειψης γυμνοσάλιαγκτου μενού

en: Meta Info - Blog Style
el: Meta Info - Στυλ Blog

en: Meta Infomations (SKU, Categories, Tags, etc...)
el: Μετα-Πληροφορίες (SKU, Κατηγορίες, Ετικέτες, κ.λπ...)

en: Meta Infomations Position
el: Θέση Meta Infomations

en: Method
el: Μέθοδος

en: Min price
el: Ελάχιστη τιμή

en: Mini Cart - Change variation in mini cart
el: Mini Cart - Αλλαγή παραλλαγής στο μίνι καλάθι

en: Mini Cart - Coupon
el: Μίνι Καλάθι - Κουπόνι

en: Mini Cart - Note
el: Mini Cart - Σημ

en: Mini Cart - Options
el: Μίνι Καλάθι - Επιλογές

en: Mini Cart - Shipping
el: Mini Cart - Αποστολή

en: Mini Cart - Sidebar Layout
el: Μίνι καλάθι - Διάταξη πλευρικής γραμμής

en: Mini Cart - Simple
el: Mini Cart - Απλό

en: Mini Cart - You may be interested in…
el: Μίνι Καλάθι - Μπορεί να σας ενδιαφέρει…

en: Minify Fonts Icons
el: Ελαχιστοποίηση γραμματοσειρών εικονιδίων

en: Minimum required version:
el: Ελάχιστη απαιτούμενη έκδοση:

en: Mobile Bottom Bar
el: Κινητό κάτω μπαρ

en: Mobile Bottom Bar Content
el: Περιεχόμενο κάτω γραμμής για κινητά

en: Mobile Bottom Bar Options
el: Επιλογές κάτω γραμμής για κινητά

en: Mobile Columns
el: Κινητά Στήλες

en: Mobile Layout
el: Διάταξη κινητού

en: Mobile Layout Mode
el: Λειτουργία διάταξης κινητού

en: Mobile Logo
el: Λογότυπο κινητού

en: Mobile Logo Options
el: Επιλογές λογότυπου για κινητά

en: Mobile Menu Layout
el: Διάταξη μενού κινητού

en: Mobile Mini Cart Options
el: Επιλογές μίνι καλαθιού για φορητές συσκευές

en: Mobile Single Product Options
el: Επιλογές μεμονωμένου προϊόντος για κινητά

en: Mode
el: Τρόπος

en: Modern
el: Μοντέρνο

en: Modern - As demo Site
el: Σύγχρονος - Ως ιστότοπος επίδειξης

en: Modern - No Header, No Footer
el: Μοντέρνο - Χωρίς κεφαλίδα, χωρίς υποσέλιδο

en: Monthly Archives: %s
el: Μηνιαία αρχεία: %s

en: More +
el: Περισσότερα +

en: More Results
el: Περισσότερα αποτελέσματα

en: Move To Top
el: Μετακίνηση στην κορυφή

en: My Account
el: Ο λογαριασμός μου

en: My Cart
el: Καλάθι μου

en: NEXT
el: ΕΠΟΜΕΝΟ

en: Name
el: Ονομα

en: Name *
el: Όνομα *

en: Nasa - Filter Product by Price (slide)
el: Nasa - Φιλτράρισμα προϊόντος κατά τιμή (διαφάνεια)

en: Nasa - Product Categories in Sidebar Off-Canvas of Mobile layout
el: Nasa - Κατηγορίες προϊόντων στην πλευρική γραμμή εκτός καμβά διάταξης για κινητά

en: Nasa widget displays recent posts
el: Το γραφικό στοιχείο Nasa εμφανίζει πρόσφατες δημοσιεύσεις

en: NasaTheme
el: Θέμα Nasa

en: NasaTheme Wishlist Feature
el: Λειτουργία λίστας επιθυμιών NasaTheme

en: Never expire
el: Να μην λήξει ποτέ

en: New
el: Νέος

en: New Badge - Automatically add Badge "NEW" for new products
el: Νέο σήμα - Προσθέστε αυτόματα το σήμα "NEW" για νέα προϊόντα

en: New Badge Color
el: Νέο χρώμα σήματος

en: Newer Comments &rarr;
el: Νεότερα σχόλια &rarr;

en: Newsletter
el: Ενημερωτικό δελτίο

en: Newsletter Popup
el: Αναδυόμενο ενημερωτικό δελτίο

en: Next &rarr;
el: Επόμενο &rarr;

en: Next (arrow right)
el: Επόμενο (βέλος δεξιά)

en: Next - Previous Product
el: Επόμενο - Προηγούμενο προϊόν

en: Next <span class="fa fa-caret-right"></span>
el: Επόμενο <span class="fa fa-caret-right"></span>

en: Next <span class="meta-nav">&rarr;</span>
el: Επόμενο <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: No
el: Οχι

en: No Effect
el: Χωρίς αποτέλεσμα

en: No Sidebar
el: Χωρίς πλευρική γραμμή

en: No Sidebar (Centered)
el: Χωρίς πλευρική γραμμή (στο κέντρο)

en: No action taken. Plugin %1$s was already active.
el: Δεν έγινε καμία ενέργεια. Η προσθήκη %1$s ήταν ήδη ενεργή.

en: No backups yet.
el: Δεν υπάρχουν ακόμα αντίγραφα ασφαλείας.

en: No plugins are available to be activated at this time.
el: Δεν υπάρχουν διαθέσιμα πρόσθετα προς ενεργοποίηση αυτήν τη στιγμή.

en: No plugins are available to be installed at this time.
el: Δεν υπάρχουν διαθέσιμα πρόσθετα προς εγκατάσταση αυτήν τη στιγμή.

en: No plugins are available to be updated at this time.
el: Δεν υπάρχουν διαθέσιμα πρόσθετα προς ενημέρωση αυτήν τη στιγμή.

en: No plugins to install, update or activate.
el: Δεν υπάρχουν πρόσθετα για εγκατάσταση, ενημέρωση ή ενεργοποίηση.

en: No plugins were selected to be activated. No action taken.
el: Δεν επιλέχθηκαν πρόσθετα για ενεργοποίηση. Δεν έγινε καμία ενέργεια.

en: No plugins were selected to be installed. No action taken.
el: Δεν επιλέχθηκαν πρόσθετα για εγκατάσταση. Δεν έγινε καμία ενέργεια.

en: No plugins were selected to be updated. No action taken.
el: Δεν επιλέχθηκαν πρόσθετα για ενημέρωση. Δεν έγινε καμία ενέργεια.

en: No product added to compare !
el: Δεν προστέθηκε προϊόν για σύγκριση!

en: No product categories exist.
el: Δεν υπάρχουν κατηγορίες προϊόντων.

en: No products in the cart.
el: Δεν υπάρχουν προϊόντα στο καλάθι.

en: No products in the wishlist.
el: Δεν υπάρχουν προϊόντα στη λίστα επιθυμιών.

en: No products were found matching your selection.
el: Δεν βρέθηκαν προϊόντα που να ταιριάζουν με την επιλογή σας.

en: No products were found of this vendor!
el: Δεν βρέθηκαν προϊόντα αυτού του πωλητή!

en: No shipping method has been selected. Please double check your address, or contact us if you need any help.
el: Δεν έχει επιλεγεί τρόπος αποστολής. Ελέγξτε ξανά τη διεύθυνσή σας ή επικοινωνήστε μαζί μας εάν χρειάζεστε βοήθεια.

en: No shipping options were found for %s.
el: Δεν βρέθηκαν επιλογές αποστολής για %s.

en: No vendor found!
el: Δεν βρέθηκε πωλητής!

en: None
el: Κανένας

en: Normal
el: Κανονικός

en: Not Found Products
el: Δεν βρέθηκαν προϊόντα

en: Not Installed
el: Μη εγκατεστημενο

en: Not Set
el: Δεν ρυθμίστηκε

en: Not Show
el: Όχι Εμφάνιση

en: Not a member?
el: Οχι μέλος?

en: Not only is layout responsive, but also the theme uses the device detect technology to switch the web layout compatible on each type of user device
el: Όχι μόνο η διάταξη αποκρίνεται, αλλά και το θέμα χρησιμοποιεί την τεχνολογία εντοπισμού συσκευής για εναλλαγή της διάταξης ιστού συμβατή σε κάθε τύπο συσκευής χρήστη

en: Not that bad
el: Οχι τόσο κακό

en: Not use Mobile App - Simulator
el: Να μην χρησιμοποιείται Mobile App - Simulator

en: Note
el: Σημείωση

en: Note: Consider disabling this feature if you are using a third-party plugin developed for the Add to Cart feature in the Single Product Page!
el: Σημείωση: Εξετάστε το ενδεχόμενο να απενεργοποιήσετε αυτήν τη δυνατότητα εάν χρησιμοποιείτε μια προσθήκη τρίτου κατασκευαστή που έχει αναπτυχθεί για τη λειτουργία Προσθήκη στο καλάθι στη Σελίδα μεμονωμένου προϊόντος!

en: Note: Images at demo are not included in the download package and they are replaced with placeholders in demo data.
el: Σημείωση: Οι εικόνες σε επίδειξη δεν περιλαμβάνονται στο πακέτο λήψης και αντικαθίστανται με σύμβολα θέσης στα δεδομένα επίδειξης.

en: Note: This feature does not apply to mobiles or devices with small screens
el: Σημείωση: Αυτή η δυνατότητα δεν ισχύει για κινητά ή συσκευές με μικρές οθόνες

en: Note: don't using for Sidebar Off-canvas and Toggle Sidebar Classic
el: Σημείωση: μην χρησιμοποιείτε για Sidebar Off-canvas και Toggle Sidebar Classic

en: Nothing Found
el: Δεν βρέθηκε τίποτα

en: Number Categories
el: Κατηγορίες Αριθμών

en: Number Show Quickview Thumbnail
el: Αριθμός Εμφάνιση μικρογραφίας γρήγορης προβολής

en: Number Tags
el: Ετικέτες αριθμών

en: Number for related blog
el: Αριθμός για σχετικό ιστολόγιο

en: Number for related products
el: Αριθμός για σχετικά προϊόντα

en: Number of posts to show:
el: Αριθμός αναρτήσεων προς εμφάνιση:

en: OR
el: Ή

en: Off
el: Μακριά από

en: Off-Canvas
el: Εκτός καμβά

en: Oldest
el: Το πιο παλιό

en: On
el: Επί

en: On All Pages
el: Σε όλες τις σελίδες

en: On Archive Product Pages
el: Στις σελίδες προϊόντων αρχειοθέτησης

en: On Backorders
el: Στις παραγγελίες

en: On Sale
el: Σε έκπτωση

en: Only %s item(s) left in stock.
el: Μόνο %s στοιχείο(α) έχει απομείνει στο απόθεμα.

en: Only Display 1 Time
el: Εμφάνιση μόνο 1 φορά

en: Only Show Buttons
el: Μόνο Εμφάνιση κουμπιών

en: Only Show one Shipping Method in Cart Page
el: Εμφάνιση μόνο μίας μεθόδου αποστολής στη σελίδα καλαθιού

en: Only effective for style 1, style 2(Images style : slide images), style 6 and style 7
el: Ισχύει μόνο για το στυλ 1, το στυλ 2 (Στυλ εικόνων: εικόνες διαφανειών), το στυλ 6 και το στυλ 7

en: Only format image accepted: JPG, JPEG, BMP, PNG, GIF
el: Αποδεκτή μόνο μορφή: JPG, JPEG, BMP, PNG ή GIF

en: Only format video accepted: MP4, AVI, MPEG, MOV
el: Αποδεκτή μόνο μορφή βίντεο: MP4, AVI, MPEG, MOV

en: Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
el: Μόνο οι συνδεδεμένοι πελάτες που έχουν αγοράσει αυτό το προϊόν μπορούν να αφήσουν κριτική.

en: Only show children of the current category
el: Εμφάνιση μόνο παιδιών της τρέχουσας κατηγορίας

en: Only show title product on one line if it is too long.
el: Εμφάνιση προϊόντος τίτλου μόνο σε μία γραμμή εάν είναι πολύ μεγάλη.

en: Only use for Accordion.
el: Χρησιμοποιήστε μόνο για Ακορντεόν.

en: Only use for Visual Composer Template.
el: Χρησιμοποιήστε μόνο για το πρότυπο Visual Composer.

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
el: Ωχ! Αυτή η σελίδα δεν μπορεί να βρεθεί.

en: Open
el: Ανοιξε

en: Open Cart Sidebar
el: Ανοίξτε την πλευρική γραμμή καλαθιού

en: Open Sidebar
el: Ανοίξτε την πλευρική γραμμή

en: Opp! please try to install the plugins here
el: Οπ! δοκιμάστε να εγκαταστήσετε τα πρόσθετα εδώ

en: Option Product Column Select To Display
el: Επιλογή στήλη προϊόντος Επιλέξτε Για εμφάνιση

en: Options Reset
el: Επαναφορά επιλογών

en: Options Updated
el: Επιλογές Ενημερώθηκαν

en: Or login with
el: Ή συνδεθείτε με

en: Order Complete
el: Παραγγελία ολοκληρώθηκε

en: Order Number
el: Αριθμός παραγγελίας

en: Order by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Order by - Top Filter Categories
el: Παραγγελία κατά - Κορυφαίες κατηγορίες φίλτρων

en: Ordering Mobile Menu
el: Μενού Παραγγελίας κινητού

en: Out of stock
el: Εκτός αποθέματος

en: Overflows: + 0.5 items
el: Υπερχειλίσεις: + 0,5 είδη

en: PAYMENT
el: ΠΛΗΡΩΜΗ

en: PREVIOUS
el: ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟΣ

en: Page view compare products
el: Προβολή σελίδας σύγκριση προϊόντων

en: Pages:
el: Σελίδες:

en: Pagination Layout
el: Διάταξη σελιδοποίησης

en: Palatino
el: Παλατίνο

en: Password
el: Κωδικός πρόσβασης

en: Password is required.
el: Απαιτείται κωδικός.

en: Pay
el: Πληρωμή

en: Payment Method
el: Μέθοδος πληρωμής

en: Payment Methods
el: μέθοδοι πληρωμής

en: Pe7s icons
el: εικονίδια Pe7s

en: Perfect
el: Τέλειος

en: Performance - Assets
el: Απόδοση - Περιουσιακά στοιχεία

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Phone incorrect format.
el: Εσφαλμένη μορφή τηλεφώνου.

en: Play Video
el: Παίξε το βίντεο

en: Please Install Yith WooCommerce Compare Plugin
el: Εγκαταστήστε το Yith WooCommerce Compare Plugin

en: Please click on the item you want to add to your site to do the Homepage.
el: Κάντε κλικ στο στοιχείο που θέλετε να προσθέσετε στον ιστότοπό σας για να κάνετε την αρχική σελίδα.

en: Please contact the administrator of this site for help.
el: Επικοινωνήστε με τον διαχειριστή αυτού του ιστότοπου για βοήθεια.

en: Please contact the plugin provider and ask them to package their plugin according to the WordPress guidelines.
el: Επικοινωνήστε με τον πάροχο των προσθηκών και ζητήστε του να συσκευάσει την προσθήκη σύμφωνα με τις οδηγίες του WordPress.

en: Please create Static Blocks (or Custom Block of Elementor Header & Footer Builder) and select here.
el: Δημιουργήστε Static Blocks (ή Custom Block of Elementor Header & Footer Builder) και επιλέξτε εδώ.

en: Please enter an address to continue.
el: Εισαγάγετε μια διεύθυνση για να συνεχίσετε.

en: Please fill in your details above to see available payment methods.
el: Συμπληρώστε τα στοιχεία σας παραπάνω για να δείτε τους διαθέσιμους τρόπους πληρωμής.

en: Please select some product options before adding this product to your cart.
el: Επιλέξτε ορισμένες επιλογές προϊόντων πριν προσθέσετε αυτό το προϊόν στο καλάθι σας.

en: Please verify your age to enter.
el: Επαληθεύστε την ηλικία σας για να εισέλθετε.

en: Please waiting in a few minutes, The process is running...
el: Περιμένετε σε λίγα λεπτά, η διαδικασία εκτελείται...

en: Please, Install Yith WooCommerce Compare Plugin!
el: Εγκαταστήστε το Yith WooCommerce Compare Plugin!

en: Plugin
el: Συνδέω

en: Plugin activated successfully.
el: Η προσθήκη ενεργοποιήθηκε με επιτυχία.

en: Plugin activation failed.
el: Η ενεργοποίηση της προσθήκης απέτυχε.

en: Plugin not activated. A higher version of %s is needed for this theme. Please update the plugin.
el: Η προσθήκη δεν είναι ενεργοποιημένη. Απαιτείται μια υψηλότερη έκδοση του %s για αυτό το θέμα. Ενημερώστε την προσθήκη.

en: Plus
el: Συν

en: Popular Keywords - (Header type 1, 2, 5, 7)
el: Δημοφιλείς λέξεις-κλειδιά - (Τύπος κεφαλίδας 1, 2, 5, 7)

en: Popular Searches:
el: Δημοφιλείς αναζητήσεις:

en: Popularity
el: Δημοτικότητα

en: Popup Background
el: Αναδυόμενο φόντο

en: Popup Background Color
el: Χρώμα φόντου αναδυόμενου παραθύρου

en: Popup Classical - Not use with Mobile App Simulation
el: Αναδυόμενο παράθυρο Classic - Δεν χρησιμοποιείται με Προσομοίωση εφαρμογών για κινητά

en: Popup Content
el: Αναδυόμενο περιεχόμενο

en: Popup Exit Intent
el: Αναδυόμενο παράθυρο Πρόθεση εξόδου

en: Popup Exit Intent Background Color
el: Χρώμα φόντου πρόθεσης εξόδου αναδυόμενου παραθύρου

en: Popup Exit Intent Content
el: Αναδυόμενο παράθυρο εξόδου από το περιεχόμενο πρόθεσης

en: Popup Exit Intent Width (Max)
el: Πλάτος πρόθεσης εξόδου αναδυόμενου παραθύρου (Μέγ.)

en: Popup Height
el: Ύψος αναδυόμενου παραθύρου

en: Popup Static Block
el: Στατικό μπλοκ αναδυόμενων παραθύρων

en: Popup Width
el: Πλάτος αναδυόμενου παραθύρου

en: Popup Your Order v1 - Not use with Mobile App Simulation
el: Αναδυόμενο παράθυρο Η παραγγελία σας v1 - Δεν χρησιμοποιείται με Προσομοίωση εφαρμογών για κινητά

en: Popup Your Order v2 - Not use with Mobile App Simulation
el: Αναδυόμενο παράθυρο Η παραγγελία σας v2 - Δεν χρησιμοποιείται με Προσομοίωση εφαρμογών για κινητά

en: Portfolio
el: Χαρτοφυλάκιο

en: Portfolio Columns
el: Στήλες χαρτοφυλακίου

en: Portfolio Comments
el: Σχόλια χαρτοφυλακίου

en: Portfolio Count
el: Αριθμός χαρτοφυλακίου

en: Position Account Icon
el: Εικονίδιο λογαριασμού θέσης

en: Position Filter Categories
el: Κατηγορίες φίλτρων θέσης

en: Position Filter Categories - Type 3
el: Κατηγορίες φίλτρων θέσης - Τύπος 3

en: Posts
el: Αναρτήσεις

en: Pre-Packaged
el: Συσκευασμένο προϊόν

en: Preload Fonts Icons
el: Προφόρτωση εικονιδίων γραμματοσειρών

en: Previous (arrow left)
el: Προηγούμενο (βέλος αριστερά)

en: Price
el: Τιμή

en: Price Color
el: Τιμή Χρώμα

en: Price font
el: Γραμματοσειρά τιμής

en: Price range size
el: Μέγεθος εύρους τιμών

en: Price:
el: Τιμή:

en: Price: Ascending
el: Τιμή: Αύξουσα

en: Price: Descending
el: Τιμή: Φθίνουσα

en: Primary Color
el: Πρωτεύον χρώμα

en: Proceed to checkout
el: Προχωρήστε στο ταμείο

en: Product
el: Προϊόν

en: Product Brands
el: Μάρκες προϊόντων

en: Product Card Styles
el: Στυλ καρτών προϊόντων

en: Product Categories
el: κατηγορίες προϊόντων

en: Product Column Icon Style
el: Στυλ εικονιδίου στήλης προϊόντος

en: Product Description Wrapper - Apply with Tabs Classic
el: Περιγραφή προϊόντος Περιτύλιγμα - Εφαρμογή με Tabs Classic

en: Product Global Options
el: Παγκόσμια Επιλογές Προϊόντος

en: Product Pagination
el: Σελιδοποίηση προϊόντος

en: Product Sidebar
el: Πλαϊνή γραμμή προϊόντος

en: Product Sidebar Position
el: Θέση πλευρικής γραμμής προϊόντος

en: Product Spacing
el: Διάστημα προϊόντων

en: Product added to cart successfully!
el: Το προϊόν προστέθηκε στο καλάθι με επιτυχία!

en: Product added to compare !
el: Το προϊόν προστέθηκε για σύγκριση!

en: Product added to wishlist successfully!
el: Το προϊόν προστέθηκε με επιτυχία στη λίστα επιθυμιών!

en: Product already exists in Compare list !
el: Το προϊόν υπάρχει ήδη στη λίστα σύγκρισης!

en: Product not already exists in Compare list !
el: Το προϊόν δεν υπάρχει ήδη στη λίστα σύγκρισης!

en: Product quantity
el: Ποσότητα προϊόντος

en: Product quantity updated successfully!
el: Η ποσότητα προϊόντος ενημερώθηκε με επιτυχία!

en: Product removed from wishlist successfully!
el: Το προϊόν αφαιρέθηκε από τη λίστα επιθυμιών με επιτυχία!

en: Product successfully removed!
el: Το προϊόν καταργήθηκε με επιτυχία!

en: Product title
el: Τίτλος προϊόντος

en: Products
el: Προϊόντα

en: Project Category
el: Κατηγορία Έργου

en: Project Name
el: Όνομα έργου

en: Promotion Gifts
el: Δώρα προώθησης

en: Promotion News
el: Ειδήσεις προώθησης

en: Public Coupons - Mini Cart (one per line)
el: Δημόσια κουπόνια - Μίνι καλάθι (ένα ανά γραμμή)

en: Published <span class="entry-date"><time class="entry-date" datetime="%1$s">%2$s</time></span> at <a href="%3$s" title="Link to full-size image">%4$s &times; %5$s</a> in <a href="%6$s" title="Return to %7$s" rel="gallery">%8$s</a>
el: Δημοσιεύτηκε <span class="entry-date"><time class="entry-date" datetime="%1$s">%2$s</time></span> στο <a href="%3$ s" title="Σύνδεσμος σε εικόνα πλήρους μεγέθους">%4$s &times; %5$s</a> σε <a href="%6$s" title="Return to %7$s" rel="gallery">%8$s</a>

en: Quantity
el: Ποσότητα

en: Quantity Input - Checkout Page
el: Εισαγωγή Ποσότητας - Σελίδα ολοκλήρωσης αγοράς

en: Quantity Input - Mini Cart
el: Εισαγωγή Ποσότητας - Μίνι Καλάθι

en: Query type
el: Τύπος ερωτήματος

en: Quick View
el: Γρήγορη ματιά

en: Quickview Layout
el: Διάταξη γρήγορης προβολής

en: Quickview Options
el: Επιλογές γρήγορης προβολής

en: Quotes
el: Εισαγωγικά

en: RETURN TO CART
el: ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ

en: RETURN TO INFORMATION
el: ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ

en: RETURN TO SHOP
el: ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΣΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ

en: RTL - Banner font
el: RTL - Γραμματοσειρά banner

en: RTL - Heading fonts (H1, H2, H3, H4, H5, H6)
el: RTL - Γραμματοσειρές επικεφαλίδων (H1, H2, H3, H4, H5, H6)

en: RTL - Main navigation
el: RTL - Κύρια πλοήγηση

en: RTL - Price font
el: RTL - Γραμματοσειρά τιμής

en: RTL - Select Custom Font
el: RTL - Επιλέξτε Προσαρμοσμένη γραμματοσειρά

en: RTL - Text fonts (paragraphs, etc..)
el: RTL - Γραμματοσειρές κειμένου (παράγραφοι κ.λπ..)

en: Rate&hellip;
el: Τιμή&hellip;

en: Rated %s out of 5
el: Αξιολόγηση %s από 5

en: Reach Free Shipping Effect - WooCommerce Advanced Free Shipping
el: Είσοδος δωρεάν αποστολής - WooCommerce Advanced Free Shipping

en: Read more
el: Διαβάστε περισσότερα

en: Readmore
el: Διαβάστε περισσότερα

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
el: Είστε έτοιμοι να δημοσιεύσετε την πρώτη σας ανάρτηση; <a href="%1$s">Ξεκινήστε εδώ</a>.

en: Recent Posts
el: Πρόσφατες δημοσιεύσεις

en: Recent Projects
el: πρόσφατες εργασίες

en: Recommend Turn Off to use Builder Mode
el: Προτείνετε Απενεργοποίηση για να χρησιμοποιήσετε τη λειτουργία δόμησης

en: Recommendation
el: Σύσταση

en: Recommended
el: Συνιστάται

en: Registered Users Are Allowed Only - Review Helpful
el: Επιτρέπονται μόνο οι εγγεγραμμένοι χρήστες - Χρήσιμη η κριτική

en: Registered users are allowed only.
el: Επιτρέπονται μόνο οι εγγεγραμμένοι χρήστες.

en: Related
el: Σχετίζεται με

en: Related Products
el: Σχετικά προϊόντα

en: Related | You may also like&hellip;
el: Σχετικά | Μπορεί να σου αρέσει επίσης&hellip;

en: Reload
el: Γεμίζω πάλι

en: Remember
el: Θυμάμαι

en: Remember me
el: Θυμήσου με

en: Remote file is incorrect size
el: Το απομακρυσμένο αρχείο έχει λανθασμένο μέγεθος

en: Remote file is too large, limit is %s
el: Το απομακρυσμένο αρχείο είναι πολύ μεγάλο, το όριο είναι %s

en: Remote server did not respond
el: Ο απομακρυσμένος διακομιστής δεν απάντησε

en: Remote server returned error response %1$d %2$s
el: Ο απομακρυσμένος διακομιστής επέστρεψε απόκριση σφάλματος %1$d %2$s

en: Remove
el: Αφαιρώ

en: Remove
el: Αφαιρώ

en: Remove %s from cart
el: Κατάργηση %s από το καλάθι

en: Remove this product
el: Αφαιρέστε αυτό το προϊόν

en: Removed all products from compare !
el: Καταργήθηκαν όλα τα προϊόντα από τη σύγκριση!

en: Removed product from compare !
el: Το προϊόν αφαιρέθηκε από τη σύγκριση!

en: Require ZIP file.
el: Απαιτείται αρχείο ZIP.

en: Required
el: Απαιτείται

en: Required Update not Available
el: Η απαιτούμενη ενημέρωση δεν είναι διαθέσιμη

en: Requires Update
el: Απαιτείται ενημέρωση

en: Requires WPML
el: Απαιτεί WPML

en: Requires WPML | FOX - Currency Switcher Professional for WooCommerce | CURCY - Multi Currency for WooCommerce
el: Απαιτεί WPML | FOX - Επαγγελματίας εναλλαγής νομισμάτων για WooCommerce | CURCY - Multi Currency για WooCommerce

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Reset WordPress plugin
el: Επαναφορά της προσθήκης WordPress

en: Results Ajax Search (Limit Products)
el: Αποτελέσματα αναζήτησης Ajax (Περιορισμός προϊόντων)

en: Results info in top
el: Πληροφορίες για τα αποτελέσματα στην κορυφή

en: Retina Logo
el: Λογότυπο Retina

en: Return to Cart
el: Επιστροφή στο Καλάθι

en: Return to Previous Page
el: Επιστροφή στην προηγούμενη σελίδα

en: Return to Required Plugins Installer
el: Επιστροφή στο Πρόγραμμα εγκατάστασης απαιτούμενων προσθηκών

en: Return to shop
el: Επιστροφή στο κατάστημα

en: Return to the Dashboard
el: Επιστρέψτε στον Πίνακα ελέγχου

en: Returning customer?
el: Επιστρέφων πελάτης?

en: Review Options
el: Επιλογές αναθεώρησης

en: Review Product By Images
el: Αξιολογήστε το προϊόν ανά εικόνες

en: Review Product by Images
el: Αξιολογήστε το προϊόν ανά εικόνες

en: Review Your Order
el: Ελέγξτε την παραγγελία σας

en: Reviews
el: Κριτικές

en: Right
el: σωστά

en: Right Sidebar
el: Δεξιά πλαϊνή γραμμή

en: Right Sidebar - Classic
el: Δεξιά πλαϊνή μπάρα - Κλασική

en: Right Sidebar - Off-canvas
el: Δεξιά πλευρική γραμμή - Εκτός καμβά

en: Right To Left
el: Δεξιά προς τα αριστερά

en: SELECT ALL HOMEPAGES
el: ΕΠΙΛΕΞΤΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΡΧΙΚΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ

en: SETUP YOUR ACCOUNT
el: ΡΥΘΜΙΣΤΕ ΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΣΑΣ

en: SHIPPING
el: ΑΠΟΣΤΟΛΗ

en: SIGN IN TO YOUR ACCOUNT
el: ΣΥΝΔΕΘΕΙΤΕ ΣΤΟ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΣΑΣ

en: START IMPORT SAMPLE DATA
el: ΕΝΑΡΞΗ ΕΙΣΑΓΩΓΗΣ ΔΕΙΓΜΑΤΩΝ ΔΕΔΟΜΕΝΩΝ

en: Sale
el: Πώληση

en: Sale Badge Color
el: Χρώμα σήματος πώλησης

en: Same as shipping address
el: Ίδιο με τη διεύθυνση αποστολής

en: Save
el: Αποθηκεύσετε

en: Save All Changes
el: Αποθήκευση όλων των αλλαγών

en: Scroll Images
el: Κύλιση εικόνων

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Search Anything After Submit
el: Αναζήτηση για οτιδήποτε μετά την υποβολή

en: Search Bar Effect
el: Εφέ γραμμής αναζήτησης

en: Search Options
el: Επιλογές αναζήτησης

en: Search Results for: %s
el: Αποτελέσματα αναζήτησης για: %s

en: Search here
el: Ψάξε εδώ

en: Search homepage ...
el: Αναζήτηση αρχικής σελίδας...

en: Search icon
el: Εικονίδιο αναζήτησης

en: Search..
el: Αναζήτηση..

en: See
el: Βλέπω

en: Seems like an error has occured. Please double check the imported data. If incorrect, please use %s and try again
el: Φαίνεται ότι έγινε σφάλμα. Ελέγξτε ξανά τα εισαγόμενα δεδομένα. Εάν είναι λάθος, χρησιμοποιήστε %s και δοκιμάστε ξανά

en: Select
el: Επιλέγω

en: Select Contact Form
el: Επιλέξτε Φόρμα Επικοινωνίας

en: Select Custom Font
el: Επιλέξτε Προσαρμοσμένη γραμματοσειρά

en: Select Options
el: Επιλέξτε Επιλογές

en: Select Options button to Quickview
el: Επιλέξτε το κουμπί Επιλογές για γρήγορη προβολή

en: Select an available coupon
el: Επιλέξτε ένα διαθέσιμο κουπόνι

en: Select category
el: Επιλέξτε Κατηγορία

en: Select page view Portfolio
el: Επιλέξτε χαρτοφυλάκιο προβολής σελίδας

en: Select page view compare
el: Επιλέξτε σύγκριση προβολής σελίδας

en: Select the Contact Form
el: Επιλέξτε τη Φόρμα Επικοινωνίας

en: Select the Footer Elementor
el: Επιλέξτε το Footer Elementor

en: Select the Footer Type
el: Επιλέξτε τον Τύπο υποσέλιδου

en: Select the Header Builder
el: Επιλέξτε το Εργαλείο δημιουργίας κεφαλίδων

en: Select the Header Elementor
el: Επιλέξτε το στοιχείο κεφαλίδας

en: Select the address that matches your card or payment method.
el: Επιλέξτε τη διεύθυνση που ταιριάζει με την κάρτα ή τον τρόπο πληρωμής σας.

en: Set Popup Repeat Time
el: Ρύθμιση χρόνου επανάληψης αναδυόμενων παραθύρων

en: Setup Theme Options
el: Ρύθμιση επιλογών θέματος

en: Share
el: Μερίδιο

en: Share icons
el: Κοινή χρήση εικονιδίων

en: Ship to
el: Αποστολή προς

en: Shipping
el: Αποστολή

en: Shipping Methods
el: Μέθοδοι Αποστολής

en: Shipping address
el: Διεύθυνση αποστολής

en: Shipping costs are calculated during checkout.
el: Τα έξοδα αποστολής υπολογίζονται κατά το ταμείο.

en: Shipping options will be updated during checkout.
el: Οι επιλογές αποστολής θα ενημερωθούν κατά το ταμείο.

en: Shipping to %s.
el: Αποστολή σε %s.

en: Shop
el: Κατάστημα

en: Shop Background Color
el: Χρώμα φόντου καταστήματος

en: Shop Sidebar
el: Πλαϊνή γραμμή καταστημάτων

en: Shop Sidebar Layout
el: Διάταξη πλευρικής γραμμής καταστήματος

en: Shop With Background Color
el: Αγορά με χρώμα φόντου

en: Shop Without Background Color
el: Αγορά χωρίς χρώμα φόντου

en: Shop order
el: Παραγγελία καταστήματος

en: Shopping Cart
el: Καλάθι αγορών

en: Shopping Cart - Options
el: Καλάθι αγορών - Επιλογές

en: Short description (Only use for Blog Grid layout)
el: Σύντομη περιγραφή (Χρήση μόνο για διάταξη πλέγματος ιστολογίου)

en: Show
el: προβολή

en: Show Mini Account
el: Εμφάνιση μίνι λογαριασμού

en: Show Mini Cart
el: Εμφάνιση μίνι καλαθιού

en: Show Mini Compare
el: Εμφάνιση Μίνι Σύγκριση

en: Show Mini Wishlist
el: Εμφάνιση Mini Wishlist

en: Show Multi
el: Εμφάνιση πολλαπλών

en: Show Notice
el: Εμφάνιση ειδοποίησης

en: Show Title In Line
el: Εμφάνιση τίτλου στη γραμμή

en: Show as Accordion
el: Εμφάνιση ως Ακορντεόν

en: Show default numbers items
el: Εμφάνιση στοιχείων προεπιλεγμένων αριθμών

en: Show hierarchy
el: Εμφάνιση ιεραρχίας

en: Show items (0 ~ All)
el: Εμφάνιση στοιχείων (0 ~ Όλα)

en: Show less
el: Δείξε λιγότερο

en: Show more ...
el: Δείτε περισσότερα ...

en: Show product counts
el: Εμφάνιση αριθμών προϊόντων

en: Showing %3$s - %2$s of %1$s media review | Showing %3$s - %2$s of %1$s media reviews
el[0]: Εμφάνιση %3$s - %2$s από %1$s κριτική πολυμέσων
el[1]: Εμφάνιση %3$s - %2$s από %1$s κριτική πολυμέσων

en: Showing %3$s - %2$s of %1$s review | Showing %3$s - %2$s of %1$s reviews
el[0]: Εμφάνιση κριτικής %3$s - %2$s από %1$s
el[1]: Εμφάνιση κριτικής %3$s - %2$s από %1$s

en: Shows a custom attribute in a widget which lets you narrow down the list of products when viewing product categories.
el: Εμφανίζει ένα προσαρμοσμένο χαρακτηριστικό σε ένα γραφικό στοιχείο που σας επιτρέπει να περιορίσετε τη λίστα των προϊόντων κατά την προβολή κατηγοριών προϊόντων.

en: Shows a price filter slider in a widget which lets you narrow down the list of shown products when viewing product categories.
el: Εμφανίζει ένα ρυθμιστικό φίλτρου τιμής σε ένα γραφικό στοιχείο που σας επιτρέπει να περιορίσετε τη λίστα των εμφανιζόμενων προϊόντων κατά την προβολή κατηγοριών προϊόντων.

en: Side
el: Πλευρά

en: Side Canvas
el: Πλαϊνός καμβάς

en: Sign in here
el: Συνδεθείτε εδώ

en: Simple
el: Απλός

en: Since your browser does not support JavaScript, or it is disabled, please ensure you click the %1$sUpdate Totals%2$s button before placing your order. You may be charged more than the amount stated above if you fail to do so.
el: Εφόσον το πρόγραμμα περιήγησής σας δεν υποστηρίζει JavaScript ή είναι απενεργοποιημένο, βεβαιωθείτε ότι έχετε κάνει κλικ στο κουμπί %1$sΕνημέρωση συνόλων%2$s προτού υποβάλετε την παραγγελία σας. Εάν δεν το κάνετε, ενδέχεται να χρεωθείτε περισσότερο από το ποσό που αναφέρεται παραπάνω.

en: Single Blog page
el: Ενιαία σελίδα ιστολογίου

en: Single Layout
el: Ενιαία διάταξη

en: Single Page
el: Μονή σελίδα

en: Single Product - Mobile - Top Navigation
el: Μονό Προϊόν - Κινητό - Κορυφαία Πλοήγηση

en: Single Product - Mobile - Top Navigation - Custom Tabs
el: Μεμονωμένο προϊόν - Κινητό - Πλοήγηση στην κορυφή - Προσαρμοσμένες καρτέλες

en: Single Product Layout
el: Διάταξη Ενιαίου Προϊόντος

en: Single Product Page
el: Σελίδα μεμονωμένου προϊόντος

en: Single Row
el: Μονή σειρά

en: Single Thumbnail
el: Μεμονωμένη μικρογραφία

en: Site Background Color - Boxed Layout
el: Χρώμα φόντου τοποθεσίας - Διάταξη σε πλαίσιο

en: Site Background Image - Boxed Layout
el: Εικόνα φόντου τοποθεσίας - Διάταξη σε πλαίσιο

en: Site Layout
el: Διάταξη τοποθεσίας

en: Skip Load - Files CSS - Checkin it if you don't want your site call
el: Παράλειψη φόρτωσης - Αρχεία CSS - Ελέγξτε εάν δεν θέλετε την κλήση του ιστότοπού σας

en: Slide
el: Ολίσθηση

en: Slide Images
el: Εικόνες διαφανειών

en: Slide Show
el: Παρουσίαση

en: Slide Up-Down
el: Σύρετε επάνω-Κάτω

en: Small
el: Μικρό

en: Small Spacing
el: Μικρή απόσταση

en: Sold By:
el: Πουλήθηκε από:

en: Sold Out
el: Εξαντλημένα

en: Solid
el: Στερεός

en: Something went wrong with the plugin API.
el: Κάτι πήγε στραβά με το API της προσθήκης.

en: Sorry but your import failed. Most likely, it cannot work with your webhost. You will have to ask your webhost to increase your PHP max_execution_time (or any other webserver timeout to at least 300 secs) and memory_limit (to at least 196M) temporarily.
el: Λυπούμαστε αλλά η εισαγωγή σας απέτυχε. Πιθανότατα, δεν μπορεί να λειτουργήσει με τον webhost σας. Θα πρέπει να ζητήσετε από τον οικοδεσπότη ιστού σας να αυξήσει προσωρινά το μέγιστο_execution_time PHP (ή οποιοδήποτε άλλο χρονικό όριο λήξης διακομιστή ιστού σε τουλάχιστον 300 δευτερόλεπτα) και το memory_limit (σε τουλάχιστον 196M).

en: Sorry there was a problem removing this coupon.
el: Λυπούμαστε, παρουσιάστηκε πρόβλημα κατά την αφαίρεση αυτού του κουπονιού.

en: Sorry, Maybe product empty in stock.
el: Λυπούμαστε, ίσως το προϊόν είναι κενό σε απόθεμα.

en: Sorry, Product is not existing.
el: Λυπούμαστε, το προϊόν δεν υπάρχει.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
el: Λυπούμαστε, αλλά τίποτα δεν ταιριάζει με τους όρους αναζήτησής σας. Παρακαλώ δοκιμάστε ξανά με κάποιες διαφορετικές λέξεις-κλειδιά.

en: Sorry, but the page you are looking for is not found. Please, make sure you have typed the current URL.
el: Λυπούμαστε, αλλά η σελίδα που ψάχνετε δεν βρέθηκε. Βεβαιωθείτε ότι έχετε πληκτρολογήσει την τρέχουσα διεύθυνση URL.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
el: Λυπούμαστε, φαίνεται ότι δεν υπάρχουν διαθέσιμοι τρόποι πληρωμής. Επικοινωνήστε μαζί μας εάν χρειάζεστε βοήθεια ή θέλετε να κάνετε εναλλακτικές ρυθμίσεις.

en: Sorry, no products matched your selection. Please choose a different combination.
el: Λυπούμαστε, κανένα προϊόν δεν ταιριάζει με την επιλογή σας. Επιλέξτε διαφορετικό συνδυασμό.

en: Sorry, there has been an error.
el: Λυπούμαστε, υπήρξε σφάλμα.

en: Sorry, this product is unavailable. Please choose a different combination.
el: Λυπούμαστε, αυτό το προϊόν δεν είναι διαθέσιμο. Επιλέξτε διαφορετικό συνδυασμό.

en: Sorry. No results match your search.
el: Συγνώμη. Δεν υπάρχουν αποτελέσματα που να αντιστοιχούν στην αναζήτησή σας.

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Source
el: Πηγή

en: Spend %s more to reach <strong>FREE SHIPPING!</strong> <a class="continue-cart hide-in-cart-sidebar" href="%s" title="Continue Shopping">Continue Shopping</a>
el: Ξοδέψτε %s περισσότερα για να φτάσετε σε <strong>ΔΩΡΕΑΝ ΑΠΟΣΤΟΛΗ!</strong> <a class="continue-cart hide-in-cart-sidebar" href="%s" title="Continue Shopping">Συνεχίστε τις αγορές</a >

en: Standard
el: Πρότυπο

en: Start typing ...
el: Ξεκινήστε να πληκτρολογείτε...

en: Status
el: Κατάσταση

en: Step 1: Install Plugins
el: Βήμα 1: Εγκατάσταση προσθηκών

en: Step 2: Choose Homepage Layout
el: Βήμα 2: Επιλέξτε Διάταξη αρχικής σελίδας

en: Step 3: Import Content
el: Βήμα 3: Εισαγωγή περιεχομένου

en: Step Change
el: Βήμα Αλλαγή

en: Sticky
el: Κολλώδης

en: Sticky Add To Cart
el: Sticky Προσθήκη στο καλάθι

en: Sticky Add To Cart In Mobile
el: Sticky Προσθήκη στο καλάθι στο κινητό

en: Sticky Logo
el: Κολλώδες λογότυπο

en: Sticky Logo Options
el: Επιλογές κολλώδους λογότυπου

en: Sticky Sidebar
el: Κολλώδης πλευρική γραμμή

en: Stock Progress Bar
el: Γραμμή προόδου μετοχών

en: Store Closed
el: Κατάστημα κλειστό

en: Store Header Template
el: Πρότυπο κεφαλίδας καταστήματος

en: Store Open
el: Κατάστημα ανοιχτό

en: Store Sidebar Position
el: Θέση πλευρικής γραμμής αποθήκευσης

en: Store is Closed
el: Το κατάστημα είναι κλειστό

en: Store is Open
el: Το κατάστημα είναι ανοιχτό

en: Style
el: Στυλ

en: Style and Colors
el: Στυλ και Χρώματα

en: Subcategories:
el: Υποκατηγορίες:

en: Submit
el: υποβάλλουν

en: Subtotal
el: ΜΕΡΙΚΟ ΣΥΝΟΛΟ

en: Subtotal for Item - Mini Cart
el: Μερικό σύνολο για αντικείμενο - Μίνι καλάθι

en: Subtotal&nbsp;&nbsp;&nbsp;
el: ΜΕΡΙΚΟ ΣΥΝΟΛΟ&nbsp;&nbsp;&nbsp;

en: Success Color
el: Χρώμα επιτυχίας

en: Successfully added to your cart.
el: Προστέθηκε με επιτυχία στο καλάθι σας.

en: Suggested Keywords - (Header type 1, 2, 5, 7)
el: Προτεινόμενες λέξεις-κλειδιά - (Τύπος κεφαλίδας 1, 2, 5, 7)

en: Support Font Icons
el: Υποστήριξη εικονιδίων γραμματοσειράς

en: Support Search By SKU
el: Υποστήριξη αναζήτησης κατά SKU

en: Support Upload ICO medias
el: Υποστήριξη Μεταφόρτωση μέσων ICO

en: Support Upload SVG medias
el: Υποστήριξη Μεταφόρτωση μέσων SVG

en: Sync
el: Συγχρονισμός

en: Tab Global
el: Καρτέλα Παγκόσμια

en: Tablet Columns
el: Στήλες tablet

en: Tabs Align
el: Ευθυγράμμιση καρτελών

en: Tabs Background color
el: Καρτέλες Χρώμα φόντου

en: Tabs Layouts
el: Διατάξεις καρτελών

en: Tabs text color
el: Χρώμα κειμένου καρτελών

en: Tag Archives: %s
el: Αρχεία ετικετών: %s

en: Tagged %1$s
el: Με ετικέτα %1$s

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Tags info
el: Ετικέτες πληροφορίες

en: Tahoma, Geneva
el: Tahoma, Γενεύη

en: Taxonomy:
el: Ταξινομία:

en: Text Align
el: Στοίχιση κειμένου

en: Text Color
el: Χρώμα κειμένου

en: Text Promotion Color
el: Χρώμα προώθησης κειμένου

en: Text fonts (paragraphs, etc..)
el: Γραμματοσειρές κειμένου (παράγραφοι, κ.λπ..)

en: Thank you!
el: Σας ευχαριστώ!

en: The Block Under Header
el: Το μπλοκ κάτω από την κεφαλίδα

en: The Block beside Logo in Header Type 2
el: Το μπλοκ δίπλα στο λογότυπο στον τύπο κεφαλίδας 2

en: The Block beside Main menu in Header Type 4, 6
el: Το Μπλοκ δίπλα στο Κύριο μενού στον Τύπο κεφαλίδας 4, 6

en: The block editor from managing widgets
el: Ο επεξεργαστής μπλοκ από τη διαχείριση γραφικών στοιχείων

en: The export file could not be found at <code>%s</code>. It is likely that this was caused by a permissions problem.
el: Δεν ήταν δυνατή η εύρεση του αρχείου εξαγωγής στο <code>%s</code>. Είναι πιθανό ότι αυτό προκλήθηκε από πρόβλημα αδειών.

en: The file does not exist, please try again.
el: Το αρχείο δεν υπάρχει, δοκιμάστε ξανά.

en: The file you are trying to upload is not a .zip file. Please try again.
el: Το αρχείο που προσπαθείτε να ανεβάσετε δεν είναι αρχείο .zip. ΠΑΡΑΚΑΛΩ προσπαθησε ξανα.

en: The following plugin needs to be updated to its latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s. | The following plugins need to be updated to their latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s.
el[0]: Η ακόλουθη προσθήκη πρέπει να ενημερωθεί στην πιο πρόσφατη έκδοσή της για να διασφαλιστεί η μέγιστη συμβατότητα με αυτό το θέμα: %1$s.
el[1]: Οι ακόλουθες προσθήκες πρέπει να ενημερωθούν στην πιο πρόσφατη έκδοσή τους για να διασφαλιστεί η μέγιστη συμβατότητα με αυτό το θέμα: %1$s.

en: The following plugin was activated successfully:
el: Η ακόλουθη προσθήκη ενεργοποιήθηκε με επιτυχία:

en: The following recommended plugin is currently inactive: %1$s. | The following recommended plugins are currently inactive: %1$s.
el[0]: Η παρακάτω προτεινόμενη προσθήκη είναι αυτήν τη στιγμή ανενεργή: %1$s.
el[1]: Οι παρακάτω προτεινόμενες προσθήκες είναι αυτήν τη στιγμή ανενεργές: %1$s.

en: The following required plugin is currently inactive: %1$s. | The following required plugins are currently inactive: %1$s.
el[0]: Η παρακάτω απαιτούμενη προσθήκη είναι αυτήν τη στιγμή ανενεργή: %1$s.
el[1]: Οι ακόλουθες απαιτούμενες προσθήκες είναι αυτήν τη στιγμή ανενεργές: %1$s.

en: The installation and activation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
el: Η διαδικασία εγκατάστασης και ενεργοποίησης ξεκινά. Αυτή η διαδικασία μπορεί να διαρκέσει λίγο σε ορισμένους οικοδεσπότες, γι' αυτό να είστε υπομονετικοί.

en: The installation of %1$s failed.
el: Η εγκατάσταση του %1$s απέτυχε.

en: The installation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
el: Η διαδικασία εγκατάστασης ξεκινά. Αυτή η διαδικασία μπορεί να διαρκέσει λίγο σε ορισμένους οικοδεσπότες, γι' αυτό να είστε υπομονετικοί.

en: The max-width of your site will be INPUT + 1200 (pixel).
el: Το μέγιστο πλάτος του ιστότοπού σας θα είναι INPUT + 1200 (pixel).

en: The maximum spend for this coupon is&nbsp;%s
el: Η μέγιστη δαπάνη για αυτό το κουπόνι είναι&nbsp;%s

en: The minimum spend for this coupon is&nbsp;%s
el: Η ελάχιστη δαπάνη για αυτό το κουπόνι είναι&nbsp;%s

en: The mobile top navigation will only appears when the website is in mobile app mode
el: Η πλοήγηση στο επάνω μέρος για κινητά θα εμφανίζεται μόνο όταν ο ιστότοπος βρίσκεται σε λειτουργία εφαρμογής για κινητά

en: The page location you are viewing is marked with
el: Η τοποθεσία της σελίδας με την οποία προβάλλετε επισημαίνεται

en: The remote plugin package consists of more than one file, but the files are not packaged in a folder.
el: Το πακέτο απομακρυσμένων προσθηκών αποτελείται από περισσότερα από ένα αρχεία, αλλά τα αρχεία δεν συσκευάζονται σε φάκελο.

en: The remote plugin package does not contain a folder with the desired slug and renaming did not work.
el: Το πακέτο απομακρυσμένων προσθηκών δεν περιέχει φάκελο με την επιθυμητή γυμνοσάλιαγκα και η μετονομασία δεν λειτούργησε.

en: The tag cloud will not be displayed since there are no taxonomies that support the tag cloud widget.
el: Το σύννεφο ετικετών δεν θα εμφανίζεται καθώς δεν υπάρχουν ταξινομίες που να υποστηρίζουν το γραφικό στοιχείο σύννεφο ετικετών.

en: The time unit in the line is calculated in hours and must be greater than 0. EX: 24, 32, 48,..
el: Η μονάδα χρόνου στη γραμμή υπολογίζεται σε ώρες και πρέπει να είναι μεγαλύτερη από 0. EX: 24, 32, 48,..

en: Theme Options
el: επιλογές θέματος

en: Theme Setup
el: Ρύθμιση θέματος

en: Theme has not been installed or enabled Wishlist Feature.
el: Το θέμα δεν έχει εγκατασταθεί ή ενεργοποιηθεί η λειτουργία Wishlist.

en: There are no media reviews yet.
el: Δεν υπάρχουν ακόμα κριτικές μέσων.

en: There are no reviews yet.
el: Δεν υπάρχουν σχόλια ακόμη.

en: There are no shipping options available. Please ensure that your address has been entered correctly, or contact us if you need any help.
el: Δεν υπάρχουν διαθέσιμες επιλογές αποστολής. Βεβαιωθείτε ότι η διεύθυνσή σας έχει εισαχθεί σωστά ή επικοινωνήστε μαζί μας εάν χρειάζεστε βοήθεια.

en: There are one or more required or recommended plugins to install, update or activate.
el: Υπάρχουν ένα ή περισσότερα απαιτούμενα ή προτεινόμενα πρόσθετα για εγκατάσταση, ενημέρωση ή ενεργοποίηση.

en: There is <span class="primary-color"> %s item</span> in your cart. | There are <span class="primary-color"> %s items</span> in your cart.
el[0]: Υπάρχει <span class="primary-color"> %s στοιχείο</span> στο καλάθι σας.
el[1]: Υπάρχουν <span class="primary-color"> %s στοιχεία</span> στο καλάθι σας.

en: There is an update available for: %1$s. | There are updates available for the following plugins: %1$s.
el[0]: Υπάρχει διαθέσιμη ενημέρωση για: %1$s.
el[1]: Υπάρχουν διαθέσιμες ενημερώσεις για τις ακόλουθες προσθήκες: %1$s.

en: There was an error when reading this WXR file
el: Παρουσιάστηκε σφάλμα κατά την ανάγνωση αυτού του αρχείου WXR

en: This WXR file (version %s) may not be supported by this version of the importer. Please consider updating.
el: Αυτό το αρχείο WXR (έκδοση %s) ενδέχεται να μην υποστηρίζεται από αυτήν την έκδοση του εισαγωγέα. Εξετάστε το ενδεχόμενο ενημέρωσης.

en: This does not appear to be a WXR file, missing/invalid WXR version number
el: Αυτό δεν φαίνεται να είναι αρχείο WXR, λείπει/μη έγκυρος αριθμός έκδοσης WXR

en: This field is required.
el: Αυτό το πεδίο είναι υποχρεωτικό.

en: This plugin needs to be updated to be compatible with your theme.
el: Αυτό το πρόσθετο πρέπει να ενημερωθεί για να είναι συμβατό με το θέμα σας.

en: This theme recommends the following plugin: %1$s. | This theme recommends the following plugins: %1$s.
el[0]: Αυτό το θέμα προτείνει την ακόλουθη προσθήκη: %1$s.
el[1]: Αυτό το θέμα προτείνει τις ακόλουθες προσθήκες: %1$s.

en: This theme requires the following plugin: %1$s. | This theme requires the following plugins: %1$s.
el[0]: Αυτό το θέμα απαιτεί την ακόλουθη προσθήκη: %1$s.
el[1]: Αυτό το θέμα απαιτεί τις ακόλουθες προσθήκες: %1$s.

en: This width applies to desktops and medium screens (screens with a width smaller than the width you are setting will automatically have a width of 90% of the full screen).
el: Αυτό το πλάτος ισχύει για επιτραπέζιους υπολογιστές και μεσαίες οθόνες (οθόνες με πλάτος μικρότερο από το πλάτος που ρυθμίζετε θα έχουν αυτόματα πλάτος 90% της πλήρους οθόνης).

en: This wizard will set up your theme, install plugins, import content. It is optional & should take only a few minutes.
el: Αυτός ο οδηγός θα ρυθμίσει το θέμα σας, θα εγκαταστήσει πρόσθετα, θα εισαγάγει περιεχόμενο. Είναι προαιρετικό και χρειάζεται μόνο λίγα λεπτά.

en: Thumbnail Layout
el: Διάταξη μικρογραφιών

en: Time ago
el: Καιρό πριν

en: Tiny
el: Μικροσκοπικός

en: Title
el: Τίτλος

en: Title:
el: Τίτλος:

en: To Activate <span class="count">(%s)</span> | To Activate <span class="count">(%s)</span>
el[0]: Για ενεργοποίηση <span class="count">(%s)</span>
el[1]: Για ενεργοποίηση <span class="count">(%s)</span>

en: To Install <span class="count">(%s)</span> | To Install <span class="count">(%s)</span>
el[0]: Για εγκατάσταση <span class="count">(%s)</span>
el[1]: Για εγκατάσταση <span class="count">(%s)</span>

en: To make it easier for you to edit and save the imported content, you may want to reassign the author of the imported item to an existing user of this site. For example, you may want to import all the entries as <code>admin</code>s entries.
el: Για να διευκολύνετε την επεξεργασία και την αποθήκευση του εισαγόμενου περιεχομένου, μπορεί να θέλετε να εκχωρήσετε εκ νέου τον συγγραφέα του εισαγόμενου στοιχείου σε έναν υπάρχοντα χρήστη αυτού του ιστότοπου. Για παράδειγμα, μπορεί να θέλετε να εισαγάγετε όλες τις καταχωρήσεις ως καταχωρήσεις <code>admin</code>.

en: Toggle Icon
el: Εναλλαγή εικονιδίου

en: Toggle Sidebar
el: Εναλλαγή πλευρικής γραμμής

en: Toggle Top Bar
el: Εναλλαγή επάνω γραμμής

en: Toggle Top Bar - Initialize
el: Εναλλαγή επάνω γραμμής - Εκκίνηση

en: Toggle Widget Content
el: Εναλλαγή περιεχομένου γραφικών στοιχείων

en: Toggle Widget Content - Always Close
el: Εναλλαγή Περιεχομένου Widget - Πάντα Κλείσιμο

en: Toggle fullscreen
el: Λειτουργεία πλήρους οθόνης

en: Top
el: Μπλουζα

en: Top Bar Content
el: Κορυφαίο περιεχόμενο μπαρ

en: Top Bar Limit widgets to Show More
el: Κορυφαία γραμμή Περιορίστε τα γραφικά στοιχεία για εμφάνιση περισσότερων

en: Top Bar Options
el: Επιλογές επάνω γραμμής

en: Top Bar Promotion News
el: Κορυφαία Νέα Προώθηση Μπαρ

en: Top Bar Promotion News Auto Scroll
el: Αυτόματη κύλιση ειδήσεων προώθησης κορυφαίας γραμμής

en: Top Bar Promotion News Scroll Direction
el: Κορυφαία Προώθηση Ειδήσεων Κατεύθυνση κύλισης

en: Top Bar Type 2
el: Top Bar Τύπος 2

en: Top Filter Categories
el: Κορυφαίες κατηγορίες φίλτρων

en: Top Menu - Only show level 1
el: Κορυφαίο μενού - Εμφάνιση μόνο επιπέδου 1

en: Top To Bottom
el: Από πάνω προς τα κάτω

en: Topbar Background
el: Φόντο Topbar

en: Topbar Text color
el: Χρώμα κειμένου επάνω γραμμής

en: Topbar Text color hover
el: Τοποθετήστε το δείκτη του ποντικιού χρώματος κειμένου επάνω γραμμής

en: Total
el: Σύνολο

en: Trackbacks are closed, but you can <a class="comment-link" href="#respond" title="Post a comment">post a comment</a>.
el: Τα trackbacks είναι κλειστά, αλλά μπορείτε να <a class="comment-link" href="#respond" title="Post a comment">να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο</a>.

en: Transfer Theme Options Data
el: Μεταφορά δεδομένων επιλογών θέματος

en: Transition Loading
el: Φόρτωση μετάβασης

en: Turn Off Sidebar on Mobile Device
el: Απενεργοποιήστε την πλευρική γραμμή σε φορητή συσκευή

en: Turn off auto close form after Login/Register
el: Απενεργοποιήστε τη φόρμα αυτόματου κλεισίματος μετά την Είσοδο/Εγγραφή

en: Type
el: Τύπος

en: Type Font
el: Πληκτρολογήστε Γραμματοσειρά

en: Type Show
el: Πληκτρολογήστε Εμφάνιση

en: Type of Template
el: Τύπος προτύπου

en: Typography
el: Τυπογραφία

en: Uncategorized Product
el: Προϊόν χωρίς κατηγορία

en: Unfortunately <strong>we do not ship %s</strong>. Please enter an alternative shipping address.
el: Δυστυχώς <strong>δεν αποστέλλουμε %s</strong>. Εισαγάγετε μια εναλλακτική διεύθυνση αποστολής.

en: Unfortunately your order cannot be processed as the originating bank/merchant has declined your transaction. Please attempt your purchase again.
el: Δυστυχώς, η παραγγελία σας δεν μπορεί να διεκπεραιωθεί, καθώς η αρχική τράπεζα/έμπορος απέρριψε τη συναλλαγή σας. Δοκιμάστε ξανά την αγορά σας.

en: Unknown
el: Αγνωστος

en: Unlimited
el: Απεριόριστος

en: Update
el: Εκσυγχρονίζω

en: Update %2$s
el: Ενημέρωση %2$s

en: Update Available <span class="count">(%s)</span> | Update Available <span class="count">(%s)</span>
el[0]: Διαθέσιμη ενημέρωση <span class="count">(%s)</span>
el[1]: Διαθέσιμη ενημέρωση <span class="count">(%s)</span>

en: Update Cart
el: Ενημέρωση καλαθιού

en: Update Required
el: Απαιτείται αναβάθμιση

en: Update recommended
el: Συνιστάται ενημέρωση

en: Update totals
el: Ενημέρωση συνόλων

en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
el: Ενημέρωση προσθήκης %1$s (%2$d/%3$d)

en: Updating Plugin: %s
el: Ενημέρωση προσθήκης: %s

en: Upgrade message from the plugin author:
el: Μήνυμα αναβάθμισης από τον συντάκτη της προσθήκης:

en: Upgrade your version of WordPress for full media support.
el: Αναβαθμίστε την έκδοση του WordPress για πλήρη υποστήριξη μέσων.

en: Upload
el: Μεταφόρτωση

en: Upload Custom Font
el: Μεταφόρτωση προσαρμοσμένης γραμματοσειράς

en: Upload new custom font success!
el: Επιτυχία μεταφόρτωσης νέας προσαρμοσμένης γραμματοσειράς!

en: Upload photos
el: Ανεβάστε φωτογραφίες

en: Upload video | Upload videos
el[0]: Ανεβάστε βίντεο
el[1]: Ανεβάστε βίντεο

en: Use a different billing address
el: Χρησιμοποιήστε διαφορετική διεύθυνση χρέωσης

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Username is required.
el: Απαιτείται όνομα χρήστη.

en: Username or email
el: Ονομα χρήστη ή διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομίου

en: VIEW DETAIL
el: ΔΕΙΤΕ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ

en: Valid until
el: Ισχύει μέχρι

en: Variants Badge Color
el: Χρώμα σήματος παραλλαγών

en: Verdana, Geneva
el: Verdana, Γενεύη

en: Verified
el: Επαληθεύτηκε

en: Version
el: Εκδοχή

en: Vertical
el: Κατακόρυφος

en: Vertical Menu
el: Κάθετο Μενού

en: Vertical Menu > Main Menu
el: Κάθετο μενού > Κύριο μενού

en: Vertical Menu Background - Focus
el: Φόντο κάθετου μενού - εστίαση

en: Vertical Menu Background - Focus - Sticky
el: Φόντο κάθετου μενού - Εστίαση - Κολλώδες

en: Vertical Menu Text Color - Focus
el: Χρώμα κειμένου κάθετου μενού - Εστίαση

en: Vertical Menu Text Color - Focus - Sticky
el: Χρώμα κειμένου κάθετου μενού - Εστίαση - Κολλώδες

en: Vertical Root Level - Limit
el: Κάθετο επίπεδο ρίζας - Όριο

en: Vertical Root Level - Parent - 0
el: Κάθετο επίπεδο ρίζας - γονικό - 0

en: Very poor
el: Πολύ φτωχό

en: Video Badge Color
el: Χρώμα σήματος βίντεο

en: Videos
el: Βίντεο

en: Vietnamese
el: Βιετναμέζικο

en: View
el: Θέα

en: View Product Information
el: Προβολή πληροφοριών προϊόντος

en: View all posts by %s
el: Προβολή όλων των αναρτήσεων από %s

en: View cart
el: Προβολή καλαθιού

en: View more
el: Δείτε περισσότερα

en: View the promotion gifts
el: Δείτε τα δώρα προσφοράς

en: View your website
el: Δείτε τον ιστότοπό σας

en: Visit Store
el: Επισκεφθείτε το κατάστημα

en: WPBakery - Homepage List
el: WPBakery - Λίστα αρχικής σελίδας

en: Warning- This options panel will not work properly without javascript!
el: Προειδοποίηση- Αυτός ο πίνακας επιλογών δεν θα λειτουργήσει σωστά χωρίς javascript!

en: Weekly Store Timing
el: Εβδομαδιαίος χρόνος καταστήματος

en: Welcome
el: καλως ΗΡΘΑΤΕ

en: When this option is enabled, all custom tabs will be displayed
el: Όταν αυτή η επιλογή είναι ενεργοποιημένη, θα εμφανίζονται όλες οι προσαρμοσμένες καρτέλες

en: When you move your mouse outside the page you are interacting with, there will be a pop-up window containing the information you selected in the section (Popup Exit Intent Content).
el: Όταν μετακινείτε το ποντίκι σας έξω από τη σελίδα με την οποία αλληλεπιδράτε, θα εμφανιστεί ένα αναδυόμενο παράθυρο που θα περιέχει τις πληροφορίες που επιλέξατε στην ενότητα (Περιεχόμενο πρόθεσης εξόδου αναδυόμενου παραθύρου).

en: Where You Are
el: Εκεί που είσαι

en: Wide
el: Πλατύς

en: Widget Options
el: Επιλογές widget

en: Width - Logo
el: Πλάτος - Λογότυπο

en: Width - Mobile Logo
el: Width - Λογότυπο κινητού

en: Width - Sticky Logo
el: Πλάτος - Κολλώδες λογότυπο

en: Width full side
el: Πλάτος πλήρης πλευρά

en: Wishlist
el: Λίστα επιθυμιών

en: Wishlist Options
el: Επιλογές λίστας επιθυμιών

en: Wishlist Page
el: Σελίδα λίστας επιθυμιών

en: Wishlist Sidebar Layout
el: Διάταξη πλευρικής γραμμής επιθυμιών

en: With Background
el: με φόντο

en: With or Without Background.
el: Με ή χωρίς φόντο.

en: Without Background - Default use Background Color
el: Χωρίς φόντο - Προεπιλεγμένη χρήση Χρώμα φόντου

en: Without Border Wrapper
el: Χωρίς περιτύλιγμα

en: WooCommerce Tabs - Options
el: Καρτέλες WooCommerce - Επιλογές

en: WooCommerce Tabs - Read more / Show less (Mobile App - Simulator)
el: Καρτέλες WooCommerce - Διαβάστε περισσότερα / Εμφάνιση λιγότερων (Εφαρμογή για κινητά - Προσομοιωτής)

en: WooCommerce Tabs Off - Canvas in Mobile (Not use Mobile App - Simulator)
el: Οι καρτέλες WooCommerce είναι απενεργοποιημένες - Καμβάς σε κινητά (Μη χρήση εφαρμογής για κινητά - Προσομοιωτής)

en: WooCommerce Tools
el: Εργαλεία WooCommerce

en: WordPress Repository
el: Αποθετήριο WordPress

en: Working...
el: Εργαζόμενος...

en: Write a review
el: Γράψτε μια κριτική

en: Yearly Archives: %s
el: Ετήσια αρχεία: %s

en: Yes
el: Ναί

en: Yes, Please!
el: Ναι παρακαλώ!

en: You are implementing an unavailable function.
el: Υλοποιείτε μια μη διαθέσιμη λειτουργία.

en: You are trying to make an invalid request.
el: Προσπαθείτε να υποβάλετε ένα μη έγκυρο αίτημα.

en: You can tranfer the saved options data between different installs by copying the text inside the text box. To import data from another install, replace the data in the text box with the one from another install and click "Import Options".
el: Μπορείτε να μεταφέρετε τα αποθηκευμένα δεδομένα επιλογών μεταξύ διαφορετικών εγκαταστάσεων αντιγράφοντας το κείμενο μέσα στο πλαίσιο κειμένου. Για να εισαγάγετε δεδομένα από άλλη εγκατάσταση, αντικαταστήστε τα δεδομένα στο πλαίσιο κειμένου με αυτά από άλλη εγκατάσταση και κάντε κλικ στο "Επιλογές εισαγωγής".

en: You can use the two buttons below to backup your current options, and then restore it back at a later time. This is useful if you want to experiment on the options but would like to keep the old settings in case you need it back.
el: Μπορείτε να χρησιμοποιήσετε τα δύο κουμπιά παρακάτω για να δημιουργήσετε αντίγραφα ασφαλείας των τρεχουσών επιλογών σας και στη συνέχεια να τα επαναφέρετε αργότερα. Αυτό είναι χρήσιμο εάν θέλετε να πειραματιστείτε με τις επιλογές, αλλά θέλετε να διατηρήσετε τις παλιές ρυθμίσεις σε περίπτωση που το χρειαστείτε ξανά.

en: You may also like&hellip;
el: Μπορεί να σου αρέσει επίσης&hellip;

en: You may be interested in&hellip;
el: Μπορεί να σας ενδιαφέρει&hellip;

en: You must be %1$slogged in%2$s to post a review.
el: Πρέπει να έχετε %1$s συνδεδεμένο %2$s για να δημοσιεύσετε μια κριτική.

en: You must be 18 years of age or older to view page.
el: Πρέπει να είστε 18 ετών και άνω για να δείτε τη σελίδα.

en: You must be logged in to checkout.
el: Πρέπει να είστε συνδεδεμένοι για την ολοκλήρωση αγοράς.

en: Your Order
el: Παραγγελία σας

en: Your access is restricted because of your age.
el: Η πρόσβασή σας είναι περιορισμένη λόγω της ηλικίας σας.

en: Your cart is currently empty.
el: Το καλάθι σας είναι άδειο.

en: Your cart is currently empty.<span class="nasa-extra-empty">Before proceed to checkout you must add some products to shopping cart.<br />You will find a lot of interesting products on our "Shop" page.</span>
el: Το καλάθι σας είναι άδειο.<span class="nasa-extra-empty">Πριν προχωρήσετε στο ταμείο, πρέπει να προσθέσετε ορισμένα προϊόντα στο καλάθι αγορών.<br />Θα βρείτε πολλά ενδιαφέροντα προϊόντα στη σελίδα "Κατάστημα". </span>

en: Your checkout time has expired.
el: Ο χρόνος αγοράς σας έχει λήξει.

en: Your comment is awaiting moderation.
el: Το σχόλιό σας αναμένει εποπτεία.

en: Your order notes saved.
el: Οι σημειώσεις της παραγγελίας σας αποθηκεύτηκαν.

en: Your rating
el: Η βαθμολογία σας

en: Your review
el: Η δικιά σου κριτική

en: Your review *
el: Η κριτική σας *

en: Your review has been submitted
el: Η κριτική σας έχει υποβληθεί

en: Your theme has been all setup. Enjoy your new theme.
el: Το θέμα σας έχει ρυθμιστεί. Απολαύστε το νέο σας θέμα.

en: Your website will just be a product introduction website.
el: Ο ιστότοπός σας θα είναι απλώς ένας ιστότοπος εισαγωγής προϊόντων.

en: Zero size file downloaded
el: Λήψη αρχείου μηδενικού μεγέθους

en: Zoom
el: Ανίπταμαι διαγωνίως

en: Zoom in/out
el: Μεγέθυνση/σμίκρυνση

en: as a new user:
el: ως νέος χρήστης:

[ctx: as in: "version nr unknown"]
en: unknown
el:  άγνωστος

en: assign posts to an existing user:
el: εκχώρηση αναρτήσεων σε έναν υπάρχοντα χρήστη:

en: cookie policy
el: πολιτική cookie

en: items
el: είδη

en: or assign posts to an existing user:
el: ή να εκχωρήσετε αναρτήσεις σε έναν υπάρχοντα χρήστη:

en: or create new user with login name:
el: ή δημιουργήστε νέο χρήστη με όνομα σύνδεσης:

[ctx: plugin A *and* plugin B]
en: and
el:  και

[ctx: plugins]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
el[0]:  Όλα <span class="count">(%s)</span>
el[1]:  Όλα <span class="count">(%s)</span>

en: search
el: Αναζήτηση
