Elessi Theme - en to pl_PL translation catalogue (1347 entries)

en:  &mdash; In Stock
pl_PL: &mdash; W magazynie

en:  - Out of Stock
pl_PL: - Obecnie brak na stanie

en: %s &#8220;%s&#8221; already exists.
pl_PL: %s &#8220;%s&#8221; już istnieje.

en: %s installed and activated successfully.
pl_PL: %s został pomyślnie zainstalowany i aktywowany.

en: %s installed successfully.
pl_PL: %s został pomyślnie zainstalowany.

en: %s is a required field | %s are required fields
pl_PL[0]: %s jest polem wymaganym
pl_PL[1]: %s to pola wymagane
pl_PL[2]: %s to pola wymagane

en: %s out of 5
pl_PL: %s z 5

en: %s quantity
pl_PL: %s ilość

en: %s result
pl_PL: %s wynik

en: %s results
pl_PL: %s wyników

en: %s reviews
pl_PL: %s recenzji

en: %s&nbsp;Discount
pl_PL: %s&nbsp;Rabat

en: %s&nbsp;Product Discount
pl_PL: %s&nbsp;Rabat na produkt

en: &larr; Older Comments
pl_PL: &larr; Starsze Komentarze

en: &larr; Previous
pl_PL: &larr; Poprzedni

en: &nbsp;Filters
pl_PL: &nbsp;Filtry

en: (estimated for %s)
pl_PL: (szacunkowo dla %s)

en: + Show more
pl_PL: + Pokaż więcej

en: - Select -
pl_PL: - Wybierać -

en: - Show less
pl_PL: - Pokaż mniej

en: 1 Column
pl_PL: 1 Kolumna

en: 1 Level
pl_PL: 1 Poziom

en: 1 column
pl_PL: 1 kolumna

en: 1 result | %d results
pl_PL[0]: 1 wynik
pl_PL[1]: %d wyników
pl_PL[2]: %d wyników

en: 1.5 column
pl_PL: 1,5 kolumny

[ctx: 1: date, 2: time]
en: %1$s at %2$s
pl_PL: %1$s w %2$s

en: 2 Columns
pl_PL: 2 Kolumny

en: 2 Levels
pl_PL: 2 Poziomy

en: 2 columns
pl_PL: 2 kolumny

en: 3 Columns
pl_PL: 3 kolumny

en: 3 Levels
pl_PL: 3 Poziomy

en: 3 columns
pl_PL: 3 kolumny

en: 360&#176; Badge Color
pl_PL: Kolor plakietki 360&#176;

en: 4 Columns
pl_PL: 4 kolumny

en: 4 columns
pl_PL: 4 kolumny

en: 5 Columns
pl_PL: 5 kolumn

en: 5 columns
pl_PL: 5 kolumn

en: 6 Columns
pl_PL: 6 kolumn

en: 6 columns
pl_PL: 6 kolumn

en: <a class="comment-link" href="#respond" title="Post a comment">Post a comment</a> or leave a trackback: <a class="trackback-link" href="%s" title="Trackback URL for your post" rel="trackback">Trackback URL</a>.
pl_PL: <a class="comment-link" href="#respond" title="Opublikuj komentarz">Opublikuj komentarz</a> lub zostaw ślad: <a class="trackback-link" href="%s" title="Adres URL śledzenia Twojego wpisu" rel="trackback">URL śledzenia zwrotnego</a>.

en: <h4 class="nasa-success-congrat">Congratulations!</h4><h4 class="nasa-success">Now you have successfully registered. You can now close this tab, or visit <a class="link-your-dashboard primary-color" href="%s">your dashboard</a>.</h4>
pl_PL: <h4 class="nasa-success-congrat">Gratulacje!</h4><h4 class="nasa-success">Teraz udało Ci się zarejestrować. Możesz teraz zamknąć tę kartę lub odwiedzić <a class="link-your-dashboard basic-color" href="%s">swój panel</a>.</h4>

en: <h4 class="nasa-success-congrat">Congratulations!</h4><h4 class="nasa-success">You are now successfully authenticated. You can now close this tab, or visit <a class="link-your-dashboard primary-color" href="%s">your dashboard</a>.</h4>
pl_PL: <h4 class="nasa-success-congrat">Gratulacje!</h4><h4 class="nasa-success">Uwierzytelnienie zostało pomyślnie zakończone. Możesz teraz zamknąć tę kartę lub odwiedzić <a class="link-your-dashboard basic-color" href="%s">swój panel</a>.</h4>

en: <li>Please Define menu in <b>Apperance > Menus</b></li>
pl_PL: <li>Zdefiniuj menu w <b>Wygląd > Menu</b></li>

en: <span class="fa fa-caret-left"></span> Previous
pl_PL: <span class="fa fa-caret-left"></span> Poprzedni

en: <span class="meta-author">By <a class="url fn n nasa-bold" href="%5$s" title="%6$s" rel="author">%7$s</a>.</span> Posted on <a href="%1$s" title="%2$s" rel="bookmark"><time class="entry-date nasa-bold" datetime="%3$s">%4$s</time></a>
pl_PL: <span class="meta-author">Autor: <a class="url fn n nasa-bold" href="%5$s" title="%6$s" rel="author">%7$s</a>.</span> Opublikowano <a href="%1$s" title="%2$s" rel="bookmark"><time class="entry-date nasa-bold" datetime="%3$s">%4$s</time></a>

en: <span class="meta-nav">&larr;</span> Previous
pl_PL: <span class="meta-nav">&larr;</span> Poprzedni

en: <span>Availability:</span>
pl_PL: <span>Dostępność:</span>

en: <strong>Category:</strong> | <strong>Categories:</strong>
pl_PL[0]: <strong>Kategoria:</strong>
pl_PL[1]: <strong>Kategorie:</strong>
pl_PL[2]: <strong>Kategorie:</strong>

en: <strong>Tag:</strong> | <strong>Tags:</strong>
pl_PL[0]: <strong>Tag:</strong>
pl_PL[1]: <strong>Tagi:</strong>
pl_PL[2]: <strong>Tagi:</strong>

en: A Premium and Responsive WooCommerce - WordPress Theme, designed for E-Commerce websites
pl_PL: Premium i responsywny motyw WooCommerce - WordPress, przeznaczony dla witryn e-commerce

en: A cloud of your most used tags.
pl_PL: Chmura najczęściej używanych tagów.

en: A link to set a new password will be sent to your email address.
pl_PL: Na Twój adres e-mail zostanie wysłany link umożliwiający ustawienie nowego hasła.

en: A new version of this importer is available. Please update to version %s to ensure compatibility with newer export files.
pl_PL: Dostępna jest nowa wersja tego importera. Zaktualizuj do wersji %s, aby zapewnić kompatybilność z nowszymi plikami eksportu.

en: A user could not be found with this email address.
pl_PL: Nie można znaleźć użytkownika o tym adresie e-mail.

en: AJAX add to cart button on Single And Quickview
pl_PL: Przycisk Dodaj do koszyka AJAX w trybie Single i Quickview

en: ALL PRODUCTS LOADED !
pl_PL: WSZYSTKIE PRODUKTY ZAŁADOWANE!

en: AND
pl_PL: I

en: Accept
pl_PL: Zaakceptować

en: Access denied.
pl_PL: Brak dostępu.

en: Access fobidden
pl_PL: Zakaz dostępu

en: Account
pl_PL: Konto

en: Account On Main Screen - Mobile Layout
pl_PL: Konto na ekranie głównym - układ mobilny

en: Account Options
pl_PL: Opcje konta

en: Account pages
pl_PL: Strony kont

en: Activate
pl_PL: Aktywuj

en: Activate %2$s
pl_PL: Aktywuj %2$s

en: Active
pl_PL: Aktywny

en: Add
pl_PL: Dodać

en: Add Icon Image (Using for Section of Tabs)
pl_PL: Dodaj obraz ikony (używany w sekcji kart)

en: Add Icon NasaTheme (Using for Section of Tabs)
pl_PL: Dodaj ikonę NasaTheme (używanie w sekcji zakładek)

en: Add New Slide
pl_PL: Dodaj nowy slajd

en: Add To Cart in Grid
pl_PL: Dodaj do koszyka w siatce

en: Add a review &ldquo;%s&rdquo;
pl_PL: Dodaj recenzję &ldquo;%s&rdquo;

en: Add icons for categories.
pl_PL: Dodaj ikony kategorii.

en: Add more width site (px)
pl_PL: Dodaj większą szerokość witryny (px)

en: Add note
pl_PL: Dodaj notatkę

en: Add to Compare
pl_PL: Dodaj do porównania

en: Add to Wishlist
pl_PL: Dodaj do listy życzeń

en: Add to cart
pl_PL: Dodaj do koszyka

en: Add to wishlist
pl_PL: Dodaj do listy życzeń

en: Add your custom Favicon image. 16x16 - 32x32 *.ico or *.png required. (Recommended 16x16 *.ico)
pl_PL: Dodaj niestandardowy obraz Favicon. Wymagany rozmiar 16x16 - 32x32 *.ico lub *.png. (Zalecane 16x16 *.ico)

en: Added to Compare
pl_PL: Dodano do porównania

en: Added to Wishlist
pl_PL: Dodano do listy życzeń

en: Added to wishlist
pl_PL: Dodano do listy życzeń

en: Adding
pl_PL: Dodawanie

en: Adding cart
pl_PL: Dodawanie koszyka

en: Addition Homepage Success!
pl_PL: Sukces dodania strony głównej!

en: Addon Options
pl_PL: Opcje dodatków

en: Advance Content Options
pl_PL: Zaawansowane opcje treści

en: Advanced options
pl_PL: Zaawansowane opcje

en: After Breadcrumb - Only for Shop Page
pl_PL: Po Breadcrumb - tylko dla strony sklepu

en: After Tabs Title (Using for Section of Tabs)
pl_PL: Tytuł po kartach (używany dla sekcji kart)

en: After WooCommerce Tabs
pl_PL: Po zakładkach WooCommerce

en: Age Verification
pl_PL: Weryfikacja wieku

en: Ajax Load
pl_PL: Ładunek Ajaksu

en: Ajax Review Load
pl_PL: Załaduj recenzję Ajax

en: All
pl_PL: Wszystko

en: All Done. Have fun!
pl_PL: Wszystko gotowe. Baw się dobrze!

en: All installations and activations have been completed.
pl_PL: Wszystkie instalacje i aktywacje zostały zakończone.

en: All installations have been completed.
pl_PL: Wszystkie instalacje zostały zakończone.

en: All plugins installed and activated successfully. %1$s
pl_PL: Wszystkie wtyczki zostały pomyślnie zainstalowane i aktywowane. %1$s

en: All transactions are secure and encrypted.
pl_PL: Wszystkie transakcje są bezpieczne i szyfrowane.

en: Allow Comments Images upload
pl_PL: Zezwalaj na przesyłanie zdjęć w komentarzach

en: Allow Comments Video upload
pl_PL: Zezwalaj na komentarze Przesyłanie wideo

en: Already got an account?
pl_PL: Masz już konto?

en: An error has occurred. Please reload the website and try again.
pl_PL: Wystąpił błąd. Proszę odświeżyć stronę i spróbować ponownie.

en: An error occurred while installing %1$s: <strong>%2$s</strong>.
pl_PL: Wystąpił błąd podczas instalacji %1$s: <strong>%2$s</strong>.

en: Animation Effect
pl_PL: Efekt animacji

en: App Simulation
pl_PL: Symulacja aplikacji

en: Apply
pl_PL: Stosować

en: Apply coupon
pl_PL: Zastosuj kupon

en: Arabic
pl_PL: arabski

en: Archive Layout
pl_PL: Układ archiwum

en: Archive Options
pl_PL: Opcje archiwizacji

en: Archive Products Page
pl_PL: Archiwizuj stronę produktów

en: Are you over 18?
pl_PL: Czy masz powyżej 18 lat?

en: Are you sure you want to remove it?
pl_PL: Czy na pewno chcesz to usunąć?

en: Arrow
pl_PL: Strzałka

en: Arrows for Main Slide
pl_PL: Strzałki dla głównego slajdu

en: Asides
pl_PL: Poza tym

en: Assign Authors
pl_PL: Przypisz autorów

en: Async
pl_PL: Asynchroniczne

en: Attribute
pl_PL: Atrybut

en: Author - Date info
pl_PL: Autor - Informacje o dacie

en: Author Archives: %s
pl_PL: Archiwa autorów: %s

en: Author info
pl_PL: Informacje o autorze

en: Auto Slide
pl_PL: Automatyczne przesuwanie

en: Auto Slide - Related | You may also like&hellip;
pl_PL: Automatyczne przesuwanie — powiązane | Może Ci się spodobać&hellip;

en: Auto Update - Cart Page
pl_PL: Automatyczna aktualizacja – strona koszyka

en: Automatically displays 9+ if the number is greater than or equal to 10
pl_PL: Automatycznie wyświetla 9+, jeśli liczba jest większa lub równa 10

en: Available Coupon
pl_PL: Dostępny kupon

en: Available on backorder
pl_PL: Dostępne na zamówienie

en: Available version:
pl_PL: Dostępna wersja:

en: Average
pl_PL: Przeciętny

en: Average rating
pl_PL: Średnia ocena

en: Awaiting product image
pl_PL: Oczekiwanie na zdjęcie produktu

en: BACK TO STEP 1
pl_PL: POWRÓT DO KROKU 1

en: BROWSE
pl_PL: PRZEGLĄDAĆ

en: Back
pl_PL: Z powrotem

en: Back Image in Mobile Layout
pl_PL: Obraz z tyłu w układzie mobilnym

en: Back to Blog
pl_PL: Powrót do bloga

en: Back to Dashboard
pl_PL: Powrót do Panelu

en: Back to Top
pl_PL: Powrót do góry

en: Background Color
pl_PL: Kolor tła

en: Background Color Header
pl_PL: Nagłówek koloru tła

en: Background Color Header - Sticky
pl_PL: Nagłówek koloru tła — przyklejony

en: Background Color Of Product Items In The Shop
pl_PL: Kolor tła pozycji produktów w sklepie

en: Background Image
pl_PL: Zdjęcie w tle

en: Background Image - Mobile Layout Mode
pl_PL: Obraz tła — tryb układu mobilnego

en: Background Mode
pl_PL: Tryb tła

en: Background Parallax
pl_PL: Paralaksa tła

en: Backorder Allowed Badge
pl_PL: Odznaka Dozwolone zamówienie oczekujące

en: Backorders
pl_PL: Zaległe zamówienia

en: Backorders Badge Color
pl_PL: Kolor odznaki zamówień oczekujących

en: Backup Options
pl_PL: Opcje kopii zapasowych

en: Backup and Import
pl_PL: Kopia zapasowa i import

en: Backup and Restore Options
pl_PL: Opcje tworzenia kopii zapasowych i przywracania

en: Badge - Options
pl_PL: Odznaka - Opcje

en: Banner font
pl_PL: Czcionka banerowa

en: Be the first to review &ldquo;%s&rdquo;
pl_PL: Bądź pierwszą osobą, która napisze recenzję „%s”

en: Before Footer
pl_PL: Przed stopką

en: Before Tabs Title (Using for Section of Tabs)
pl_PL: Tytuł przed zakładkami (używanie dla sekcji kart)

en: Begin activating plugin | Begin activating plugins
pl_PL[0]: Rozpocznij aktywację wtyczki
pl_PL[1]: Rozpocznij aktywację wtyczek
pl_PL[2]: Rozpocznij aktywację wtyczek

en: Begin installing plugin | Begin installing plugins
pl_PL[0]: Rozpocznij instalację wtyczki
pl_PL[1]: Rozpocznij instalację wtyczek
pl_PL[2]: Rozpocznij instalację wtyczek

en: Begin updating plugin | Begin updating plugins
pl_PL[0]: Rozpocznij aktualizację wtyczki
pl_PL[1]: Rozpocznij aktualizację wtyczek
pl_PL[2]: Rozpocznij aktualizację wtyczek

en: Billing address
pl_PL: Adres rozliczeniowy

en: Blog
pl_PL: Bloga

en: Blog Options
pl_PL: Opcje bloga

en: Blog Sidebar
pl_PL: Pasek boczny bloga

en: Bold
pl_PL: Pogrubiony

en: Bold - 500
pl_PL: Pogrubione - 500

en: Bold - 600
pl_PL: Pogrubione - 600

en: Bold - 700
pl_PL: Pogrubione - 700

en: Bold - 800
pl_PL: Pogrubione - 800

en: Bold Italic
pl_PL: Pogrubiona kursywa

en: Border Wrapper
pl_PL: Opakowanie graniczne

en: Both comments and trackbacks are currently closed.
pl_PL: Zarówno komentarze, jak i trackbacki są obecnie zamknięte.

en: Bottom To Top
pl_PL: Od dołu do góry

en: Boxed
pl_PL: Zapakowane

en: Browse Categories
pl_PL: Kategorie Wyszukiwania

en: Build-in Mobile
pl_PL: Wbudowany telefon komórkowy

en: Builder - Suport WPBakery
pl_PL: Konstruktor - Wesprzyj WPBakery

en: Builder - Support HFE-Elementor
pl_PL: Konstruktor - Wsparcie HFE-Elementor

en: Built-in - Widgets Place
pl_PL: Wbudowane - Miejsce widżetów

en: Built-in Dark
pl_PL: Wbudowany ciemny

en: Built-in Light 1
pl_PL: Wbudowane światło 1

en: Built-in Light 2
pl_PL: Wbudowane światło 2

en: Built-in Light 3
pl_PL: Wbudowane światło 3

en: Bulk Discount Badge Color
pl_PL: Kolor znaczka rabatu zbiorczego

en: Bundle product for
pl_PL: Produkt w pakiecie dla

en: Buttons Background Color
pl_PL: Kolor tła przycisków

en: Buttons Background Color Hover
pl_PL: Przyciski Kolor tła Najedź kursorem

en: Buttons Border Color
pl_PL: Kolor obramowania przycisków

en: Buttons Border Color Hover
pl_PL: Przyciski Kolor obramowania Najedź kursorem

en: Buttons Border Width
pl_PL: Szerokość obramowania przycisków

en: Buttons Radius
pl_PL: Przyciski Promień

en: Buttons Style Options
pl_PL: Opcje stylu przycisków

en: Buttons Text Color
pl_PL: Kolor tekstu przycisków

en: Buttons Text Color Hover
pl_PL: Przyciski Kolor tekstu po najechaniu kursorem

en: Buy Now
pl_PL: Kup Teraz

en: Buy Now Background Color
pl_PL: Kup teraz Kolor tła

en: Buy Now Background Color Hover
pl_PL: Kup teraz Najedź kursorem na kolor tła

en: Buy one of this item
pl_PL: Kup jeden z tych przedmiotów

en: Buy this bundle and get off to ${saved}
pl_PL: Kup ten pakiet i ruszaj do ${saved}

en: By
pl_PL: Przez

en: CART
pl_PL: WÓZEK

en: CATEGORIES
pl_PL: KATEGORIE

en: CLOSED
pl_PL: ZAMKNIĘTE

en: CONTINUE
pl_PL: KONTYNUOWAĆ

en: CONTINUE READING  &#10142;
pl_PL: KONTYNUUJ CZYTANIE &#10142;

en: Cancel
pl_PL: Anulować

en: Captcha Code
pl_PL: Kod captcha

en: Captcha Error!
pl_PL: Błąd CAPTCHA!

en: Captcha For Register Form
pl_PL: Captcha dla formularza rejestracyjnego

en: Cart
pl_PL: Wózek

en: Catalog Mode - Disable Add To Cart Feature
pl_PL: Tryb katalogu — wyłącz funkcję dodawania do koszyka

en: Categories
pl_PL: Kategorie

en: Categories Included List (ID or Slug, separated by ",". Ex: 1, 2 or slug-1, slug-2)
pl_PL: Lista uwzględnionych kategorii (ID lub Slug, oddzielone „,”. Np.: 1, 2 lub ślimak-1, ślimak-2)

en: Categories Map
pl_PL: Mapa kategorii

en: Categories info
pl_PL: Informacje o kategoriach

en: Category Archives: %s
pl_PL: Archiwa kategorii: %s

en: Category Order
pl_PL: Kolejność kategorii

en: Category Post
pl_PL: Kategoria wpisu

en: Category bottom content
pl_PL: Dolna zawartość kategorii

en: Category top content
pl_PL: Najwyższa zawartość kategorii

en: Center
pl_PL: Centrum

en: Change
pl_PL: Zmiana

en: Change Shop Layout Mode
pl_PL: Zmień tryb układu sklepu

en: Change View Mode (Only Desktop Mode)
pl_PL: Zmień tryb widoku (tylko tryb pulpitu)

en: Change View Mode Mobile (Only Mobile App Layout Mode)
pl_PL: Zmień tryb widoku Mobilny (tylko tryb układu aplikacji mobilnej)

en: Change address
pl_PL: Zmiana adresu

en: Change primary color. Used for primary buttons, link hover, background, etc.
pl_PL: Zmień kolor podstawowy. Używany do przycisków głównych, najechania na link, tła itp.

en: Character Sub-sets
pl_PL: Podzbiory znaków

en: Checkout
pl_PL: Wymeldować się

en: Checkout - Options
pl_PL: Zamówienie - Opcje

en: Checkout Details
pl_PL: Szczegóły transakcji

en: Checkout Layout
pl_PL: Układ kasy

en: Checkout Your Items List
pl_PL: Sprawdź listę swoich przedmiotów

en: Choose a WXR (.xml) file to upload, then click Upload file and import.
pl_PL: Wybierz plik WXR (.xml) do przesłania, a następnie kliknij Prześlij plik i importuj.

en: Classic
pl_PL: Klasyczny

en: Classic 2D
pl_PL: Klasyczny 2D

en: Classic 2D - Has BG color
pl_PL: Klasyczny 2D - ma kolor BG

en: Classic 2D - No border
pl_PL: Klasyczny 2D – bez obramowania

en: Classic 2D - Radius
pl_PL: Klasyczny 2D - Promień

en: Classic 2D - Radius - Dash
pl_PL: Klasyczny 2D - Promień - Kreska

en: Classic 3D
pl_PL: Klasyczny 3D

en: Clear All
pl_PL: Wyczyść wszystko

en: Click Here To View Online Documentation
pl_PL: Kliknij tutaj, aby wyświetlić dokumentację online

en: Click here to Apply this coupon.
pl_PL: Kliknij tutaj, aby zastosować ten kupon.

en: Click here to Edit
pl_PL: Kliknij tutaj, aby edytować

en: Click here to enter your code
pl_PL: Kliknij tutaj, aby wprowadzić swój kod

en: Click here to login
pl_PL: Kliknij tutaj aby się zalogować

en: Click select icon for
pl_PL: Kliknij wybierz ikonę dla

en: Close
pl_PL: Zamknąć

en: Close (Esc)
pl_PL: Zamknij (Esc)

en: Close search
pl_PL: Zamknij wyszukiwanie

en: Closed
pl_PL: Zamknięte

en: Colors Options
pl_PL: Opcje kolorów

en: Columns
pl_PL: Kolumny

en: Columns - Classic Sidebar or Canvas Sidebar
pl_PL: Kolumny — klasyczny pasek boczny lub pasek boczny płótna

en: Columns Related in Tablet
pl_PL: Kolumny powiązane w tablecie

en: Columns Related in desktop
pl_PL: Kolumny powiązane na pulpicie

en: Columns Related in mobile
pl_PL: Kolumny powiązane w telefonie komórkowym

en: Columns Related | You may also like&hellip;
pl_PL: Powiązane kolumny | Może Ci się spodobać…

en: Columns Related | You may also like&hellip; for Mobile
pl_PL: Powiązane kolumny | Może Ci się spodobać także… na urządzenia mobilne

en: Columns Related | You may also like&hellip; for Tablet
pl_PL: Powiązane kolumny | Może Ci się spodobać także… na tablet

en: Columns in Mobile
pl_PL: Kolumny w telefonie komórkowym

en: Columns in Tablet
pl_PL: Kolumny w tablecie

en: Columns in desktop
pl_PL: Kolumny na pulpicie

en: Comment Count info
pl_PL: Informacje o liczbie komentarzy

en: Comment navigation
pl_PL: Komentarz nawigacji

en: Comments
pl_PL: Uwagi

en: Comments are closed, but you can leave a trackback: <a class="trackback-link" href="%s" title="Trackback URL for your post" rel="trackback">Trackback URL</a>.
pl_PL: Komentarze są wyłączone, ale możesz zostawić trackback: <a class="trackback-link" href="%s" title="Trackback URL for your post" rel="trackback">Trackback URL</a>.

en: Comments are closed.
pl_PL: Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.

en: Compact Number - Cart, Wishlist, Compare (9+)
pl_PL: Kompaktowy numer - koszyk, lista życzeń, porównanie (9+)

en: Compare
pl_PL: Porównywać

en: Compare Options
pl_PL: Porównaj opcje

en: Compare Product
pl_PL: Porównaj produkt

en: Compare Products
pl_PL: Porównaj produkty

en: Compare and Wishlist
pl_PL: Porównaj i lista życzeń

en: Compare products were empty !
pl_PL: Porównaj produkty były puste!

en: Congratulations! You've got free shipping.
pl_PL: Gratulacje! Masz bezpłatną wysyłkę.

en: Contact
pl_PL: Kontakt

en: Contact information
pl_PL: Informacje kontaktowe

en: Content Width
pl_PL: Szerokość treści

en: Continue To Payment
pl_PL: Kontynuuj płatność

en: Continue To Shipping
pl_PL: Kontynuuj wysyłkę

en: Coupon
pl_PL: Kupon

en: Coupon code
pl_PL: Kod kuponu

en: Coupon has been removed.
pl_PL: Kupon został usunięty.

en: Coupon:
pl_PL: Kupon:

en: Create an account
pl_PL: Utwórz konto

en: Cross-Sells Products
pl_PL: Produkty objęte sprzedażą krzyżową

en: Currencies Switcher
pl_PL: Przełącznik walut

en: Current value:
pl_PL: Aktualna wartość:

en: Custom Badge Color
pl_PL: Niestandardowy kolor odznaki

en: Custom Block
pl_PL: Blok niestandardowy

en: Custom Content
pl_PL: Treść niestandardowa

en: Custom font
pl_PL: Niestandardowa czcionka

en: Customer in country purchased a
pl_PL: Klient w kraju kupił: a

en: Cyrillic
pl_PL: Cyrylica

en: Cyrillic Extended
pl_PL: Rozszerzona cyrylica

en: Daily Archives: %s
pl_PL: Archiwa dzienne: %s

en: Dark
pl_PL: Ciemny

en: Dark Mode
pl_PL: Tryb ciemny

en: Dashed
pl_PL: Przerywana

en: Date
pl_PL: Data

en: Datetime info
pl_PL: Informacje o dacie i godzinie

en: Deal Badge Color
pl_PL: Kolor odznaki transakcji

en: Deal Time in Single or Quickview
pl_PL: Czas transakcji w trybie pojedynczym lub w szybkim podglądzie

en: Default
pl_PL: Domyślny

en: Default (%symbol%) %code%. You can custom for this. Ex (%name% (%symbol%) - %code%)
pl_PL: Domyślny (%symbol%)%kod%. Możesz to zrobić na zamówienie. Np. (%nazwa% (%symbol%) -%kod%)

en: Default - 130px
pl_PL: Domyślnie - 130px

en: Default - Yith WooCommerce Compare
pl_PL: Domyślnie — porównanie Yith WooCommerce

en: Default View
pl_PL: Widok domyślny

en: Default font
pl_PL: Domyślna czcionka

en: Default sorting
pl_PL: Domyślne sortowanie

en: Default use primary color
pl_PL: Domyślnie używaj koloru podstawowego

en: Delay Overlay (ms)
pl_PL: Nakładka opóźnienia (ms)

en: Delay time to show (seconds)
pl_PL: Czas opóźnienia wyświetlenia (sekundy)

en: Demo data successfully imported. Please refresh your site and Click Save All Changes NasaTheme options.
pl_PL: Dane demonstracyjne zostały pomyślnie zaimportowane. Odśwież swoją witrynę i kliknij Zapisz wszystkie zmiany Opcje NasaTheme.

en: Demo data was imported. If you want import demo data again, You should need reset data of your site.
pl_PL: Zaimportowano dane demonstracyjne. Jeśli chcesz ponownie zaimportować dane demonstracyjne, powinieneś zresetować dane swojej witryny.

en: Description (optional)
pl_PL: Opis (opcjonalnie)

en: Details are shown above. The importer will now try again with a different parser...
pl_PL: Szczegóły pokazano powyżej. Importer spróbuje teraz ponownie, używając innego parsera...

en: Disable - Progress Bar loading ajax
pl_PL: Wyłącz - ładowanie paska postępu ajax

en: Disable Ajax Shop
pl_PL: Wyłącz sklep Ajax

en: Disable Login/Register
pl_PL: Wyłącz Logowanie/Rejestrację

en: Disable Quick View
pl_PL: Wyłącz Szybki podgląd

en: Disable Refill - Contact Form 7
pl_PL: Wyłącz uzupełnianie – formularz kontaktowy 7

en: Disable top level of categories follow current category archive (Use for Multi stores)
pl_PL: Wyłącz najwyższy poziom kategorii, śledź bieżące archiwum kategorii (użyj w przypadku wielu sklepów)

en: Dismiss this notice
pl_PL: Odrzuć to powiadomienie

en: Display a list of alphabet to filter products.
pl_PL: Wyświetl listę alfabetyczną, aby filtrować produkty.

en: Display a list of categories to filter products.
pl_PL: Wyświetl listę kategorii do filtrowania produktów.

en: Display a list of prices to filter products.
pl_PL: Wyświetl listę cen, aby filtrować produkty.

en: Display a list of status to filter products.
pl_PL: Wyświetl listę statusów, aby filtrować produkty.

en: Display a list of tags to filter products.
pl_PL: Wyświetl listę tagów do filtrowania produktów.

en: Display button reset filter.
pl_PL: Przycisk wyświetlacza resetujący filtr.

en: Display product Categories
pl_PL: Wyświetl kategorie produktów

en: Display product SKU
pl_PL: Wyświetl SKU produktu

en: Display product categories with Accordion.
pl_PL: Wyświetlaj kategorie produktów za pomocą Akordeonu.

en: Display yith product brands with Accordion.
pl_PL: Wyświetlaj marki produktów za pomocą Akordeonu.

en: Don't show this popup again
pl_PL: Nie pokazuj więcej tego wyskakującego okienka

en: Done. Please wait for continuing to import data
pl_PL: Zrobione. Poczekaj na kontynuację importu danych

en: Dots for Main Slide
pl_PL: Kropki dla głównego slajdu

en: Dotted
pl_PL: Kropkowany

en: Double Rows
pl_PL: Podwójne rzędy

en: Double Thumbnails
pl_PL: Podwójne miniatury

en: Download and import file attachments
pl_PL: Pobieraj i importuj załączniki w postaci plików

en: Edit
pl_PL: Edytować

en: Effect Before Load Site
pl_PL: Efekt przed załadowaniem witryny

en: Effect for show more and show less
pl_PL: Efekt pokazywania więcej i pokazywania mniej

en: Elementor - Header, Footer & Custom Block
pl_PL: Elementor - Nagłówek, Stopka i Blok Niestandardowy

en: Elementor - Homepage List
pl_PL: Elementor - Lista stron głównych

en: Elessi Theme
pl_PL: Motyw Elessi

en: Email
pl_PL: E-mail

en: Email *
pl_PL: Adres e-mail *

en: Email address
pl_PL: Adres e-mail

en: Email incorrect format.
pl_PL: E-mail w nieprawidłowym formacie.

en: Enable - Review Helpful
pl_PL: Włącz - Przejrzyj Pomocne

en: Enable Button Filter
pl_PL: Włącz filtr przycisków

en: Enable Mobile Layout
pl_PL: Włącz układ mobilny

en: Enable Portfolio
pl_PL: Włącz portfel

en: Enable Promotion Gifts featured icon
pl_PL: Włącz ikonę polecanych prezentów promocyjnych

en: Enter a different address
pl_PL: Wprowadź inny adres

en: Enter your address to view shipping options.
pl_PL: Wpisz swój adres, aby wyświetlić opcje wysyłki.

en: Error
pl_PL: Błąd

en: Error!
pl_PL: Błąd!

en: Error.
pl_PL: Błąd.

en: Error:
pl_PL: Błąd:

en: Estimate shipping rates
pl_PL: Oszacuj stawki za wysyłkę

en: Event After Add to Cart
pl_PL: Wydarzenie po dodaniu do koszyka

en: Extends Desktop
pl_PL: Rozszerza pulpit

en: Extends from Desktop
pl_PL: Rozciąga się z pulpitu

en: External Source
pl_PL: Źródło zewnętrzne

en: Extra class name
pl_PL: Dodatkowa nazwa klasy

en: Fade
pl_PL: Znikać

en: Fade In
pl_PL: Zanikanie

en: Fade In Down
pl_PL: Zanikanie w dół

en: Fade In Up
pl_PL: Zanikanie w górę

en: Fade In-Out
pl_PL: Zanikanie i znikanie

en: Failed to create new user for %s. Their posts will be attributed to the current user.
pl_PL: Nie udało się utworzyć nowego użytkownika dla %s. Ich posty zostaną przypisane do bieżącego użytkownika.

en: Failed to import %s %s
pl_PL: Nie udało się zaimportować %s %s

en: Failed to import %s &#8220;%s&#8221;
pl_PL: Nie udało się zaimportować %s &#8220;%s&#8221;

en: Failed to import &#8220;%s&#8221;: Invalid post type %s
pl_PL: Nie udało się zaimportować &#8220;%s&#8221;: nieprawidłowy typ postu %s

en: Failed to import author %s. Their posts will be attributed to the current user.
pl_PL: Nie udało się zaimportować autora %s. Ich posty zostaną przypisane do bieżącego użytkownika.

en: Failed to import category %s
pl_PL: Nie udało się zaimportować kategorii %s

en: Failed to import post tag %s
pl_PL: Nie udało się zaimportować tagu postu %s

en: Favicon
pl_PL: Favikona

en: Favicon Options
pl_PL: Opcje Favikony

en: Featured
pl_PL: Wyróżniony

en: Featured Badge
pl_PL: Wyróżniona odznaka

en: Featured Badge Color
pl_PL: Wyróżniony kolor odznaki

en: Fetching attachments is not enabled
pl_PL: Pobieranie załączników nie jest włączone

en: Filter
pl_PL: Filtr

en: Filter by
pl_PL: Filtruj według

en: Filter by Alphabet
pl_PL: Filtruj według alfabetu

en: Filter by Tags
pl_PL: Filtruj według tagów

en: Filter by price
pl_PL: Filtruj według ceny

en: Filter by status
pl_PL: Filtruj według stanu

en: Filter by:
pl_PL: Filtruj według:

en: Filters
pl_PL: Filtry

en: Fit Rows
pl_PL: Dopasuj rzędy

en: Flexible - Menu Resizing (Desktop and Tablet)
pl_PL: Elastyczny — zmiana rozmiaru menu (komputer stacjonarny i tablet)

en: Flip Horizontal
pl_PL: Odwróć w poziomie

en: Focus Main Image
pl_PL: Skup się na głównym obrazie

en: Focus main image after active variation product
pl_PL: Skoncentruj główny obraz po aktywnej odmianie produktu

en: Font Icons
pl_PL: Ikony czcionek

en: Font Nasa icons
pl_PL: Ikony czcionek NASA

en: Font Options
pl_PL: Opcje czcionek

en: Font Size
pl_PL: Rozmiar czcionki

en: Font Size (px)
pl_PL: Rozmiar czcionki (px)

en: Font Size (px) - Mobile
pl_PL: Rozmiar czcionki (px) — telefon komórkowy

en: Font Size Title
pl_PL: Tytuł rozmiaru czcionki

en: Font Weight
pl_PL: Grubość czcionki

en: Font size
pl_PL: Rozmiar czcionki

en: Fontawesome icons
pl_PL: Fantastyczne ikony

en: Footer
pl_PL: Stopka

en: Footer Built-In Support (Widgets Builder)
pl_PL: Wbudowana obsługa stopek (Kreator widżetów)

en: Footer Dark ( No.1 )
pl_PL: Stopka ciemna (nr 1)

en: Footer Dark ( No.2 )
pl_PL: Stopka ciemna (nr 2)

en: Footer Global
pl_PL: Stopka globalna

en: Footer Layout
pl_PL: Układ stopki

en: Footer Light 1 ( No.1 )
pl_PL: Światło stopki 1 (nr 1)

en: Footer Light 1 ( No.2 )
pl_PL: Światło stopki 1 (nr 2)

en: Footer Light 1 ( No.3 )
pl_PL: Światło stopki 1 (nr 3)

en: Footer Light 1 ( No.4 )
pl_PL: Światło stopki 1 (nr 4)

en: Footer Light 1 ( No.5 )
pl_PL: Światło stopki 1 (nr 5)

en: Footer Light 1 ( No.6 )
pl_PL: Światło stopki 1 (nr 6)

en: Footer Light 2 ( No.1 )
pl_PL: Światło stopki 2 (nr 1)

en: Footer Light 2 ( No.2 )
pl_PL: Światło stopki 2 (nr 2)

en: Footer Light 2 ( No.3 )
pl_PL: Światło stopki 2 (nr 3)

en: Footer Light 2 ( No.4 )
pl_PL: Światło stopki 2 (nr 4)

en: Footer Light 2 ( No.5 )
pl_PL: Światło stopki 2 (nr 5)

en: Footer Light 2 ( No.6 )
pl_PL: Światło stopki 2 (nr 6)

en: Footer Light 2 ( No.7 )
pl_PL: Światło stopki 2 (nr 7)

en: Footer Light 3 ( No.1 )
pl_PL: Światło stopki 3 (nr 1)

en: Footer Light 3 ( No.2 )
pl_PL: Światło stopki 3 (nr 2)

en: Footer Mobile
pl_PL: Stopka mobilna

en: Footer Mobile Layout
pl_PL: Układ mobilny stopki

en: Footer Options
pl_PL: Opcje stopki

en: Form Options
pl_PL: Opcje formularza

en: Format Currency - Only Apply for WPML
pl_PL: Formatuj walutę — dotyczy tylko WPML

en: Free Shipping Bar - WooCommerce Advanced Free Shipping
pl_PL: Pasek bezpłatnej wysyłki - Zaawansowana darmowa wysyłka WooCommerce

en: Full
pl_PL: Pełny

en: Full Width
pl_PL: Pełna szerokość

en: Full width to left
pl_PL: Pełna szerokość w lewo

en: Full width to right
pl_PL: Pełna szerokość w prawo

en: Fullwidth ?
pl_PL: Pełna szerokość ?

en: Fullwidth Main Menu
pl_PL: Menu główne o pełnej szerokości

en: GDPR Notice
pl_PL: Informacja o RODO

en: GDPR Options
pl_PL: Opcje RODO

en: GDPR Policies Link
pl_PL: Link do zasad RODO

en: GO TO HOME
pl_PL: IDŹ DO DOMU

en: Gallery - Carousel
pl_PL: Galeria - Karuzela

en: General
pl_PL: Ogólny

en: General Options
pl_PL: Opcje ogólne

en: General options
pl_PL: Opcje ogólne

en: Georgia
pl_PL: Gruzja

en: Global Options
pl_PL: Opcje globalne

en: Global Site
pl_PL: Globalna witryna

en: Go to Theme Options
pl_PL: Przejdź do opcji motywu

en: Good
pl_PL: Dobry

en: Google font
pl_PL: Czcionka Google'a

en: Gray Effect
pl_PL: Szary efekt

en: Gray Mode
pl_PL: Tryb szary

en: Great to have you back!
pl_PL: Świetnie, że wróciłeś!

en: Great to see you here!
pl_PL: Miło cię tu widzieć!

en: Greek
pl_PL: grecki

en: Greek Extended
pl_PL: Grecki rozszerzony

en: Grid
pl_PL: Siatka

en: Grid Products - Options
pl_PL: Produkty siatkowe - Opcje

en: Grid Rows
pl_PL: Wiersze siatki

en: Have a coupon code?
pl_PL: Masz kod kuponu?

en: Have a coupon?
pl_PL: Masz kupon?

en: Header
pl_PL: nagłówek

en: Header Builder
pl_PL: Konstruktor nagłówków

en: Header Elementor Builder
pl_PL: Konstruktor Elementora nagłówka

en: Header Global
pl_PL: Nagłówek globalny

en: Header Icons
pl_PL: Ikony nagłówka

en: Header Icons - Sticky
pl_PL: Ikony nagłówka - przyklejone

en: Header Icons Hover
pl_PL: Najedź kursorem na ikony nagłówka

en: Header Icons Hover - Sticky
pl_PL: Najedź kursorem na ikony nagłówka – przyklejony

en: Header Layout
pl_PL: Układ nagłówka

en: Header Options
pl_PL: Opcje nagłówka

en: Header Search
pl_PL: Wyszukiwanie nagłówka

en: Header Theme Builder
pl_PL: Kreator motywów nagłówka

en: Header icons Cart | Wishlist | Compare
pl_PL: Ikony nagłówka Koszyk | Lista życzeń | Porównywać

en: Header search form
pl_PL: Formularz wyszukiwania nagłówków

en: Heading fonts (H1, H2, H3, H4, H5, H6)
pl_PL: Czcionki nagłówków (H1, H2, H3, H4, H5, H6)

en: Heading for Archive Page
pl_PL: Kierunek do strony archiwum

en: Heading for Blog Page
pl_PL: Kierunek do strony bloga

en: Height
pl_PL: Wysokość

en: Height - Logo
pl_PL: Wysokość - logo

en: Height - Mobile Logo
pl_PL: Wysokość — logo mobilne

en: Height - Sticky Logo
pl_PL: Wysokość — przyklejone logo

en: Height For Mobile
pl_PL: Wysokość dla telefonów komórkowych

en: Hello, %s!
pl_PL: Przywitania, %s!

en: Hide "View Cart" Button in Mini Cart
pl_PL: Ukryj przycisk „Wyświetl koszyk” w miniwózku

en: Hide Additional Information Tab
pl_PL: Ukryj kartę z dodatkowymi informacjami

en: Hide First Section ?
pl_PL: Ukryj pierwszą sekcję?

en: Hide categories empty product - Top Filter Categories
pl_PL: Ukryj kategorie pusty produkt - Kategorie najlepszych filtrów

en: Hide decimal price
pl_PL: Ukryj cenę dziesiętną

en: Hide empty
pl_PL: Ukryj puste

en: Hide empty categories
pl_PL: Ukryj puste kategorie

en: Hide empty price ranges
pl_PL: Ukryj puste przedziały cenowe

en: Hide in Mobile (width site small less 640px OR Mobile Layout)
pl_PL: Ukryj w telefonie komórkowym (szerokość witryny mniejsza niż 640 pikseli LUB układ mobilny)

en: Highest Rating
pl_PL: Najwyższa ocena

en: Home
pl_PL: Dom

en: Horizontal
pl_PL: Poziomy

en: Hover - Product Card Styles - Effect
pl_PL: Najedź kursorem – Style kart produktów – Efekt

en: Hover Zoom Image
pl_PL: Najedź kursorem na obraz i powiększ

en: Howdy! Upload your WordPress eXtended RSS (WXR) file and we&#8217;ll import the posts, pages, comments, custom fields, categories, and tags into this site.
pl_PL: Cześć! Prześlij plik WordPress eXtended RSS (WXR), a my zaimportujemy posty, strony, komentarze, niestandardowe pola, kategorie i tagi do tej witryny.

en: Hurry up! Sale end in:
pl_PL: Pośpiesz się! Koniec sprzedaży za:

en: I am 18 or older
pl_PL: Mam 18 lat lub więcej

en: I am under 18
pl_PL: mam mniej niż 18 lat

en: I'm shopping for ...
pl_PL: Robię zakupy dla...

en: INFORMATION
pl_PL: INFORMACJA

en: Icon Add To Cart in Grid
pl_PL: Ikona Dodaj do koszyka w siatce

en: Icon Mini Cart in Header
pl_PL: Ikona miniwózka w nagłówku

en: If Turn on, the live search Ajax feature will be lost
pl_PL: Jeśli ta opcja jest włączona, funkcja wyszukiwania na żywo Ajax zostanie utracona

en: If a new user is created by WordPress, a new password will be randomly generated and the new user&#8217;s role will be set as %s. Manually changing the new user&#8217;s details will be necessary.
pl_PL: Jeśli nowy użytkownik zostanie utworzony przez WordPress, nowe hasło zostanie wygenerowane losowo, a rola nowego użytkownika zostanie ustawiona na %s. Konieczna będzie ręczna zmiana danych nowego użytkownika.

en: If you have a coupon code, please apply it below.
pl_PL: Jeśli posiadasz kod kuponu, zastosuj go poniżej.

en: If you have shopped with us before, please enter your details below. If you are a new customer, please proceed to the Billing section.
pl_PL: Jeśli robiłeś już u nas zakupy, wpisz poniżej swoje dane. Jeśli jesteś nowym klientem, przejdź do sekcji Rozliczenia.

en: If you wish to style particular content element differently, then use this field to add a class name and then refer to it in your css file.
pl_PL: Jeśli chcesz inaczej nadać styl konkretnemu elementowi treści, użyj tego pola, aby dodać nazwę klasy, a następnie odwołaj się do niej w pliku css.

en: Ignore on Mobile
pl_PL: Ignoruj ​​na urządzeniu mobilnym

en: Image Product - Checkout Page
pl_PL: Obraz produktu — strona kasy

en: Image URL
pl_PL: Adres URL obrazu

en: Images
pl_PL: Obrazy

en: Images Columns
pl_PL: Kolumny obrazów

en: Images Style
pl_PL: Styl obrazów

en: Import Attachments
pl_PL: Importuj załączniki

en: Import Data (Media, Posts, Products, Categories...)
pl_PL: Importuj dane (media, posty, produkty, kategorie...)

en: Import Homes
pl_PL: Importuj domy

en: Import More Demos
pl_PL: Importuj więcej wersji demonstracyjnych

en: Import Options
pl_PL: Opcje importu

en: Import Sliders
pl_PL: Importuj suwaki

en: Import Widgets Sidebars
pl_PL: Importuj paski boczne widżetów

en: Import WordPress
pl_PL: Importuj WordPressa

en: Import author:
pl_PL: Autor importu:

en: Imported!
pl_PL: Importowany!

en: In Group Icons - Header
pl_PL: W Grupach Ikonach - Nagłówek

en: In Stock
pl_PL: W magazynie

en: In Topbar - Header
pl_PL: Na górnym pasku - Nagłówek

en: In order to provide you a personalized shopping experience, our site uses cookies. By continuing to use this site, you are agreeing to our
pl_PL: Aby zapewnić Ci spersonalizowane zakupy, nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Kontynuując korzystanie z tej witryny, wyrażasz zgodę na nasze

en: In stock
pl_PL: W magazynie

en: Inactive Tab
pl_PL: Nieaktywna karta

en: Inactive Tab Notification Content
pl_PL: Powiadomienie o nieaktywnej karcie

en: Include Theme Version when call css files
pl_PL: Dołącz wersję motywu podczas wywoływania plików CSS

en: Include Theme Version when call js files
pl_PL: Dołącz wersję motywu podczas wywoływania plików js

en: Infinite - Only using for Ajax
pl_PL: Nieskończony - używany tylko dla Ajax

en: Infinite Slide
pl_PL: Nieskończony slajd

en: Infinite Slide In Quickview
pl_PL: Nieskończony slajd w szybkim podglądzie

en: Infomations Columns
pl_PL: Kolumny informacyjne

en: Inputs Radius
pl_PL: Wejścia Promień

en: Install
pl_PL: zainstalować

en: Install %2$s
pl_PL: Zainstaluj %2$s

en: Install Elessi Theme - Child
pl_PL: Zainstaluj motyw Elessi – dziecko

en: Install Plugins
pl_PL: Zainstaluj wtyczki

en: Install Required Plugins
pl_PL: Zainstaluj potrzebne wtyczki

en: Installed But Not Activated
pl_PL: Zainstalowano, ale nie aktywowano

en: Installed version:
pl_PL: Zainstalowana wersja:

en: Installing Plugin
pl_PL: Instalowanie wtyczki

en: Installing Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
pl_PL: Instalowanie wtyczki %1$s (%2$d/%3$d)

en: Installing Plugin: %s
pl_PL: Instalowanie wtyczki: %s

en: Installing and Activating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
pl_PL: Instalowanie i aktywowanie wtyczki %1$s (%2$d/%3$d)

en: Invalid file type
pl_PL: Nieprawidłowy typ pliku

en: Isotope Layout Mode
pl_PL: Tryb układu izotopowego

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
pl_PL: Wygląda na to, że nie możemy znaleźć tego, czego szukasz. Być może wyszukiwanie pomoże.

en: Italic
pl_PL: italski

en: Items
pl_PL: Rzeczy

en: LOAD MORE ...
pl_PL: ZAŁADUJ WIĘCEJ ...

en: Languages Switcher
pl_PL: Przełącznik języków

en: Large
pl_PL: Duży

en: Large Spacing
pl_PL: Duży odstęp

en: Last Backup :
pl_PL: Ostatnia kopia zapasowa:

en: Latest
pl_PL: Najnowszy

en: Latin
pl_PL: łacina

en: Latin Extended
pl_PL: Łaciński rozszerzony

en: Layout
pl_PL: Układ

en: Layout Option
pl_PL: Opcja układu

en: Layout Options
pl_PL: Opcje układu

en: Layout Review Defaulf
pl_PL: Przegląd układu Domyślny

en: Layout Single or Double rows.
pl_PL: Układ pojedynczych lub podwójnych rzędów.

en: Layout Style
pl_PL: Styl układu

en: Leave a Reply to %s
pl_PL: Zostaw odpowiedź dla %s

en: Left
pl_PL: Lewy

en: Left Sidebar
pl_PL: Lewy pasek boczny

en: Left Sidebar - Classic
pl_PL: Lewy pasek boczny - klasyczny

en: Left Sidebar - Off-canvas
pl_PL: Lewy pasek boczny — poza płótnem

en: Left To Right
pl_PL: Od lewej do prawej

en: Less -
pl_PL: Mniej -

en: Let's Compare!
pl_PL: Porównajmy!

en: Let's choose the homepage layout that you want to use on your website and click on the Start Import button.
pl_PL: Wybierzmy układ strony głównej, którego chcesz użyć w swojej witrynie i kliknij przycisk Rozpocznij import.

en: Let's install some essential WordPress plugins to set up your site.
pl_PL: Zainstalujmy kilka niezbędnych wtyczek WordPress, aby skonfigurować Twoją witrynę.

en: Light
pl_PL: Światło

en: Light Mode
pl_PL: Tryb światła

en: Lightbox Image
pl_PL: Obraz lightboxa

en: Limit Posts
pl_PL: Ogranicz posty

en: Limit Products Per Page
pl_PL: Ogranicz produkty na stronę

en: Limit widgets to show more. (Input "All" will be show all widgets)
pl_PL: Ogranicz widżety, aby pokazać więcej. (Wejście „Wszystkie” spowoduje wyświetlenie wszystkich widżetów)

en: Limited
pl_PL: Ograniczony

en: Link URL (optional)
pl_PL: Adres URL linku (opcjonalnie)

en: Links
pl_PL: Spinki do mankietów

en: List
pl_PL: Lista

en: List - 2 Columns
pl_PL: Lista - 2 kolumny

en: List 2
pl_PL: Lista 2

en: List 2 Columns
pl_PL: Wymień 2 kolumny

en: List Files JS Delay - Delay JavaScript Execution
pl_PL: Lista plików Opóźnienie JS - Opóźnij wykonanie JavaScript

en: Live Search Ajax Products
pl_PL: Wyszukiwanie na żywo produktów Ajax

en: Live Search Layout - (Header type 1, 2, 5, 7)
pl_PL: Układ wyszukiwania na żywo — (typ nagłówka 1, 2, 5, 7)

en: Load Css Canvas
pl_PL: Załaduj kanwę CSS

en: Load More - Only using for Ajax
pl_PL: Załaduj więcej - używaj tylko dla Ajax

en: Load more
pl_PL: Załaduj więcej

en: Login
pl_PL: Zaloguj sie

en: Login / Register
pl_PL: Zaloguj się / Zarejestruj się

en: Login/Register
pl_PL: Zaloguj się/Zarejestruj się

en: Login/Register by Ajax form
pl_PL: Zaloguj/Zarejestruj się za pomocą formularza Ajax

en: Logo Options
pl_PL: Opcje logo

en: Logo and Favicon
pl_PL: Logo i Favikona

en: Lost your password?
pl_PL: Zgubiłeś hasło?

en: Lost?
pl_PL: Zaginiony?

en: Lowest Rating
pl_PL: Najniższa ocena

en: Main Image
pl_PL: Główny obraz

en: Main Menu
pl_PL: Menu główne

en: Main Menu > Vertical Menu
pl_PL: Menu główne > Menu pionowe

en: Main Menu Background Color
pl_PL: Kolor tła menu głównego

en: Main Menu Background Color - Sticky
pl_PL: Kolor tła menu głównego – przyklejony

en: Main Menu Text Color
pl_PL: Kolor tekstu menu głównego

en: Main Menu Text Color - Sticky
pl_PL: Kolor tekstu menu głównego — przyklejony

en: Main navigation
pl_PL: Główna nawigacja

en: Manage Your Items List
pl_PL: Zarządzaj listą przedmiotów

en: Masonry
pl_PL: Kamieniarstwo

en: Masonry Isotope
pl_PL: Izotop murarski

en: Masonry Isotope - Grid - Blog style
pl_PL: Izotop murarski - siatka - styl bloga

en: Max Depth Level - Top Filter Categories
pl_PL: Maksymalny poziom głębokości — najlepsze kategorie filtrów

en: Max Height - Logo
pl_PL: Maksymalna wysokość - logo

en: Max Height - Sticky Logo
pl_PL: Maksymalna wysokość — przyklejone logo

en: Max Height Logo - Mobile
pl_PL: Logo maksymalnej wysokości — urządzenie mobilne

en: Max Size Comments Images upload (kb)
pl_PL: Maksymalny rozmiar Komentarze Przesyłanie zdjęć (kb)

en: Max Size Comments Video upload (kb)
pl_PL: Maksymalny rozmiar Komentarze Prześlij wideo (kb)

en: Max files Comments Images upload
pl_PL: Maksymalna liczba plików Komentarze Przesyłanie zdjęć

en: Max files Comments Video upload
pl_PL: Maksymalna liczba plików Komentarze Przesyłanie wideo

en: Max image size allowed: %s kB
pl_PL: Maksymalny dozwolony rozmiar: %s kB

en: Max price
pl_PL: Cena maksymalna

en: Max price ranges
pl_PL: Maksymalne przedziały cenowe

en: Max products compare
pl_PL: Porównanie produktów Max

en: Max video size allowed: %s kB
pl_PL: Maksymalny dozwolony rozmiar wideo: %s kB

en: Maximum file size is %s kB, max %s file | Maximum file size is %s kB, max %s files
pl_PL[0]: Maksymalny rozmiar pliku to %s kB, maks. %s plik
pl_PL[1]: Maksymalny rozmiar pliku to %s kB, maks. %s plik
pl_PL[2]: Maksymalny rozmiar pliku to %s kB, maks. %s plik

en: Maximum file size is %s kB, max %s files
pl_PL: Maksymalny rozmiar pliku to %s kB, maks. %s plików

en: Maximum number of image files allowed is: %s file(s)
pl_PL: Maksymalna dozwolona liczba plików to: %s plików

en: Maximum number of video files allowed is: %s file(s)
pl_PL: Maksymalna liczba dozwolonych plików wideo to: %s plików

en: Media
pl_PL: Głoska bezdźwięczna

en: Medium
pl_PL: Średni

en: Medium Spacing
pl_PL: Średni odstęp

en: Menu Font Size (Desktop and Tablet)
pl_PL: Rozmiar czcionki menu (komputer stacjonarny i tablet)

en: Menu Map
pl_PL: Mapa menu

en: Menu Options
pl_PL: Opcje menu

en: Menu item skipped due to invalid menu slug: %s
pl_PL: Element menu pominięty ze względu na nieprawidłowy błąd menu: %s

en: Menu item skipped due to missing menu slug
pl_PL: Element menu pominięty z powodu brakującego błędu w menu

en: Meta Info - Blog Style
pl_PL: Meta informacje — styl bloga

en: Meta Infomations (SKU, Categories, Tags, etc...)
pl_PL: Metainformacje (SKU, kategorie, tagi itp.)

en: Meta Infomations Position
pl_PL: Stanowisko metainformacji

en: Method
pl_PL: metoda

en: Min price
pl_PL: Cena minimalna

en: Mini Cart - Change variation in mini cart
pl_PL: Mini Cart - Zmień odmianę mini koszyka

en: Mini Cart - Coupon
pl_PL: Mini wózek - kupon

en: Mini Cart - Note
pl_PL: Mini wózek – uwaga

en: Mini Cart - Options
pl_PL: Mini wózek - Opcje

en: Mini Cart - Shipping
pl_PL: Mini wózek - wysyłka

en: Mini Cart - Sidebar Layout
pl_PL: Mini Cart - układ paska bocznego

en: Mini Cart - Simple
pl_PL: Mini wózek – prosty

en: Mini Cart - You may be interested in…
pl_PL: Mini Cart - Może zainteresuje Cię…

en: Minify Fonts Icons
pl_PL: Minimalizuj ikony czcionek

en: Minimum required version:
pl_PL: Minimalna wymagana wersja:

en: Mobile Bottom Bar
pl_PL: Mobilny pasek dolny

en: Mobile Bottom Bar Content
pl_PL: Zawartość dolnego paska mobilnego

en: Mobile Bottom Bar Options
pl_PL: Opcje dolnego paska mobilnego

en: Mobile Columns
pl_PL: Kolumny mobilne

en: Mobile Layout
pl_PL: Układ mobilny

en: Mobile Layout Mode
pl_PL: Tryb układu mobilnego

en: Mobile Logo
pl_PL: Logo mobilne

en: Mobile Logo Options
pl_PL: Opcje logo mobilnego

en: Mobile Menu Layout
pl_PL: Układ menu mobilnego

en: Mobile Mini Cart Options
pl_PL: Opcje mobilnego mini wózka

en: Mobile Single Product Options
pl_PL: Opcje pojedynczego produktu mobilnego

en: Mode
pl_PL: Tryb

en: Modern
pl_PL: Nowoczesny

en: Modern - As demo Site
pl_PL: Nowoczesne - jako strona demonstracyjna

en: Modern - No Header, No Footer
pl_PL: Nowoczesne — bez nagłówka i bez stopki

en: Monthly Archives: %s
pl_PL: Archiwa miesięczne: %s

en: More +
pl_PL: Więcej +

en: More Results
pl_PL: Więcej wyników

en: Move To Top
pl_PL: Przesuń na górę

en: My Account
pl_PL: Moje konto

en: My Cart
pl_PL: Mój wózek

en: N/A
pl_PL: Nie dotyczy

en: NEXT
pl_PL: NASTĘPNY

en: Name
pl_PL: Nazwa

en: Name *
pl_PL: Nazwa *

en: Nasa - Filter Product by Price (slide)
pl_PL: NASA - Filtruj produkty według ceny (slajd)

en: Nasa - Product Categories in Sidebar Off-Canvas of Mobile layout
pl_PL: NASA — Kategorie produktów w pasku bocznym poza płótnem układu mobilnego

en: Nasa widget displays recent posts
pl_PL: Widget NASA wyświetla najnowsze posty

en: NasaTheme
pl_PL: Motyw NASA

en: NasaTheme Wishlist Feature
pl_PL: Funkcja listy życzeń NasaTheme

en: Never expire
pl_PL: Nigdy nie traci ważności

en: New
pl_PL: Nowy

en: New Badge - Automatically add Badge "NEW" for new products
pl_PL: Nowa odznaka - automatycznie dodawaj odznakę „NOWOŚĆ” dla nowych produktów

en: New Badge Color
pl_PL: Nowy kolor odznaki

en: Newer Comments &rarr;
pl_PL: Nowsze komentarze & rarr

en: Newsletter
pl_PL: Biuletyn

en: Newsletter Popup
pl_PL: Wyskakujące okienko biuletynu

en: Next &rarr;
pl_PL: Dalej &rarr;

en: Next (arrow right)
pl_PL: Dalej (strzałka w prawo)

en: Next - Previous Product
pl_PL: Następny - Poprzedni produkt

en: Next <span class="fa fa-caret-right"></span>
pl_PL: Następny <span class="fa fa-caret-right"></span>

en: Next <span class="meta-nav">&rarr;</span>
pl_PL: Dalej <span class="meta-nav">&rarr;</span>

en: No
pl_PL: NIE

en: No Effect
pl_PL: Bez efektu

en: No Sidebar
pl_PL: Brak paska bocznego

en: No Sidebar (Centered)
pl_PL: Brak paska bocznego (wyśrodkowany)

en: No action taken. Plugin %1$s was already active.
pl_PL: Nie podjęto żadnego działania. Wtyczka %1$s była już aktywna.

en: No backups yet.
pl_PL: Nie ma jeszcze kopii zapasowych.

en: No plugins are available to be activated at this time.
pl_PL: W tej chwili nie można aktywować żadnych wtyczek.

en: No plugins are available to be installed at this time.
pl_PL: W tej chwili nie można zainstalować żadnych wtyczek.

en: No plugins are available to be updated at this time.
pl_PL: W tej chwili nie są dostępne żadne wtyczki do aktualizacji.

en: No plugins to install, update or activate.
pl_PL: Brak wtyczek do zainstalowania, aktualizacji lub aktywacji.

en: No plugins were selected to be activated. No action taken.
pl_PL: Nie wybrano żadnych wtyczek do aktywacji. Nie podjęto żadnego działania.

en: No plugins were selected to be installed. No action taken.
pl_PL: Nie wybrano żadnych wtyczek do zainstalowania. Nie podjęto żadnego działania.

en: No plugins were selected to be updated. No action taken.
pl_PL: Nie wybrano żadnych wtyczek do aktualizacji. Nie podjęto żadnego działania.

en: No product added to compare !
pl_PL: Nie dodano żadnego produktu do porównania!

en: No product categories exist.
pl_PL: Brak kategorii produktów.

en: No products in the cart.
pl_PL: Brak produktów w koszyku.

en: No products in the wishlist.
pl_PL: Brak produktów na liście życzeń.

en: No products were found matching your selection.
pl_PL: Nie znaleziono produktów pasujących do Twojego wyboru.

en: No products were found of this vendor!
pl_PL: Nie znaleziono żadnych produktów tego dostawcy!

en: No shipping method has been selected. Please double check your address, or contact us if you need any help.
pl_PL: Nie wybrano metody wysyłki. Sprawdź dokładnie swój adres lub skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy.

en: No shipping options were found for %s.
pl_PL: Nie znaleziono opcji wysyłki dla %s.

en: No vendor found!
pl_PL: Nie znaleziono dostawcy!

en: None
pl_PL: Nic

en: Normal
pl_PL: Normalna

en: Not Found Products
pl_PL: Nie znaleziono produktów

en: Not Installed
pl_PL: Nie zainstalowany

en: Not Set
pl_PL: Nie ustawiony

en: Not Show
pl_PL: Nie pokazuj

en: Not a member?
pl_PL: Nie jest członkiem?

en: Not only is layout responsive, but also the theme uses the device detect technology to switch the web layout compatible on each type of user device
pl_PL: Nie tylko układ jest responsywny, ale także motyw wykorzystuje technologię wykrywania urządzenia, aby dostosować układ sieci do każdego typu urządzenia użytkownika

en: Not that bad
pl_PL: Nie tak źle

en: Not use Mobile App - Simulator
pl_PL: Nie korzystaj z aplikacji mobilnej – symulatora

en: Note
pl_PL: Notatka

en: Note: Consider disabling this feature if you are using a third-party plugin developed for the Add to Cart feature in the Single Product Page!
pl_PL: Uwaga: rozważ wyłączenie tej funkcji, jeśli używasz wtyczki innej firmy opracowanej dla funkcji Dodaj do koszyka na stronie pojedynczego produktu!

en: Note: Images at demo are not included in the download package and they are replaced with placeholders in demo data.
pl_PL: Uwaga: obrazy w wersji demonstracyjnej nie są zawarte w pakiecie do pobrania i w danych demonstracyjnych są zastępowane obiektami zastępczymi.

en: Note: This feature does not apply to mobiles or devices with small screens
pl_PL: Uwaga: ta funkcja nie dotyczy telefonów komórkowych ani urządzeń z małymi ekranami

en: Note: don't using for Sidebar Off-canvas and Toggle Sidebar Classic
pl_PL: Uwaga: nie używaj w przypadku paska bocznego poza płótnem i przełączania klasycznego paska bocznego

en: Nothing Found
pl_PL: nic nie znaleziono

en: Number Categories
pl_PL: Kategorie liczbowe

en: Number Show Quickview Thumbnail
pl_PL: Numer Pokaż miniaturę szybkiego podglądu

en: Number Tags
pl_PL: Tagi liczbowe

en: Number for related blog
pl_PL: Numer powiązanego bloga

en: Number for related products
pl_PL: Numer powiązanych produktów

en: Number of posts to show:
pl_PL: Liczba postów do pokazania:

en: OR
pl_PL: LUB

en: Off
pl_PL: Wyłączony

en: Off-Canvas
pl_PL: Poza płótnem

en: Oldest
pl_PL: Najstarszy

en: On
pl_PL: NA

en: On All Pages
pl_PL: Na wszystkich stronach

en: On Archive Product Pages
pl_PL: Na archiwalnych stronach produktów

en: On Backorders
pl_PL: Na zamówienia zaległe

en: On Sale
pl_PL: Na wyprzedaży

en: Only %s item(s) left in stock.
pl_PL: W magazynie pozostało tylko %s artykułów.

en: Only Display 1 Time
pl_PL: Wyświetl tylko 1 raz

en: Only Show Buttons
pl_PL: Pokaż tylko przyciski

en: Only Show one Shipping Method in Cart Page
pl_PL: Pokaż tylko jedną metodę wysyłki na stronie koszyka

en: Only effective for style 1, style 2(Images style : slide images), style 6 and style 7
pl_PL: Działa tylko w przypadku stylu 1, stylu 2 (styl obrazów: obrazy slajdów), stylu 6 i stylu 7

en: Only format image accepted: JPG, JPEG, BMP, PNG, GIF
pl_PL: Akceptowany jest tylko format: JPG, JPEG, BMP, PNG lub GIF

en: Only format video accepted: MP4, AVI, MPEG, MOV
pl_PL: Akceptowane są tylko następujące formaty wideo: MP4, AVI, MPEG, MOV

en: Only logged in customers who have purchased this product may leave a review.
pl_PL: Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt, mogą zostawić recenzję.

en: Only show children of the current category
pl_PL: Pokaż tylko elementy podrzędne bieżącej kategorii

en: Only show title product on one line if it is too long.
pl_PL: Wyświetlaj tytułowy produkt tylko w jednej linii, jeśli jest za długi.

en: Only use for Accordion.
pl_PL: Używać tylko do akordeonu.

en: Only use for Visual Composer Template.
pl_PL: Używaj tylko w przypadku szablonu Visual Composer.

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
pl_PL: Ups! Nie można znaleźć tej strony.

en: Open
pl_PL: otwarty

en: Open Cart Sidebar
pl_PL: Otwórz pasek boczny koszyka

en: Open Sidebar
pl_PL: Otwórz pasek boczny

en: Opp! please try to install the plugins here
pl_PL: Przeciw! spróbuj zainstalować wtyczki tutaj

en: Option Product Column Select To Display
pl_PL: Opcja Kolumna produktu Wybierz do wyświetlenia

en: Options Reset
pl_PL: Opcje Resetuj

en: Options Updated
pl_PL: Opcje zaktualizowane

en: Or login with
pl_PL: Lub zaloguj się za pomocą

en: Order Complete
pl_PL: Zamówienie Kompletne

en: Order Number
pl_PL: Numer zamówienia

en: Order by
pl_PL: Zamów przez

en: Order by - Top Filter Categories
pl_PL: Sortuj według — najlepsze kategorie filtrów

en: Ordering Mobile Menu
pl_PL: Zamawianie menu mobilnego

en: Out of stock
pl_PL: Obecnie brak na stanie

en: Overflows: + 0.5 items
pl_PL: Przepełnienia: + 0,5 szt

en: PAYMENT
pl_PL: ZAPŁATA

en: PREVIOUS
pl_PL: POPRZEDNI

en: Page view compare products
pl_PL: Widok strony porównaj produkty

en: Pages:
pl_PL: Strony:

en: Pagination Layout
pl_PL: Układ paginacji

en: Palatino
pl_PL: Palatyn

en: Password
pl_PL: Hasło

en: Password is required.
pl_PL: Wymagane jest hasło.

en: Pay
pl_PL: Płacić

en: Payment Method
pl_PL: Metoda płatności

en: Payment Methods
pl_PL: Metody Płatności

en: Pe7s icons
pl_PL: Ikony Pe7s

en: Perfect
pl_PL: Doskonały

en: Performance - Assets
pl_PL: Wydajność - Aktywa

en: Phone
pl_PL: Telefon

en: Phone incorrect format.
pl_PL: Nieprawidłowy format telefonu.

en: Pingback:
pl_PL: Odpowiedź:

en: Play Video
pl_PL: Odtwórz wideo

en: Please Install Yith WooCommerce Compare Plugin
pl_PL: Zainstaluj wtyczkę Yith WooCommerce Compare

en: Please click on the item you want to add to your site to do the Homepage.
pl_PL: Kliknij element, który chcesz dodać do swojej witryny, aby wyświetlić stronę główną.

en: Please contact the administrator of this site for help.
pl_PL: Aby uzyskać pomoc, skontaktuj się z administratorem tej witryny.

en: Please contact the plugin provider and ask them to package their plugin according to the WordPress guidelines.
pl_PL: Skontaktuj się z dostawcą wtyczki i poproś o spakowanie wtyczki zgodnie z wytycznymi WordPress.

en: Please create Static Blocks (or Custom Block of Elementor Header & Footer Builder) and select here.
pl_PL: Utwórz bloki statyczne (lub niestandardowy blok narzędzia do tworzenia nagłówków i stopek Elementora) i wybierz tutaj.

en: Please enter an address to continue.
pl_PL: Wprowadź adres, aby kontynuować.

en: Please fill in your details above to see available payment methods.
pl_PL: Podaj swoje dane powyżej, aby zobaczyć dostępne metody płatności.

en: Please select some product options before adding this product to your cart.
pl_PL: Przed dodaniem tego produktu do koszyka prosimy o wybranie opcji produktu.

en: Please verify your age to enter.
pl_PL: Aby wziąć udział, potwierdź swój wiek.

en: Please waiting in a few minutes, The process is running...
pl_PL: Proszę czekać za kilka minut, proces jest w toku...

en: Please, Install Yith WooCommerce Compare Plugin!
pl_PL: Proszę zainstalować wtyczkę Yith WooCommerce Compare!

en: Plugin
pl_PL: Podłącz

en: Plugin activated successfully.
pl_PL: Wtyczka została pomyślnie aktywowana.

en: Plugin activation failed.
pl_PL: Aktywacja wtyczki nie powiodła się.

en: Plugin not activated. A higher version of %s is needed for this theme. Please update the plugin.
pl_PL: Wtyczka nie została aktywowana. Dla tego motywu wymagana jest wyższa wersja %s. Proszę zaktualizować wtyczkę.

en: Popular Keywords - (Header type 1, 2, 5, 7)
pl_PL: Popularne słowa kluczowe – (typ nagłówka 1, 2, 5, 7)

en: Popular Searches:
pl_PL: Popularne wyszukiwania:

en: Popularity
pl_PL: Popularność

en: Popup Background
pl_PL: Tło wyskakującego okienka

en: Popup Background Color
pl_PL: Kolor tła wyskakującego okienka

en: Popup Classical - Not use with Mobile App Simulation
pl_PL: Wyskakujące okienko klasyczne — nieużywane z symulacją aplikacji mobilnej

en: Popup Content
pl_PL: Treść wyskakująca

en: Popup Exit Intent
pl_PL: Zamiar wyjścia wyskakującego okienka

en: Popup Exit Intent Background Color
pl_PL: Kolor tła wyskakującego okienka

en: Popup Exit Intent Content
pl_PL: Treść zamiaru wyjścia wyskakującego okienka

en: Popup Exit Intent Width (Max)
pl_PL: Szerokość zamiaru wyjścia wyskakującego okienka (maks.)

en: Popup Height
pl_PL: Wysokość wyskakującego okienka

en: Popup Static Block
pl_PL: Blok statyczny wyskakującego okienka

en: Popup Width
pl_PL: Szerokość wyskakującego okienka

en: Popup Your Order v1 - Not use with Mobile App Simulation
pl_PL: Popup Your Order v1 — nieużywany z symulacją aplikacji mobilnej

en: Popup Your Order v2 - Not use with Mobile App Simulation
pl_PL: Popup Your Order v2 — nieużywane z symulacją aplikacji mobilnej

en: Portfolio
pl_PL: Teczka

en: Portfolio Columns
pl_PL: Kolumny portfela

en: Portfolio Comments
pl_PL: Komentarze do portfela

en: Portfolio Count
pl_PL: Liczba portfeli

en: Portfolio Lightbox
pl_PL: Lightbox portfolio

en: Position Account Icon
pl_PL: Ikona konta pozycji

en: Position Filter Categories
pl_PL: Kategorie filtrów pozycji

en: Position Filter Categories - Type 3
pl_PL: Kategorie filtrów pozycji — typ 3

en: Posts
pl_PL: Posty

en: Pre-Packaged
pl_PL: Wstępnie zapakowane

en: Preload Fonts Icons
pl_PL: Wstępnie załaduj ikony czcionek

en: Previous (arrow left)
pl_PL: Poprzedni (strzałka w lewo)

en: Price
pl_PL: Cena

en: Price Color
pl_PL: Cena Kolor

en: Price font
pl_PL: Czcionka cenowa

en: Price range size
pl_PL: Rozmiar przedziału cenowego

en: Price:
pl_PL: Cena:

en: Price: Ascending
pl_PL: Cena: Rosnąco

en: Price: Descending
pl_PL: Cena: malejąco

en: Primary Color
pl_PL: Kolor podstawowy

en: Proceed to checkout
pl_PL: Przejdź do kasy

en: Product
pl_PL: Produkt

en: Product Brands
pl_PL: Marki produktów

en: Product Card Styles
pl_PL: Style kart produktów

en: Product Categories
pl_PL: Kategorie produktów

en: Product Column Icon Style
pl_PL: Styl ikony kolumny produktu

en: Product Description Wrapper - Apply with Tabs Classic
pl_PL: Opis produktu Wrapper - Aplikuj za pomocą zakładek Classic

en: Product Global Options
pl_PL: Opcje globalne produktu

en: Product Pagination
pl_PL: Paginacja produktu

en: Product Sidebar
pl_PL: Pasek boczny produktu

en: Product Sidebar Position
pl_PL: Pozycja paska bocznego produktu

en: Product Spacing
pl_PL: Rozstaw produktów

en: Product added to cart successfully!
pl_PL: Produkt dodany do koszyka pomyślnie!

en: Product added to compare !
pl_PL: Produkt dodany do porównania!

en: Product added to wishlist successfully!
pl_PL: Produkt dodano pomyślnie do listy życzeń!

en: Product already exists in Compare list !
pl_PL: Produkt już istnieje na liście porównawczej!

en: Product not already exists in Compare list !
pl_PL: Produkt nie istnieje już na liście porównawczej!

en: Product quantity
pl_PL: Ilość produktu

en: Product quantity updated successfully!
pl_PL: Ilość produktów została pomyślnie zaktualizowana!

en: Product removed from wishlist successfully!
pl_PL: Produkt został pomyślnie usunięty z listy życzeń!

en: Product successfully removed!
pl_PL: Produkt pomyślnie usunięty!

en: Product title
pl_PL: Tytuł produktu

en: Products
pl_PL: Produkty

en: Project Category
pl_PL: Kategoria projektu

en: Project Name
pl_PL: Nazwa Projektu

en: Promotion Gifts
pl_PL: Prezenty promocyjne

en: Promotion News
pl_PL: Wiadomości o promocjach

en: Public Coupons - Mini Cart (one per line)
pl_PL: Kupony publiczne — miniwózek (jeden w wierszu)

en: Published <span class="entry-date"><time class="entry-date" datetime="%1$s">%2$s</time></span> at <a href="%3$s" title="Link to full-size image">%4$s &times; %5$s</a> in <a href="%6$s" title="Return to %7$s" rel="gallery">%8$s</a>
pl_PL: Opublikowano <span class="entry-date"><time class="entry-date" datetime="%1$s">%2$s</time></span> o <a href="%3$ s" title="Link do obrazu w pełnym rozmiarze">%4$s &times; %5$s</a> w <a href="%6$s" title="Wróć do %7$s" rel="gallery">%8$s</a>

en: Quantity
pl_PL: Ilość

en: Quantity Input - Checkout Page
pl_PL: Wprowadzanie ilości – strona kasy

en: Quantity Input - Mini Cart
pl_PL: Ilość wprowadzana - Mini Cart

en: Query type
pl_PL: Typ zapytania

en: Quick View
pl_PL: Szybki podgląd

en: Quickview Layout
pl_PL: Układ szybkiego podglądu

en: Quickview Options
pl_PL: Opcje szybkiego podglądu

en: Quotes
pl_PL: cytaty

en: RETURN TO CART
pl_PL: WRÓĆ DO KOSZYKA

en: RETURN TO INFORMATION
pl_PL: WRÓĆ DO INFORMACJI

en: RETURN TO SHOP
pl_PL: WRÓĆ DO SKLEPU

en: RTL - Banner font
pl_PL: RTL – czcionka banerowa

en: RTL - Heading fonts (H1, H2, H3, H4, H5, H6)
pl_PL: RTL - Czcionki nagłówków (H1, H2, H3, H4, H5, H6)

en: RTL - Main navigation
pl_PL: RTL - Nawigacja główna

en: RTL - Price font
pl_PL: RTL – czcionka cenowa

en: RTL - Select Custom Font
pl_PL: RTL — wybierz czcionkę niestandardową

en: RTL - Text fonts (paragraphs, etc..)
pl_PL: RTL - Czcionki tekstowe (akapity itp.)

en: Rate&hellip;
pl_PL: Wskaźnik&hellip;

en: Rated %s out of 5
pl_PL: Oceniono %s na 5

en: Reach Free Shipping Effect - WooCommerce Advanced Free Shipping
pl_PL: Osiągnij efekt darmowej wysyłki - WooCommerce Advanced Free Shipping

en: Read more
pl_PL: Czytaj więcej

en: Readmore
pl_PL: Czytaj więcej

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
pl_PL: Chcesz opublikować swój pierwszy post? <a href="%1$s">Zacznij tutaj</a>.

en: Recent Posts
pl_PL: Ostatnie posty

en: Recent Projects
pl_PL: ostatnie projekty

en: Recommend Turn Off to use Builder Mode
pl_PL: Zalecane jest wyłączenie, aby móc korzystać z trybu konstruktora

en: Recommendation
pl_PL: Rekomendacje

en: Recommended
pl_PL: Zalecana

en: Registered Users Are Allowed Only - Review Helpful
pl_PL: Tylko zarejestrowani użytkownicy są dozwoleni - Recenzja Pomocna

en: Registered users are allowed only.
pl_PL: Dopuszczeni są tylko zarejestrowani użytkownicy.

en: Related
pl_PL: Powiązany

en: Related Products
pl_PL: Produkty powiązane

en: Related | You may also like&hellip;
pl_PL: Powiązane | Może Ci się spodobać&hellip;

en: Reload
pl_PL: Przeładować

en: Remember
pl_PL: Pamiętać

en: Remember me
pl_PL: Zapamiętaj mnie

en: Remote file is incorrect size
pl_PL: Plik zdalny ma nieprawidłowy rozmiar

en: Remote file is too large, limit is %s
pl_PL: Plik zdalny jest za duży, limit wynosi %s

en: Remote server did not respond
pl_PL: Serwer zdalny nie odpowiedział

en: Remote server returned error response %1$d %2$s
pl_PL: Serwer zdalny zwrócił odpowiedź na błąd %1$d %2$s

en: Remove
pl_PL: Usunąć

en: Remove
pl_PL: Usunąć

en: Remove %s from cart
pl_PL: Usuń %s z koszyka

en: Remove this product
pl_PL: Usuń ten produkt

en: Removed all products from compare !
pl_PL: Usunięto wszystkie produkty z porównania!

en: Removed product from compare !
pl_PL: Usunięto produkt z porównania!

en: Require ZIP file.
pl_PL: Wymagaj pliku ZIP.

en: Required
pl_PL: Wymagany

en: Required Update not Available
pl_PL: Wymagana aktualizacja nie jest dostępna

en: Requires Update
pl_PL: Wymaga aktualizacji

en: Requires WPML
pl_PL: Wymaga WPML-a

en: Requires WPML | FOX - Currency Switcher Professional for WooCommerce | CURCY - Multi Currency for WooCommerce
pl_PL: Wymaga WPML | FOX - Profesjonalny przełącznik walut dla WooCommerce | CURCY - wielowalutowy dla WooCommerce

en: Reset
pl_PL: Resetowanie

en: Reset WordPress plugin
pl_PL: Zresetuj wtyczkę WordPress

en: Results Ajax Search (Limit Products)
pl_PL: Wyniki Wyszukiwanie Ajax (ograniczone produkty)

en: Results info in top
pl_PL: Informacje o wynikach na górze

en: Retina Logo
pl_PL: Logo siatkówki

en: Return to Cart
pl_PL: Wróć do koszyka

en: Return to Previous Page
pl_PL: Powróc do poprzedniej strony

en: Return to Required Plugins Installer
pl_PL: Wróć do instalatora wymaganych wtyczek

en: Return to shop
pl_PL: Wróć do sklepu

en: Return to the Dashboard
pl_PL: Powrót do panelu

en: Returning customer?
pl_PL: Powracający klient?

en: Review Options
pl_PL: Opcje przeglądu

en: Review Product By Images
pl_PL: Przejrzyj produkt według obrazów

en: Review Product by Images
pl_PL: Przejrzyj produkt według zdjęć

en: Review Your Order
pl_PL: Sprawdź swoje zamówienie

en: Reviews
pl_PL: Opinie

en: Right
pl_PL: Prawidłowy

en: Right Sidebar
pl_PL: Prawy pasek boczny

en: Right Sidebar - Classic
pl_PL: Prawy pasek boczny — klasyczny

en: Right Sidebar - Off-canvas
pl_PL: Prawy pasek boczny — poza płótnem

en: Right To Left
pl_PL: Od prawej do lewej

en: SELECT ALL HOMEPAGES
pl_PL: WYBIERZ WSZYSTKIE STRONY GŁÓWNE

en: SETUP YOUR ACCOUNT
pl_PL: SKONFIGURUJ SWOJE KONTO

en: SHIPPING
pl_PL: WYSYŁKA

en: SIGN IN TO YOUR ACCOUNT
pl_PL: ZALOGUJ SIĘ

en: SKU:
pl_PL: Numer SKU:

en: START IMPORT SAMPLE DATA
pl_PL: ROZPOCZNIJ IMPORT PRZYKŁADOWYCH DANYCH

en: Sale
pl_PL: Sprzedaż

en: Sale Badge Color
pl_PL: Kolor odznaki sprzedaży

en: Same as shipping address
pl_PL: Taki sam jak adres wysyłki

en: Save
pl_PL: Ratować

en: Save All Changes
pl_PL: Zapisz wszystkie zmiany

en: Scroll Images
pl_PL: Przewiń obrazy

en: Search
pl_PL: Szukaj

en: Search Anything After Submit
pl_PL: Wyszukaj wszystko po przesłaniu

en: Search Bar Effect
pl_PL: Efekt paska wyszukiwania

en: Search Options
pl_PL: Opcje wyszukiwania

en: Search Results for: %s
pl_PL: Wyniki wyszukiwania dla: %s

en: Search here
pl_PL: Szukaj tutaj

en: Search homepage ...
pl_PL: Wyszukaj stronę główną...

en: Search icon
pl_PL: Ikona wyszukiwania

en: Search..
pl_PL: Szukaj..

en: See
pl_PL: Widzieć

en: Seems like an error has occured. Please double check the imported data. If incorrect, please use %s and try again
pl_PL: Wygląda na to, że wystąpił błąd. Proszę dokładnie sprawdzić zaimportowane dane. Jeśli jest niepoprawny, użyj %s i spróbuj ponownie

en: Select
pl_PL: Wybierać

en: Select Contact Form
pl_PL: Wybierz Formularz kontaktowy

en: Select Custom Font
pl_PL: Wybierz czcionkę niestandardową

en: Select Options
pl_PL: Wybierz opcje

en: Select Options button to Quickview
pl_PL: Wybierz przycisk Opcje, aby wyświetlić Szybki podgląd

en: Select an available coupon
pl_PL: Wybierz dostępny kupon

en: Select category
pl_PL: Wybierz kategorię

en: Select page view Portfolio
pl_PL: Wybierz portfolio widoku strony

en: Select page view compare
pl_PL: Wybierz opcję porównania widoku strony

en: Select the Contact Form
pl_PL: Wybierz Formularz kontaktowy

en: Select the Footer Elementor
pl_PL: Wybierz Elementor stopki

en: Select the Footer Type
pl_PL: Wybierz typ stopki

en: Select the Header Builder
pl_PL: Wybierz narzędzie do tworzenia nagłówków

en: Select the Header Elementor
pl_PL: Wybierz Elementor nagłówka

en: Select the address that matches your card or payment method.
pl_PL: Wybierz adres pasujący do Twojej karty lub metody płatności.

en: Set Popup Repeat Time
pl_PL: Ustaw czas powtarzania wyskakującego okienka

en: Setup Theme Options
pl_PL: Skonfiguruj opcje motywu

en: Share
pl_PL: Udział

en: Share icons
pl_PL: Udostępnij ikony

en: Ship to
pl_PL: Dostawa do

en: Shipping
pl_PL: Wysyłka

en: Shipping Methods
pl_PL: Metody wysyłki

en: Shipping address
pl_PL: Adres wysyłki

en: Shipping costs are calculated during checkout.
pl_PL: Koszty wysyłki są obliczane podczas realizacji transakcji.

en: Shipping options will be updated during checkout.
pl_PL: Opcje wysyłki zostaną zaktualizowane podczas realizacji transakcji.

en: Shipping to %s.
pl_PL: Wysyłka do %s.

en: Shop
pl_PL: Sklep

en: Shop Background Color
pl_PL: Kolor tła sklepu

en: Shop Sidebar
pl_PL: Kup pasek boczny

en: Shop Sidebar Layout
pl_PL: Układ paska bocznego sklepu

en: Shop With Background Color
pl_PL: Sklep Z Kolorem Tła

en: Shop Without Background Color
pl_PL: Sklep bez koloru tła

en: Shop order
pl_PL: Zamówienie w sklepie

en: Shopping Cart
pl_PL: Wózek sklepowy

en: Shopping Cart - Options
pl_PL: Koszyk - Opcje

en: Short description (Only use for Blog Grid layout)
pl_PL: Krótki opis (używany tylko w przypadku układu siatki blogów)

en: Show
pl_PL: Pokazywać

en: Show Mini Account
pl_PL: Pokaż minikonto

en: Show Mini Cart
pl_PL: Pokaż mini wózek

en: Show Mini Compare
pl_PL: Pokaż miniporównanie

en: Show Mini Wishlist
pl_PL: Pokaż mini listę życzeń

en: Show Multi
pl_PL: Pokaż Multi

en: Show Notice
pl_PL: Pokaż powiadomienie

en: Show Title In Line
pl_PL: Pokaż tytuł w linii

en: Show as Accordion
pl_PL: Pokaż jako akordeon

en: Show default numbers items
pl_PL: Pokaż domyślne elementy liczbowe

en: Show hierarchy
pl_PL: Pokaż hierarchię

en: Show items (0 ~ All)
pl_PL: Pokaż elementy (0 ~ Wszystkie)

en: Show less
pl_PL: Pokaż mniej

en: Show more ...
pl_PL: Pokaż więcej ...

en: Show product counts
pl_PL: Pokaż liczbę produktów

en: Showing %3$s - %2$s of %1$s media review | Showing %3$s - %2$s of %1$s media reviews
pl_PL[0]: Pokazywanie %3$s - %2$s z %1$s recenzji multimediów
pl_PL[1]: Pokazywanie %3$s - %2$s z %1$s recenzji multimediów
pl_PL[2]: Pokazywanie %3$s - %2$s z %1$s recenzji multimediów

en: Showing %3$s - %2$s of %1$s review | Showing %3$s - %2$s of %1$s reviews
pl_PL[0]: Pokazywanie %3$s - %2$s z %1$s recenzji
pl_PL[1]: Pokazywanie %3$s - %2$s z %1$s recenzji
pl_PL[2]: Pokazywanie %3$s - %2$s z %1$s recenzji

en: Shows a custom attribute in a widget which lets you narrow down the list of products when viewing product categories.
pl_PL: Pokazuje niestandardowy atrybut w widgecie, który pozwala zawęzić listę produktów podczas przeglądania kategorii produktów.

en: Shows a price filter slider in a widget which lets you narrow down the list of shown products when viewing product categories.
pl_PL: Pokazuje suwak filtra cen w widżecie, który pozwala zawęzić listę wyświetlanych produktów podczas przeglądania kategorii produktów.

en: Side
pl_PL: Strona

en: Side Canvas
pl_PL: Płótno boczne

en: Side Classic
pl_PL: Boczny klasyk

en: Sidebar Classic - Sticky
pl_PL: Klasyczny pasek boczny — przyklejony

en: Sign in here
pl_PL: Podpisz tutaj

en: Simple
pl_PL: Prosty

en: Since your browser does not support JavaScript, or it is disabled, please ensure you click the %1$sUpdate Totals%2$s button before placing your order. You may be charged more than the amount stated above if you fail to do so.
pl_PL: Ponieważ Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScriptu lub jest wyłączona, pamiętaj o kliknięciu przycisku %1$sAktualizuj sumy%2$s przed złożeniem zamówienia. Jeśli tego nie zrobisz, możesz zostać obciążony kwotą wyższą niż podana powyżej.

en: Single Blog page
pl_PL: Pojedyncza strona bloga

en: Single Layout
pl_PL: Pojedynczy układ

en: Single Page
pl_PL: Pojedyncza strona

en: Single Product - Mobile - Top Navigation
pl_PL: Pojedynczy produkt — urządzenia mobilne — górna nawigacja

en: Single Product - Mobile - Top Navigation - Custom Tabs
pl_PL: Pojedynczy produkt — urządzenia mobilne — górna nawigacja — karty niestandardowe

en: Single Product Layout
pl_PL: Układ pojedynczego produktu

en: Single Product Page
pl_PL: Strona pojedynczego produktu

en: Single Row
pl_PL: Jeden rząd

en: Single Thumbnail
pl_PL: Pojedyncza miniatura

en: Site Background Color - Boxed Layout
pl_PL: Kolor tła witryny — układ pudełkowy

en: Site Background Image - Boxed Layout
pl_PL: Obraz tła witryny — układ pudełkowy

en: Site Layout
pl_PL: Układ strony

en: Skip Load - Files CSS - Checkin it if you don't want your site call
pl_PL: Pomiń ładowanie - Pliki CSS - Sprawdź, jeśli nie chcesz, aby Twoja witryna wywoływała

en: Slide
pl_PL: Slajd

en: Slide Images
pl_PL: Przesuń obrazy

en: Slide Show
pl_PL: Pokaz slajdów

en: Slide Up-Down
pl_PL: Przesuń góra-dół

en: Small
pl_PL: Mały

en: Small Spacing
pl_PL: Mały odstęp

en: Sold By:
pl_PL: Sprzedawane przez:

en: Sold Out
pl_PL: Wyprzedane

en: Solid
pl_PL: Solidny

en: Something went wrong with the plugin API.
pl_PL: Coś poszło nietak z pluginem API.

en: Sorry but your import failed. Most likely, it cannot work with your webhost. You will have to ask your webhost to increase your PHP max_execution_time (or any other webserver timeout to at least 300 secs) and memory_limit (to at least 196M) temporarily.
pl_PL: Przepraszamy, ale import nie powiódł się. Najprawdopodobniej nie będzie działać z Twoim hostingiem. Będziesz musiał poprosić swojego hosta o tymczasowe zwiększenie maksymalnego czasu wykonania PHP (lub limitu czasu dowolnego innego serwera WWW do co najmniej 300 sekund) i limitu pamięci (do co najmniej 196 MB).

en: Sorry there was a problem removing this coupon.
pl_PL: Przepraszamy, wystąpił problem z usunięciem tego kuponu.

en: Sorry, Maybe product empty in stock.
pl_PL: Przepraszamy, być może produkt jest pusty w magazynie.

en: Sorry, Product is not existing.
pl_PL: Przepraszamy, produkt nie istnieje.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
pl_PL: Przepraszamy, ale nic nie pasowało do wyszukiwanych haseł. Spróbuj ponownie, używając innych słów kluczowych.

en: Sorry, but the page you are looking for is not found. Please, make sure you have typed the current URL.
pl_PL: Przepraszamy, ale strona, której szukasz, nie została znaleziona. Upewnij się, że wpisałeś aktualny adres URL.

en: Sorry, it seems that there are no available payment methods. Please contact us if you require assistance or wish to make alternate arrangements.
pl_PL: Przepraszamy, wygląda na to, że nie ma dostępnych metod płatności. Jeśli potrzebujesz pomocy lub chcesz dokonać alternatywnych ustaleń, skontaktuj się z nami.

en: Sorry, no products matched your selection. Please choose a different combination.
pl_PL: Przepraszamy, żaden produkt nie pasował do Twojego wyboru. Wybierz inną kombinację.

en: Sorry, there has been an error.
pl_PL: Przepraszamy, wystąpił błąd.

en: Sorry, this product is unavailable. Please choose a different combination.
pl_PL: Przepraszamy, ten produkt jest niedostępny. Wybierz inną kombinację.

en: Sorry. No results match your search.
pl_PL: Przepraszam. Żadne wyniki nie pasują do Twojego wyszukiwania.

en: Sort by
pl_PL: Sortuj według

en: Source
pl_PL: Źródło

en: Spend %s more to reach <strong>FREE SHIPPING!</strong> <a class="continue-cart hide-in-cart-sidebar" href="%s" title="Continue Shopping">Continue Shopping</a>
pl_PL: Wydaj %s więcej, aby uzyskać <strong>DARMOWĄ WYSYŁKĘ!</strong> <a class="continue-cart hide-in-cart-sidebar" href="%s" title="Kontynuuj zakupy">Kontynuuj zakupy</a>

en: Start typing ...
pl_PL: Zacznij pisać ...

en: Step 1: Install Plugins
pl_PL: Krok 1: Zainstaluj wtyczki

en: Step 2: Choose Homepage Layout
pl_PL: Krok 2: Wybierz układ strony głównej

en: Step 3: Import Content
pl_PL: Krok 3: Importuj zawartość

en: Step Change
pl_PL: Zmiana kroku

en: Sticky
pl_PL: Lepki

en: Sticky Add To Cart
pl_PL: Przyklejony Dodaj do koszyka

en: Sticky Add To Cart In Mobile
pl_PL: Przyklejony Dodaj do koszyka w telefonie komórkowym

en: Sticky Buy Now - Desktop
pl_PL: Przyklejony Kup teraz – komputer stacjonarny

en: Sticky Logo
pl_PL: Przyklejone logo

en: Sticky Logo Options
pl_PL: Opcje przyklejonego logo

en: Sticky Sidebar
pl_PL: Przyklejony pasek boczny

en: Stock Progress Bar
pl_PL: Pasek postępu zapasów

en: Store Closed
pl_PL: Sklep zamknięty

en: Store Header Template
pl_PL: Szablon nagłówka sklepu

en: Store Open
pl_PL: Sklep otwarty

en: Store Sidebar Position
pl_PL: Zapisz pozycję paska bocznego

en: Store is Closed
pl_PL: Sklep jest zamknięty

en: Store is Open
pl_PL: Sklep jest otwarty

en: Style
pl_PL: Styl

en: Style and Colors
pl_PL: Styl i kolory

en: Subcategories:
pl_PL: Podkategorie:

en: Submit
pl_PL: Składać

en: Subtotal
pl_PL: Suma częściowa

en: Subtotal for Item - Mini Cart
pl_PL: Suma częściowa dla pozycji – miniwózek

en: Subtotal&nbsp;&nbsp;&nbsp;
pl_PL: Suma częściowa

en: Success Color
pl_PL: Kolor sukcesu

en: Successfully added to your cart.
pl_PL: Pomyślnie dodano do koszyka.

en: Suggested Keywords - (Header type 1, 2, 5, 7)
pl_PL: Sugerowane słowa kluczowe – (typ nagłówka 1, 2, 5, 7)

en: Support Font Icons
pl_PL: Wsparcie ikon czcionek

en: Support Search By SKU
pl_PL: Wsparcie wyszukiwania według SKU

en: Support Upload ICO medias
pl_PL: Wsparcie Prześlij multimedia ICO

en: Support Upload SVG medias
pl_PL: Wsparcie Prześlij multimedia SVG

en: Sync
pl_PL: Synchronizuj

en: Tab Global
pl_PL: Zakładka Globalne

en: Tablet Columns
pl_PL: Kolumny tabletu

en: Tabs Align
pl_PL: Zakładki wyrównane

en: Tabs Background color
pl_PL: Kolor tła zakładek

en: Tabs Layouts
pl_PL: Układy zakładek

en: Tabs text color
pl_PL: Kolor tekstu zakładek

en: Tag Archives: %s
pl_PL: Archiwa tagów: %s

en: Tagged %1$s
pl_PL: Oznaczono %1$s

en: Tags
pl_PL: Tagi

en: Tags info
pl_PL: Informacje o tagach

en: Tahoma, Geneva
pl_PL: Tahoma, Genewa

en: Taxonomy:
pl_PL: Taksonomia:

en: Text Align
pl_PL: Wyrównaj tekst

en: Text Color
pl_PL: Kolor tekstu

en: Text Promotion Color
pl_PL: Kolor promocji tekstu

en: Text fonts (paragraphs, etc..)
pl_PL: Czcionki tekstowe (akapity itp.)

en: Thank you!
pl_PL: Dziękuję!

en: The Block Under Header
pl_PL: Blok pod nagłówkiem

en: The Block beside Logo in Header Type 2
pl_PL: Blok obok logo w nagłówku typu 2

en: The Block beside Main menu in Header Type 4, 6
pl_PL: Blok obok menu głównego w nagłówku typu 4, 6

en: The block editor from managing widgets
pl_PL: Edytor bloków do zarządzania widżetami

en: The export file could not be found at <code>%s</code>. It is likely that this was caused by a permissions problem.
pl_PL: Nie można znaleźć pliku eksportu w <code>%s</code>. Prawdopodobnie było to spowodowane problemem z uprawnieniami.

en: The file does not exist, please try again.
pl_PL: Plik nie istnieje. Spróbuj ponownie.

en: The file you are trying to upload is not a .zip file. Please try again.
pl_PL: Plik, który próbujesz przesłać, nie jest plikiem .zip. Proszę spróbuj ponownie.

en: The following plugin needs to be updated to its latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s. | The following plugins need to be updated to their latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s.
pl_PL[0]: Aby zapewnić maksymalną kompatybilność z tym motywem, należy zaktualizować następującą wtyczkę do najnowszej wersji: %1$s.
pl_PL[1]: Aby zapewnić maksymalną kompatybilność z tym motywem, należy zaktualizować następujące wtyczki do najnowszej wersji: %1$s.
pl_PL[2]: Aby zapewnić maksymalną kompatybilność z tym motywem, należy zaktualizować następujące wtyczki do najnowszej wersji: %1$s.

en: The following plugin was activated successfully:
pl_PL: Następująca wtyczka została pomyślnie aktywowana:

en: The following recommended plugin is currently inactive: %1$s. | The following recommended plugins are currently inactive: %1$s.
pl_PL[0]: Następująca zalecana wtyczka jest obecnie nieaktywna: %1$s.
pl_PL[1]: Następujące zalecane wtyczki są obecnie nieaktywne: %1$s.
pl_PL[2]: Następujące zalecane wtyczki są obecnie nieaktywne: %1$s.

en: The following required plugin is currently inactive: %1$s. | The following required plugins are currently inactive: %1$s.
pl_PL[0]: Następująca wymagana wtyczka jest obecnie nieaktywna: %1$s.
pl_PL[1]: Następujące wymagane wtyczki są aktualnie nieaktywne: %1$s.
pl_PL[2]: Następujące wymagane wtyczki są aktualnie nieaktywne: %1$s.

en: The installation and activation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
pl_PL: Rozpocznie się proces instalacji i aktywacji. Na niektórych hostach ten proces może zająć trochę czasu, więc prosimy o cierpliwość.

en: The installation of %1$s failed.
pl_PL: Instalacja %1$s nie powiodła się.

en: The installation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
pl_PL: Rozpoczyna się proces instalacji. Na niektórych hostach ten proces może zająć trochę czasu, więc prosimy o cierpliwość.

en: The max-width of your site will be INPUT + 1200 (pixel).
pl_PL: Maksymalna szerokość Twojej witryny będzie wynosić WEJŚCIE + 1200 (piksel).

en: The maximum spend for this coupon is&nbsp;%s
pl_PL: Maksymalne wydatki na ten kupon to %s

en: The minimum spend for this coupon is&nbsp;%s
pl_PL: Minimalna kwota wydatków na ten kupon wynosi&nbsp;%s

en: The mobile top navigation will only appears when the website is in mobile app mode
pl_PL: Górna nawigacja mobilna pojawi się tylko wtedy, gdy witryna będzie w trybie aplikacji mobilnej

en: The page location you are viewing is marked with
pl_PL: Lokalizacja strony, którą przeglądasz, jest oznaczona

en: The remote plugin package consists of more than one file, but the files are not packaged in a folder.
pl_PL: Zdalny pakiet wtyczek składa się z więcej niż jednego pliku, ale pliki nie są spakowane w folderze.

en: The remote plugin package does not contain a folder with the desired slug and renaming did not work.
pl_PL: Zdalny pakiet wtyczek nie zawiera folderu z żądanym ślimakiem, a zmiana nazwy nie zadziałała.

en: The tag cloud will not be displayed since there are no taxonomies that support the tag cloud widget.
pl_PL: Chmura tagów nie zostanie wyświetlona, ​​ponieważ nie ma taksonomii obsługujących widżet chmury tagów.

en: The time unit in the line is calculated in hours and must be greater than 0. EX: 24, 32, 48,..
pl_PL: Jednostka czasu w wierszu jest obliczana w godzinach i musi być większa niż 0. PRZYKŁAD: 24, 32, 48,..

en: Theme Options
pl_PL: Opcje motywu

en: Theme Setup
pl_PL: Konfiguracja motywu

en: Theme has not been installed or enabled Wishlist Feature.
pl_PL: Motyw nie został zainstalowany lub włączony. Funkcja listy życzeń.

en: There are no media reviews yet.
pl_PL: Nie ma jeszcze recenzji mediów.

en: There are no reviews yet.
pl_PL: Nie ma jeszcze żadnych recenzji.

en: There are no shipping options available. Please ensure that your address has been entered correctly, or contact us if you need any help.
pl_PL: Nie ma możliwości wysyłki. Upewnij się, że adres został wpisany poprawnie, lub skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy.

en: There are one or more required or recommended plugins to install, update or activate.
pl_PL: Istnieje jedna lub więcej wymaganych lub zalecanych wtyczek do zainstalowania, aktualizacji lub aktywacji.

en: There is <span class="primary-color"> %s item</span> in your cart. | There are <span class="primary-color"> %s items</span> in your cart.
pl_PL[0]: W Twoim koszyku znajduje się <span class="primary-color">%s produktu</span>.
pl_PL[1]: W Twoim koszyku znajduje się <span class="primary-color">%s produktów</span>.
pl_PL[2]: W Twoim koszyku znajduje się <span class="primary-color">%s produktów</span>.

en: There is an update available for: %1$s. | There are updates available for the following plugins: %1$s.
pl_PL[0]: Dostępna jest aktualizacja dla: %1$s.
pl_PL[1]: Dostępne są aktualizacje dla następujących wtyczek: %1$s.
pl_PL[2]: Dostępne są aktualizacje dla następujących wtyczek: %1$s.

en: There was an error when reading this WXR file
pl_PL: Wystąpił błąd podczas odczytu tego pliku WXR

en: This WXR file (version %s) may not be supported by this version of the importer. Please consider updating.
pl_PL: Ten plik WXR (wersja %s) może nie być obsługiwany przez tę wersję importera. Proszę rozważyć aktualizację.

en: This does not appear to be a WXR file, missing/invalid WXR version number
pl_PL: To nie wygląda na plik WXR. Brakuje/nieprawidłowy numer wersji WXR

en: This field is required.
pl_PL: To pole jest wymagane.

en: This plugin needs to be updated to be compatible with your theme.
pl_PL: Ta wtyczka wymaga aktualizacji, aby była kompatybilna z Twoim motywem.

en: This theme recommends the following plugin: %1$s. | This theme recommends the following plugins: %1$s.
pl_PL[0]: Ten motyw zaleca następującą wtyczkę: %1$s.
pl_PL[1]: Ten motyw zaleca następujące wtyczki: %1$s.
pl_PL[2]: Ten motyw zaleca następujące wtyczki: %1$s.

en: This theme requires the following plugin: %1$s. | This theme requires the following plugins: %1$s.
pl_PL[0]: Ten motyw wymaga następującej wtyczki: %1$s.
pl_PL[1]: Ten motyw wymaga następujących wtyczek: %1$s.
pl_PL[2]: Ten motyw wymaga następujących wtyczek: %1$s.

en: This width applies to desktops and medium screens (screens with a width smaller than the width you are setting will automatically have a width of 90% of the full screen).
pl_PL: Szerokość ta dotyczy komputerów stacjonarnych i średnich ekranów (ekrany o szerokości mniejszej niż ustawiona szerokość automatycznie będą miały szerokość 90% pełnego ekranu).

en: This wizard will set up your theme, install plugins, import content. It is optional & should take only a few minutes.
pl_PL: Ten kreator skonfiguruje Twój motyw, zainstaluje wtyczki i zaimportuje zawartość. Jest to opcjonalne i powinno zająć tylko kilka minut.

en: Thumbnail Layout
pl_PL: Układ miniatur

en: Time ago
pl_PL: Czas temu

en: Times New Roman
pl_PL: Czcionka Times New Roman

en: Tiny
pl_PL: Malutki

en: Title
pl_PL: Tytuł

en: Title:
pl_PL: Tytuł:

en: To Activate <span class="count">(%s)</span> | To Activate <span class="count">(%s)</span>
pl_PL[0]: Aby aktywować <span class="count">(%s)</span>
pl_PL[1]: Aby aktywować <span class="count">(%s)</span>
pl_PL[2]: Aby aktywować <span class="count">(%s)</span>

en: To Install <span class="count">(%s)</span> | To Install <span class="count">(%s)</span>
pl_PL[0]: Aby zainstalować <span class="count">(%s)</span>
pl_PL[1]: Aby zainstalować <span class="count">(%s)</span>
pl_PL[2]: Aby zainstalować <span class="count">(%s)</span>

en: To make it easier for you to edit and save the imported content, you may want to reassign the author of the imported item to an existing user of this site. For example, you may want to import all the entries as <code>admin</code>s entries.
pl_PL: Aby ułatwić Ci edycję i zapisywanie zaimportowanej treści, możesz chcieć ponownie przypisać autora zaimportowanego elementu do istniejącego użytkownika tej witryny. Możesz na przykład zaimportować wszystkie wpisy jako wpisy administratorów.

en: Toggle Icon
pl_PL: Przełącz ikonę

en: Toggle Sidebar
pl_PL: Przełącz pasek boczny

en: Toggle Top Bar
pl_PL: Przełącz górny pasek

en: Toggle Top Bar - Initialize
pl_PL: Przełącz górny pasek - Inicjuj

en: Toggle Widget Content
pl_PL: Przełącz zawartość widgetu

en: Toggle Widget Content - Always Close
pl_PL: Przełącz zawartość widgetu - Zawsze zamykaj

en: Toggle fullscreen
pl_PL: Przełącz tryb pełnoekranowy

en: Top
pl_PL: Szczyt

en: Top Bar
pl_PL: Górny pasek

en: Top Bar Content
pl_PL: Najlepsza zawartość paska

en: Top Bar Limit widgets to Show More
pl_PL: Najlepsze widżety Bar Limit, aby pokazać więcej

en: Top Bar Options
pl_PL: Najlepsze opcje paska

en: Top Bar Promotion News
pl_PL: Najważniejsze wiadomości dotyczące promocji barów

en: Top Bar Promotion News Auto Scroll
pl_PL: Górny pasek promocji Aktualności Automatyczne przewijanie

en: Top Bar Promotion News Scroll Direction
pl_PL: Górny pasek Promocje Wiadomości Przewijanie Kierunek

en: Top Bar Type 2
pl_PL: Górny pasek typu 2

en: Top Bar Type 3
pl_PL: Górny pasek typu 3

en: Top Filter Categories
pl_PL: Najlepsze kategorie filtrów

en: Top Menu - Only show level 1
pl_PL: Menu główne — wyświetla tylko poziom 1

en: Top To Bottom
pl_PL: Od góry do dołu

en: Topbar Background
pl_PL: Tło górnego paska

en: Topbar Text color
pl_PL: Kolor tekstu na górnym pasku

en: Topbar Text color hover
pl_PL: Najechanie kolorem tekstu na górnym pasku

en: Total
pl_PL: Całkowity

en: Trackbacks are closed, but you can <a class="comment-link" href="#respond" title="Post a comment">post a comment</a>.
pl_PL: Trackbacki są zamknięte, ale możesz opublikować komentarz.

en: Transfer Theme Options Data
pl_PL: Przenieś dane opcji motywu

en: Transition Loading
pl_PL: Ładowanie przejścia

en: Trebuchet
pl_PL: Trebusz

en: Turn Off Sidebar on Mobile Device
pl_PL: Wyłącz pasek boczny na urządzeniu mobilnym

en: Turn off auto close form after Login/Register
pl_PL: Wyłącz automatyczne zamykanie formularza po zalogowaniu/zarejestrowaniu

en: Type
pl_PL: Typ

en: Type Font
pl_PL: Wpisz czcionkę

en: Type Show
pl_PL: Wpisz Pokaż

en: Type of Template
pl_PL: Typ szablonu

en: Typography
pl_PL: Typografia

en: Uncategorized Product
pl_PL: Produkt bez kategorii

en: Unfortunately <strong>we do not ship %s</strong>. Please enter an alternative shipping address.
pl_PL: Niestety <strong>nie wysyłamy %s</strong>. Proszę podać alternatywny adres wysyłki.

en: Unfortunately your order cannot be processed as the originating bank/merchant has declined your transaction. Please attempt your purchase again.
pl_PL: Niestety Twoje zamówienie nie może zostać przetworzone, ponieważ bank/sprzedawca z którego pochodził, odrzucił Twoją transakcję. Spróbuj ponownie dokonać zakupu.

en: Unknown
pl_PL: Nieznany

en: Unlimited
pl_PL: Nieograniczony

en: Update
pl_PL: Aktualizacja

en: Update %2$s
pl_PL: Zaktualizuj %2$s

en: Update Available <span class="count">(%s)</span> | Update Available <span class="count">(%s)</span>
pl_PL[0]: Dostępna aktualizacja <span class="count">(%s)</span>
pl_PL[1]: Dostępna aktualizacja <span class="count">(%s)</span>
pl_PL[2]: Dostępna aktualizacja <span class="count">(%s)</span>

en: Update Cart
pl_PL: Zaktualizuj koszyk

en: Update Required
pl_PL: Wymagana aktualizacja

en: Update recommended
pl_PL: Aktualizacja zalecana

en: Update totals
pl_PL: Uaktualnij wszystko

en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
pl_PL: Aktualizowanie wtyczki %1$s (%2$d/%3$d)

en: Updating Plugin: %s
pl_PL: Aktualizowanie wtyczki: %s

en: Upgrade message from the plugin author:
pl_PL: Wiadomość o aktualizacji od autora wtyczki:

en: Upgrade your version of WordPress for full media support.
pl_PL: Uaktualnij swoją wersję WordPressa, aby uzyskać pełną obsługę multimediów.

en: Upload
pl_PL: Wgrywać

en: Upload Custom Font
pl_PL: Prześlij niestandardową czcionkę

en: Upload new custom font success!
pl_PL: Prześlij nową, niestandardową czcionkę, która powiodła się!

en: Upload photos
pl_PL: Prześlij zdjęcia

en: Upload video | Upload videos
pl_PL[0]: Prześlij wideo
pl_PL[1]: Prześlij wideo
pl_PL[2]: Prześlij wideo

en: Use a different billing address
pl_PL: Użyj innego adresu rozliczeniowego

en: Username
pl_PL: Nazwa użytkownika

en: Username is required.
pl_PL: Wymagana jest nazwa użytkownika.

en: Username or email
pl_PL: Nazwa użytkownika lub email

en: VIEW DETAIL
pl_PL: POKAŻ SZCZEGÓŁY

en: Valid until
pl_PL: Ważne do

en: Variants Badge Color
pl_PL: Warianty Kolor odznaki

en: Verdana, Geneva
pl_PL: Verdana, Genewa

en: Verified
pl_PL: Zweryfikowano

en: Version
pl_PL: Wersja

en: Vertical
pl_PL: Pionowy

en: Vertical Menu
pl_PL: Pionowe menu

en: Vertical Menu > Main Menu
pl_PL: Menu pionowe > Menu główne

en: Vertical Menu Background - Focus
pl_PL: Pionowe tło menu - ostrość

en: Vertical Menu Background - Focus - Sticky
pl_PL: Tło menu pionowe - Fokus - Przyklejony

en: Vertical Menu Text Color - Focus
pl_PL: Kolor tekstu menu pionowego — ostrość

en: Vertical Menu Text Color - Focus - Sticky
pl_PL: Kolor tekstu menu pionowego — Fokus — Przyklejony

en: Vertical Root Level - Limit
pl_PL: Pionowy poziom korzenia - Limit

en: Vertical Root Level - Parent - 0
pl_PL: Pionowy poziom główny - Nadrzędny - 0

en: Very poor
pl_PL: Bardzo ubogi

en: Video Badge Color
pl_PL: Kolor plakietki wideo

en: Videos
pl_PL: Filmy

en: Vietnamese
pl_PL: wietnamski

en: View
pl_PL: Pogląd

en: View Product Information
pl_PL: Wyświetl informacje o produkcie

en: View all posts by %s
pl_PL: Zobacz wszystkie posty %s

en: View cart
pl_PL: Zobacz Koszyk

en: View more
pl_PL: Zobacz więcej

en: View the promotion gifts
pl_PL: Zobacz prezenty promocyjne

en: View your website
pl_PL: Zobacz swoją witrynę

en: Visit Store
pl_PL: Odwiedzić sklep

en: WPBakery - Homepage List
pl_PL: WPBakery - Lista stron głównych

en: Warning- This options panel will not work properly without javascript!
pl_PL: Ostrzeżenie — ten panel opcji nie będzie działał poprawnie bez JavaScript!

en: Web Mobile
pl_PL: Internet mobilny

en: Weekly Store Timing
pl_PL: Tygodniowy harmonogram sklepu

en: Welcome
pl_PL: Powitanie

en: When this option is enabled, all custom tabs will be displayed
pl_PL: Gdy ta opcja jest włączona, zostaną wyświetlone wszystkie niestandardowe karty

en: When you move your mouse outside the page you are interacting with, there will be a pop-up window containing the information you selected in the section (Popup Exit Intent Content).
pl_PL: Gdy przesuniesz mysz poza stronę, z którą wchodzisz w interakcję, pojawi się wyskakujące okienko zawierające informacje wybrane w sekcji (Treść zamiaru wyjścia z wyskakującego okienka).

en: Where You Are
pl_PL: Gdzie jesteś

en: Wide
pl_PL: Szeroki

en: Widget Options
pl_PL: Opcje widgetu

en: Width - Logo
pl_PL: Szerokość - Logo

en: Width - Mobile Logo
pl_PL: Szerokość — logo mobilne

en: Width - Sticky Logo
pl_PL: Szerokość — przyklejone logo

en: Width full side
pl_PL: Szerokość pełnego boku

en: Wishlist
pl_PL: Lista życzeń

en: Wishlist Options
pl_PL: Opcje listy życzeń

en: Wishlist Page
pl_PL: Strona z listami życzeń

en: Wishlist Sidebar Layout
pl_PL: Układ paska bocznego listy życzeń

en: With Background
pl_PL: Z Tłem

en: With or Without Background.
pl_PL: Z tłem lub bez.

en: Without Background - Default use Background Color
pl_PL: Bez tła — domyślnie użyj koloru tła

en: Without Border Wrapper
pl_PL: Bez opakowania granicznego

en: WooCommerce Tabs - Options
pl_PL: Zakładki WooCommerce – Opcje

en: WooCommerce Tabs - Read more / Show less (Mobile App - Simulator)
pl_PL: Zakładki WooCommerce - Czytaj więcej / Pokaż mniej (Aplikacja mobilna - Symulator)

en: WooCommerce Tabs Off - Canvas in Mobile (Not use Mobile App - Simulator)
pl_PL: WooCommerce Tabs Off - Canvas w telefonie komórkowym (nie używaj aplikacji mobilnej - symulator)

en: WooCommerce Tools
pl_PL: Narzędzia WooCommerce

en: WordPress Repository
pl_PL: Repozytorium WordPressa

en: Working...
pl_PL: Pracujący...

en: Wrapper Widget - Sidebar Classic
pl_PL: Widget Wrapper - Klasyczny pasek boczny

en: Write a review
pl_PL: Napisać recenzję

en: X-Large
pl_PL: Bardzo duży

en: Yearly Archives: %s
pl_PL: Archiwa roczne: %s

en: Yes
pl_PL: Tak

en: Yes, Please!
pl_PL: Tak proszę!

en: You are implementing an unavailable function.
pl_PL: Implementujesz niedostępną funkcję.

en: You are trying to make an invalid request.
pl_PL: Próbujesz wysłać nieprawidłowe żądanie.

en: You can tranfer the saved options data between different installs by copying the text inside the text box. To import data from another install, replace the data in the text box with the one from another install and click "Import Options".
pl_PL: Możesz przenieść zapisane dane opcji pomiędzy różnymi instalacjami, kopiując tekst z pola tekstowego. Aby zaimportować dane z innej instalacji, zastąp dane w polu tekstowym danymi z innej instalacji i kliknij „Opcje importu”.

en: You can use the two buttons below to backup your current options, and then restore it back at a later time. This is useful if you want to experiment on the options but would like to keep the old settings in case you need it back.
pl_PL: Możesz użyć dwóch poniższych przycisków, aby wykonać kopię zapasową bieżących opcji, a następnie przywrócić je później. Jest to przydatne, jeśli chcesz poeksperymentować z opcjami, ale chcesz zachować stare ustawienia na wypadek, gdyby były potrzebne z powrotem.

en: You may also like&hellip;
pl_PL: Może Ci się spodobać&hellip;

en: You may be interested in&hellip;
pl_PL: Być może zainteresuje Cię&hellip;

en: You must be %1$slogged in%2$s to post a review.
pl_PL: Aby opublikować recenzję, musisz być %1$s zalogowany%2$s.

en: You must be 18 years of age or older to view page.
pl_PL: Aby wyświetlić stronę, musisz mieć ukończone 18 lat.

en: You must be logged in to checkout.
pl_PL: Aby dokonać płatności, musisz się zalogować.

en: Your Order
pl_PL: Twoje zamówienie

en: Your access is restricted because of your age.
pl_PL: Twój dostęp jest ograniczony ze względu na Twój wiek.

en: Your cart is currently empty.
pl_PL: Twój koszyk jest obecnie pusty.

en: Your cart is currently empty.<span class="nasa-extra-empty">Before proceed to checkout you must add some products to shopping cart.<br />You will find a lot of interesting products on our "Shop" page.</span>
pl_PL: Twój koszyk jest obecnie pusty.<span class="nasa-extra-empty">Przed przystąpieniem do kasy musisz dodać kilka produktów do koszyka.<br />Na naszej stronie „Sklep” znajdziesz wiele interesujących produktów. </rozpiętość>

en: Your checkout time has expired.
pl_PL: Twój czas realizacji transakcji minął.

en: Your comment is awaiting moderation.
pl_PL: Twój komentarz czeka na moderację.

en: Your order notes saved.
pl_PL: Twoje uwagi do zamówienia zostały zapisane.

en: Your rating
pl_PL: Twoja ocena

en: Your review
pl_PL: Twoja opinia

en: Your review *
pl_PL: Twoja recenzja *

en: Your review has been submitted
pl_PL: Twoja recenzja została wysłana

en: Your theme has been all setup. Enjoy your new theme.
pl_PL: Twój motyw został już skonfigurowany. Ciesz się nowym motywem.

en: Your website will just be a product introduction website.
pl_PL: Twoja witryna będzie po prostu witryną przedstawiającą produkt.

en: Zero size file downloaded
pl_PL: Pobrany plik o zerowym rozmiarze

en: Zoom
pl_PL: Powiększenie

en: Zoom in/out
pl_PL: Powiększ/pomniejsz

en: as a new user:
pl_PL: jako nowy użytkownik:

[ctx: as in: "version nr unknown"]
en: unknown
pl_PL:  nieznany

en: assign posts to an existing user:
pl_PL: przypisz posty istniejącemu użytkownikowi:

en: cookie policy
pl_PL: Polityka Cookie

en: items
pl_PL: rzeczy

en: or assign posts to an existing user:
pl_PL: lub przypisz posty istniejącemu użytkownikowi:

en: or create new user with login name:
pl_PL: lub utwórz nowego użytkownika z nazwą logowania:

[ctx: plugin A *and* plugin B]
en: and
pl_PL: I

[ctx: plugins]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
pl_PL[0]:  Wszystko <span class="count">(%s)</span>
pl_PL[1]:   Wszystko <span class="count">(%s)</span>
pl_PL[2]:   Wszystko <span class="count">(%s)</span>

en: search
pl_PL: szukaj
